Прикмета птах накакала на голову — тлумачення в залежності від виду пернатої і дня тижня

Прикмета – птах накакала на голову існує з давніх часів. Ще з минулих століть люди помічали все, що пов’язано з пернатими. Вони думали, що це може вплинути на життя людини. Якщо перната напаскудила на голову, ногу або плече – це несло якийсь сенс. Пернаті приносили звістки позитивного або негативного тлумачення. Головне, правильно зрозуміти звістку, щоб нейтралізувати негативну дію забобони.

Історія прикмети

Птахи вважалися зв’язком між різними світами. Прикмета про те, що птах накакала на голову, має кілька значень. При цьому варто враховувати, що саме обкакала пташка: людини або майно.

Раніше люди вважали, що пернаті приносили таємні послання людині чи попереджали про майбутню небезпеку. Тому до птахів ставляться з повагою. Важливо враховувати, яку частину тіла позначив пернатий друг або на який предмет напаскудив.

Що означає прикмета

Птахи завжди асоціювалися зі свободою. Багато хто задається питанням, до чого пташка накакала на людину.

primeta ptica nakakala na golovu  tolkovanie v zavisimosti ot vida pernatojj i dnya nedeli41 Прикмета птах накакала на голову — тлумачення в залежності від виду пернатої і дня тижняЗа прикметою, якщо перната накакала – незабаром життя зміниться.

Експерти стверджують, що тварини просто так не мітять. За місцем прилетів «снаряда» можливо визначити ауру людини і чого чекати в майбутньому. Чим більше слід, тим сильніше передбачення. Якщо пляма залишилося на одязі, не варто переживати. Можливо, удача чекає людину, а слід можна відмити. Наприклад, якщо ви відчайдушно маєте потребу в грошах або подарунок у вигляді удачі, пташка може передвіщати саме ці добрі події.

Вид птиці

Варто враховувати, яка саме пташка какнула:

 • Голуб провіщає поліпшення матеріального достатку. Незабаром чекає зустріч з приємною людиною. В родині буде буде добробут і процвітання.
 • Забобони свідчать, якщо це воробей або чайка – підете у веселу подорож. Воробей також означає успіх і успіхи на роботі, підвищення.
 • Пернатий темної забарвлення – поганий знак. В житті піде чорна смуга. Можливий прихід прибутку, яка так само швидко і піде.
 • Нехороший подарунок вам підкинула ворона. Ряд невдач у любовних відносинах і здоров’я буде переслідувати довгий час. Ворона – символ темних сил. Варто сходити на огляд до лікаря. Можливо, це навіть попередження, щоб не запустити хворобу, а почати лікування якомога швидше.
 • Синиця, дрізд або грач віщують низку неприємностей. Людину чекає невдача у багатьох починаннях. Варто переосмислити дії. Синиця також позначає непотрібні клопоти.
 • Галка – розмови за спиною, плітки.
 • Журавель – незабаром буде зустріч із хорошою людиною. Таке знайомство переверне ваше життя з ніг на голову. Це може бути зустріч з новим другом або любов’ю.
 • Ластівка – чекайте позитивних змін у житті.
 • Жайворонок – принесе гарні новини.

primeta ptica nakakala na golovu  tolkovanie v zavisimosti ot vida pernatojj i dnya nedeli42 Прикмета птах накакала на голову — тлумачення в залежності від виду пернатої і дня тижняЛелека – в родині буде поповнення. Також означає швидке весілля дитини, народження онука, поява домашнього улюбленця.

В залежності від дня тижня

Прикмета, якщо птах накакала на людину, має безліч значень. Витлумачити марновірство можна і по днях тижня:

 1. Якщо пташка нагадила на голову в перший день тижня – чекайте приходу гостей.
 2. Какнула на голову у вівторок – керівництво незадоволено виконаною роботою.
 3. Пригода в середу, дуже скоро сходіть на побачення.
 4. Четвер – знаменує зустріч із хорошою людиною.
 5. П’ятниця – пора відпочити в колі близьких друзів.
 6. Субота – чекайте великого прибутку. Також скоро буде весілля друга.
 7. Неділя – відмінний день для початку нових справ і задумів.

Якщо потрапила на плече і одяг

Існує думка, що перната накакала на плече – це до грошей. Саме час почати займатися справами, так як удача на вашій стороні.

Особливе тлумачення є для військової людини. Службовець підніметься по кар’єрних сходах, можлива поява нових погонів.

 Прикмета птах накакала на голову — тлумачення в залежності від виду пернатої і дня тижняЗабруднено ліве плече – є заздрісник.

Прикмета, що птах накакала на одяг, звичайно позитивна. З цієї причини не варто засмучуватися через забрудненого костюма. Це передбачає збільшення капіталу. Варто враховувати, який вид одягу був забруднений:

 • повсякденні вбрання, одяг для роботи – людину чекають труднощі, подолавши які, він буде купатися у великому успіху;
 • взуття – впевнено йдіть до мети, і ви досягнете успіху;
 • військова форма – просування в кар’єрі;
 • сумка, рюкзак, портфель – чекайте премії;
 • дівчина, яка вбралася на побачення, зустріч пройде успішно;
 • шкільна форма – участь та перемоги на олімпіадах, хороша здача іспитів, легка навчання.

Якщо птах раптово накакала на весільний наряд – обраниця не любить свого чоловіка. Але якщо птах світлої забарвлення – до довгого і щасливого подружнього життя. Обгадити перната може і обручки.

Птах накакала на голову або одяг у сні

Прикмета, що накакала пташка уві сні, має кілька тлумачень:

 • насрала на голову – удача буде переслідувати людину довгий час;
 • незабаром зважаться фінансові справи;
 • до грошей;
 • ворона або дрозд – остерігайтеся небезпеки, на вас нападуть погані думки; краще сприймати цей знак як попередження і зробити висновки, що потрібно поміняти в житті;
 • грач або синиця – віщують неприємні події;
 • голуб, чайка, горобець – позитивний знак. Незабаром вирішаться проблеми, прийде успіх.

primeta ptica nakakala na golovu  tolkovanie v zavisimosti ot vida pernatojj i dnya nedeli44 Прикмета птах накакала на голову — тлумачення в залежності від виду пернатої і дня тижняЯкщо людина не запам’ятав різновид птаха в сні або не звернув на це увагу – можлива раптова прибуток.

Інші прикмети

Існують і інші прикмети, якщо птахи нагадили на майно. Є прикмета – пташка нагадила на вікно. Якщо ситуація сталася неспеціальних – чекайте гостей. Швидше за все, прийдуть несподівано і без запрошення старі друзі або родичі, з якими давно не бачилися.

Також слід на вікні означає, що мешканці дізнаються новини, які можуть негативними або позитивними. Гості прийдуть звідти, куди виходять вікна. Також прикмета каже, що пора вимити вікна.

Птах накакала на машину – своєрідний знак застереження. У цей день краще не сідати за кермо, можливі аварії та інші неприємності на дорозі. Якщо без автомобіля нікуди – не перевищуйте швидкість та не порушуйте правила, будьте дуже обережні і уважні. Довгі подорожі і дороги відкладіть хоча б на день, щоб уникнути поганого результату.

Не варто відразу відмивати обгаженный автомобіль. Це спровокує збільшення негативної енергетики. Нехай дощик змиє послід. Це допоможе нейтралізувати негативний вплив забобони.

Місце, куди потрапила птах:

 • Якщо пернатий обгидив лобове скло – це до грошей.
 • Забруднений передня частина авто – випишуть штраф.
 • Обгаженный капот – до неприємних ситуацій.
 • Забруднені двері – не беріть попутників.

Накакала на руку – до прибутку, особливо, якщо рука ліва. Права – новий досвід і досягнення. Бувають випадки, коли пташиний послід можна помітити на грудях або спині. Прикмета дає позитивне тлумачення – до грошової прибутку і хорошим новинам. Напаскудила на праву ногу – варто поїхати кудись відпочити, на ліву – слід відкласти подорож. Якщо птах обгидила ваш будинок, це означає правильний вибір житла.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради