Чи можна носити чужі речі (взуття, одяг, прикраси) – прикмети

Езотерики вважають, що речі переймають енергетику своїх власників, зберігаючи її на довгий час. Але в житті трапляються ситуації, коли одяг або взуття переходить іншій людині. Що при цьому відбувається з енергетичним полем і не небезпечно носити чужі прикраси або речі?

3e46f3cc60bc313f496d94d483fb37d2 Чи можна носити чужі речі (взуття, одяг, прикраси) – прикмети

Чи можна носити чужі речі?

В силу різних життєвих обставин людям доводиться придбавати взуття і одяг в комісійних магазинах або секонд-хендах. Багатьом дівчатам траплялося позичати у приятельки туфельки або сукню, що називається «для виходу».

В багатодітних сім’ях дітям і зовсім доводиться доношувати взуття і одяг одне за одним.

Треба зауважити, що навіть езотерики не завжди налаштовані категорично, визнаючи, що в деяких випадках користування чужими речами цілком допустимо.

Народні прикмети з цього питання розходяться:

 • Прийнято вважати, що знайдене золото щастя не приносить і його потрібно якнайшвидше повернути власникові.
 • Одягати на себе чужу річ, якщо вона дісталася нечесним шляхом теж поганий знак.
 • Предмети, з якими колишній власник добровільно розлучився з добрими намірами, навпаки, принесуть удачу і здоров’я.
 • Священики носити чужого одягу не вважають гріхом, але церковними правилами не дозволяється надягати на себе натільний хрест іншої людини.
 • За православним звичаєм не можна носити і речі покійного. Їх прийнято дарувати знайомим і сусідам, або передавати їх у храм після закінчення 40 днів після поховання.
 • 4a1cfda23274f43cd5fc894acd7ed93a Чи можна носити чужі речі (взуття, одяг, прикраси) – прикмети

  Які чужі речі можна носити?

  Люди, що мають справу з метафізичними явищами, вважають, що неживі предмети мають властивість накопичувати енергетику. Не завжди вона йде на користь нового власника, а часом здатна помітно нашкодити. На їх думку, не можна носити чуже взуття або речі без попереднього обряду енергетичного очищення.

  Категорично не можна використовувати речі після іншого власника, якщо:

  • предмети гардеробу були придбані в комісійному магазині або в секонд-хенді;
  • взуття або одяг належали померлому від важкої хвороби людини;
  • річ була знайдена на вулиці.

  Не варто приносити додому і використовувати будь-які предмети, попередня доля яких викликає сумніви.

  39f1952891907e2a977bca8d165a8aa9 Чи можна носити чужі речі (взуття, одяг, прикраси) – прикмети

  Чи можна дітям доношувати одяг своїх старших братів і сестер?

  У сім’ї, де підростає двоє або більше дітей питання чи можна одягати чужі речі не варто. Молодші традиційно доношують одяг за старшими, не вважаючи це непристойним. Батькам вдається заощадити на гардеробі, так і самі діти часто раді отримати «у спадок» дрібничку старшого брата або сестри.

  Однак потрібно враховувати і психологічні аспекти. Якщо між молодшими родичами немає взаєморозуміння і гармонії, носіння чужих речей дитиною буде сприйматися як обмеження його прав. Як позначиться така ситуація на його психіці, не візьметься передбачити жоден фахівець.

  Подібна практика не засуджується езотерикою, оскільки члени однієї сім’ї апріорі мають подібну енергетику. З обережністю варто ставитися тільки до подарованим знайомими ношені речей. Надягати одяг або взуття чужу дитину своєму малюкові не варто, в усякому разі до тих пір, поки над нею не буде проведено обряд енергетичної чищення.

  Служителі православної церкви перед тим як використовувати взуття або одяг, рекомендують матері прочитати захисну молитву і окропити вживані предмети дитячого гардеробу святою водою.

  7efda5d6d9916a51db7689f7b66d6be9 Чи можна носити чужі речі (взуття, одяг, прикраси) – прикмети

  Чи можна носити чужі прикраси?

  Дорогоцінні метали сприйнятливі до енергетиці своїх власників більше ніж звичайні речі. Між тим існує традиція передавати ювелірні прикраси з покоління в покоління.

  Негатив дорогоцінні метали і камені вбирають і віддають з таким же успіхом. Тому не можна приміряти чужі прикраси, навіть якщо вони належать хорошим знайомим. Народні прикмети застерігають подружжя від передачі символу шлюбу в чужі руки. З тих же міркувань не варто купувати обручки через ломбард.

  Якщо чужа річ перейшла у спадок або була передана в дар, насамперед її необхідно очистити. Для цієї мети добре підходять церковні свічки, їх вогонь анулює погану енергетику. Зняти негатив з ювелірних виробів дозволяє проточна вода. Речі, крім цього, необхідно ретельно випрати, а взуття обробити «Мірамістином» або «Хлоргексидином».

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради