Собака прибилася до будинку — прикмета і її тлумачення в залежності від забарвлення тварини

Собака – одне з перших тварин, приручених людиною. Якщо зустріти бездомну тварину на вулиці, ніхто не здивується, а лише поспівчуває. Але з невідомих причин пес може вибрати певної людини з натовпу і йти за ним до самого будинку. А одного разу вранці можна зустріти несподіваного гостя перед входом. Прикмета, якщо собака прибилася до будинку, розтлумачується в залежності від умов зустрічі з псом.

Який пес прибився

З урахуванням того, якого виду собака, визначається доля господаря дому:

 1. Звичайна дворняга, яка прийшла до дверей, може сигналізувати про хворобу або успіху в прибутку. Цей показник залежить від стану тварини.
 2. Облізлий хворий пес – прикмета біди, так як разом з можливою інфекцією приходять хвороби.
 3. Молода і холеная гарантує гарний прибуток. І це зрозуміло: якщо повернути таку собаку, за неї дадуть винагороду, а залишити – буде гарним охоронцем.

sobaka pribilas k domu  primeta i ee tolkovanie v zavisimosti ot okrasa zhivotnogo34 Собака прибилася до будинку — прикмета і її тлумачення в залежності від забарвлення твариниБродяжку, яка прийшла сама в чужий будинок, не можна ображати. Це друг і товариш, який образиться і принесе біду в сім’ю.

Прийшла в будинок або в двір

Якщо собака прийшла в будинок без дозволу, вона вже знає про те, що в будинку є позитивна і світла атмосфера. Самотнє тварину до поганим людям не прийде.

Якщо звір заляканий, опускає голову, бігає по двору і виглядає зацькованим, можна очікувати дрібних неприємностей. Не можна виганяти тварин, так як це змусить його втратити віру в добро. Потрібно залишити в спокої і поспостерігати за подальшим поведінкою. Не обов’язково виконання прикмети, якщо пес пристав – він може просто у людини шукати свій захист.

Якщо тварина спокійно входить у будинок, з’явиться друг. Якщо виє собака у дворі чи будинку – прикмета швидкої смерті одного з домочадців.

Стара собака і щеня

Прикмети стосуються і віку приблудившегося тварини. Якщо в будинку проживає подружня пара, давно мріє про поповнення, і приходить або підкидають цуценя, його треба залишити. Протягом року можна чекати народження дитини.

sobaka pribilas k domu  primeta i ee tolkovanie v zavisimosti ot okrasa zhivotnogo35 Собака прибилася до будинку — прикмета і її тлумачення в залежності від забарвлення твариниЩоб попередити негативну ознаку, собаці потрібно надати допомогу: вилікувати, зводити до ветеринара або в притулок. Врятований пес віддячить людей доброю новиною чи успіхом у справах.

Якщо собака хвора і стара — це прикмета бід, може призвести до смерті проживає в сім’ї або фінансової втрати. Не можна допускати загибелі пса. Померлу собачку слід відразу спалити далеко від дому, але не викидати.

Вагітна

Якщо чужа собака прийшла не одна, а вагітна, можна очікувати хороших друзів. Для незаміжніх дівчат прикмета обіцяє благополучне швидке заміжжя. Втекла вагітну собаку рідко зустрічають, це може говорити про біду і загрозу самої тварини. Не можна кидати потребує, а щенята в майбутньому повинні бути віддані в хороші руки.

Чи варто залишати

Необов’язково тримати довго чужого пса, особливо, якщо він хворий і старий. Собачі роки короткі. Якщо пес помре, це принесе багато важких турбот.

Якщо з’явилася собака в будинку молода, здорова, але трохи пошарпана, згідно з повір’ям та приймете, вона була спеціально послана вам для спокутування гріхів. Потрібно дати такому звіру притулок і турботу.

У молодих людей незабаром з’являться діти. Ця прикмета має наукове пояснення. Дівчина захоплюється невинних тварин, далі починає опікати його, забуваючи про свої проблеми. І необов’язково вираховувати вдалі дні, так як турботи про нове улюбленця відсунутий на друге місце плани.

Негативні тлумачення

Якщо дворовий пес прибився або втік з будинку сусідів, ця ознака не завжди означає хороше:

 1. Найгірше, що може трапитися, – загибель тварини біля порогу будинку. Це може передвіщати швидку загибель члена сім’ї. Якщо в сім’ї немає хворих і ніхто не вмирав, мертву тварину потрібно терміново прибрати. Підуть сварки між сусідами, тривале лікування, аварія.
 2. Якщо вмирає поруч з будинком, але не на порозі, а в родині проживає тяжкохворий – прикмета свідчить, що звір забере проблеми і болі. Але для цього потрібно гідно поховати тварину.
 3. Якщо гине приблудившаяся собака в квартирі вагітної жінки, це прикмета важких пологів. Якщо пес починає кидатися з одного місця в інше, протягом декількох днів треба чекати пологів.
 4. Якщо образити або вигнати тварину, у якого будуть цуценята, прикмета каже, що це може обернутися патологіями або втратою дитини.
 5. Якщо помирає рудий пес перед новорічними святами або Різдвом, весь рік сім’ю очікують важкі часи.
 6. Смерть собаки, укусившей людини, може обернутися важкою хворобою.

Собака – миролюбна тварина, яка відповість добром на добро. Прикмети не будуть діяти, якщо з розумінням та повагою поставитися до нещасного псу.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради