Засіб для чищення дерев’яних меблів: виробники

Серед великої кількості продукції на ринку іноді складно вибрати хороший засіб для чищення дерев’яних меблів. Адже дерево теж потребує догляду, і найчастіше педантичного, ніж інші матеріали. До вибору миючого засобу потрібно підходити обережно, так як хімічні речовини можуть нашкодити поверхні. Тому, давайте ознайомимося з їх видами і класифікацією.

5e127921ce9178428ce9351d64efe9a7 Засіб для чищення деревяних меблів: виробники

Види чистячих засобів

В першу чергу, остерігайтеся продукції, що містить у своєму складі ацетон, силіконові добавки або абразивні частинки — вони руйнують лакове покриття та перший шар дерева. Засоби по догляду за дерев’яними поверхнями повинні бути зроблені на основі натуральних компонентів: воску і масел. В основному їх можна зустріти у вигляді серветок з просоченням, поліролей, кремів, спреїв, аерозолів і пудри. Важливо пам’ятати, що при виборі засобу, потрібно враховувати і якість деревини.

Поліролі бувають:

 • Воскові — використовують для того, щоб додати блиск і свіжість дереву, замаскувати невеликі подряпини. Восковий поліроль на поверхні деревини схоплюється спеціальною плівкою, яка захищає меблі від механічних пошкоджень, буде довго доглядати за поверхнею. Але на цій плівці можуть залишатися відбитки пальців.
 • Подкрашивающие — за рахунок вмісту барвних речовин надає меблів насичений і яскравий колір. Маскує подряпини і інші пошкодження. Містить антистатик, з-за чого виключається можливість осідання пилу на поверхні.
 • Проти подряпин — в складі містить віск. Відповідно, засіб заповнює подряпини і тріщини, роблячи їх непомітними.
 • Для лакового покриття — це спеціальна група поліролей. Вони виготовляються на основі олій. Надають поверхні блиск, не висушуючи її.
 • Виробники

  c8c0e9691cd6c2c7c892ca163e7375ce Засіб для чищення деревяних меблів: виробникиЕфективним і провідним засобом по догляду за дерев’яними меблями є WOOD REVIVER.

  Лідером на ринку уходових коштів за деревом по праву можна вважати WOOD REVIVER від англійської фірми LeTech. Це відновлює склад, відповідний для будь-яких видів дерева, він вже встиг зарекомендувати себе, як якісний товар. Наступними за популярністю йдуть лінії засобів:

  • Pronto (Голландія) — до складу входить антистатик, який відштовхує пил. Відмінно полірує, очищає, надає блиск.
  • Chirton (Великобританія) — виготовляють на основі воску. Можна застосовувати не тільки по дереву, а ще й з пластику, кераміці, мармурі і металу.
  • Emsal (Німеччина) — лінія призначена виключно для обробки дерева. У складі містить масла, які воложать і покращують зовнішній вигляд.
  • Luxus (Німеччина) — без зусиль видаляє бруд і пил, не містить фосфатів, силіконових речовин.
  • Mebelux (Росія) — надає блиск скла, дерева, мармуру та пластику. Справляється з жирними слідами і пилом.

  Чистити дерев’яні меблі можна і в домашніх умовах. З цим добре справляються: оцет, олію реп’яха, розсіл від квашеної капусти, картопля. Але навіть народні засоби слід застосовувати з обережністю, щоб не завдати шкоди «примхливої» меблів.

  Як вибрати?

  Професіонали радять зупиняти вибір на продукції, що містить натуральні компоненти. Якщо цей засіб у вигляді аерозолю, то переконайтеся, що балон не містить вм’ятин і тріщин. Підбирайте необхідну продукцію індивідуально для своєї меблів, спираючись на якість деревини, матову або лаковану поверхню. Для того, щоб бути впевненим у якості того чи іншого складу, розпитайте знайомих, які його вже використали. Пам’ятайте, що регулярний догляд за дерев’яними меблями допоможе забезпечити більш тривалий термін її служби.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради