5 додатків щоб зробити малюнок з фото

5 prilozhenijj chtoby sdelat risunok iz foto135 5 додатків щоб зробити малюнок з фото

Для мобільних пристроїв на платформі Android існує безліч програм, що задовольняють самим широким потребам. Комусь більше подобаються ігри, а хтось віддає перевагу програмам, що дозволяє виявляти свої творчі здібності, наприклад, створювати анімації або барвисті листівки. Втім, процес малювання на дисплеї телефону досить стомлюючий, набагато простіше перетворювати в малюнки вже готові фотографії.

Зміст

 • Як зробити малюнок з фото
 • Deep Art Effects
 • Photo Cartoon Camera
 • MomentCam Cartoons & Stickers
 • ArtistaCartoon & Sketch Cam
 • Pencil Sketch
 • Як зробити малюнок з фото

  Для цих цілей можна знайти чимало додатків в магазині Google Play. Але яке з них вибрати? Ми хочемо допомогти вам розібратися в цьому питанні і пропонуємо огляд 5-ти кращих інструментів, призначених для перетворення фото в графічні зображення за допомогою вбудованих фільтрів. Більшість з цих додатків можна завантажити безкоштовно, але, можливо, буде потрібно внести невелику суму, щоб отримати доступ до розширеного набору функцій.

  Deep Art Effects

  Працювати з цим додатком неймовірно просто. Все, що потрібно зробити, це завантажити будь-яке зображення і запустити процес конвертації. Через декілька секунд ви отримаєте красивий яскравий малюнок. Для редагування фотографій використовується штучний інтелект, тому можна бути впевненим у точності і ретельності промальовування ескізу. При цьому не обов’язково проводити повне перетворення, досить поекспериментувати з одним або кількома фільтрами. Також тут є кнопки всіх основних соціальних мереж, і ви можете ділитися отриманими результатами з друзями.

  Додаток дозволяє конвертувати фото в справжні твори мистецтва у стилі Ван Гога, Моне, Леонардо да Вінчі, Мікеланджело, Пікассо, Рафаеля, Рембрандта, Дали і деяких інших, оскільки набір фільтрів тут досить широкий.

  5 prilozhenijj chtoby sdelat risunok iz foto136 5 додатків щоб зробити малюнок з фотоDeep Art Effects: програма для створення малюнка з фото

  Потрібно відзначити, що зображення, що проходять конвертацію, не передаються третім особам, тому ви можете бути впевнені в безпеці вашої конфіденційності. При безоплатному використанні програми, фотографії перетворюються у зображення з роздільною здатністю HD, а версія Pro дає можливість отримувати зображення з роздільною здатністю Full HD.

  Є деякі інші переваги отримання повної ліцензії, що, безумовно, коштує витрачених грошей. Але ми пропонуємо для початку спробувати Free версію, а потім, якщо знадобиться, придбати Pro. У безкоштовному варіанті програми, зрозуміло, є реклама.

  Завантажити додаток Deep Art Effects ви можете в магазині Google Play.

  Photo Cartoon Camera

  Це додаток визнано кращим в декількох країнах, що свідчить про його чудових характеристиках. Інструмент простий і приємний у використанні, вам не знадобиться багато часу, щоб навчитися з ним працювати. Ви зможете перетворювати фотографії в малюнки в стилі поп-арт, карикатури, живопису і інші художні форми. Тут є кілька тематичних фільтрів, для створення вітальних листівок до різних свят. Деякі з присутніх тут функцій, аналогічні тим, що використовуються в Prisma, ще одним широко популярним додатком для редагування фотографій.

  5 prilozhenijj chtoby sdelat risunok iz foto137 5 додатків щоб зробити малюнок з фотоPhoto Cartoon Camera: програма для створення малюнка з фото

  Розробники постійно додають нові набори фільтрів, що робить Photo Cartoon Camera дійсно універсальним. Враховуючи кількість наявних тут можливостей, сміємо припустити, що вам навряд чи доведеться нудьгувати найближчим часом. Ви можете використовувати вбудовану функцію селфи, щоб побачити, як буде виглядати ваша фотографія після перетворення. Додаток безкоштовно для завантаження, хоча тут є реклама. Придбання ліцензії допоможе позбутися від спливаючих оголошень і отримати доступ до декількох додаткових опцій. Додаток працює на мобільних пристроях з Android 4.0 і вище. Воно було завантажено майже 50 мільйонів разів, що говорить про його неймовірною популярністю.

  Завантажити додаток Photo Cartoon Camera ви можете в магазині Google Play.

  MomentCam Cartoons & Stickers

  Це додаток, безсумнівно, припаде до смаку активних користувачів соціальних мереж. З його допомогою можна створювати карикатурні зображення з фотографій, а потім встановлювати в якості аватарок на своїх сторінках. Крім того, ви зможете робити анімовані смайлики і ділитися ними з друзями. Колекції фонів і фільтрів поповнюються щоденно, що дає величезний простір для польоту фантазії.

  5 prilozhenijj chtoby sdelat risunok iz foto138 5 додатків щоб зробити малюнок з фотоMomentCam Cartoons & Stickers: програма для створення малюнка з фото

  MomentCam був завантажений майже 100 мільйонів разів в Play Store, що доводить її високу затребуваність. Про це свідчить величезна кількість позитивних відгуків. Завантаження безкоштовно, але, як і в будь-якому іншому подібному додатку, тут є реклама і можливість здійснювати покупки. Вам не доведеться турбуватися про поєднай додатки з вашим мобільним гаджетом, так як воно відмінно працює практично на всіх смартфонах і планшетах з Android.

  Завантажити додаток MomentCam Cartoons & Stickers ви можете в магазині Google Play.

  ArtistaCartoon & Sketch Cam

  Це класичне додаток для конвертації зображень з деякими цікавими доповненнями. Однак, на відміну від інших подібних інструментів, ArtistA володіє своєрідним художнім підходом. Розробники подбали про те, щоб дати користувачам відчуття реальності створюваної графіки та живопису. Фільтри імітують роботи відомих художників, що змушує вважати це додаток у своєму роді унікальним.

  5 prilozhenijj chtoby sdelat risunok iz foto139 5 додатків щоб зробити малюнок з фотоArtistaCartoon & Sketch Cam: програма для створення малюнка з фото

  Зрозуміло, ви зможете поділитися результатами з друзями за допомогою вбудованих кнопок соціальних мереж. У цього додатка є один істотний недолік – занадто багато спливаючої реклами. На жаль, з цим нічого не можна вдіяти, так як тут не передбачено платні функції. Додаток повністю безкоштовно і сумісний з пристроями під управлінням Android 4.1 і вище.

  Завантажити додаток ArtistaCartoon & Sketch Cam ви можете в магазині Google Play.

  Pencil Sketch

  Малюнок олівцем – так перекладається назва цього додатка, що повністю відображає його можливості. Тут є і цілий ряд додаткових функцій, що дозволяють редагувати фотографії, видаляти дефекти, наносити написи, покращувати зовнішній вигляд зображень.

  5 prilozhenijj chtoby sdelat risunok iz foto140 5 додатків щоб зробити малюнок з фотоPencil Sketch: програма для створення малюнка з фото

  Основне його призначення – конвертація фото в олівцевий ескіз. Оскільки більшість творів мистецтва є спонтанними імпровізаціями, створювані з допомогою цього інструменту малюнки можна сміливо видавати за начерки, що належать пензлю якого-небудь художника. В цілому, це дуже цікаве і веселе додаток, і ми настійно рекомендуємо вам з ним познайомитися.

  Завантажити додаток ArtistaCartoon & Sketch Cam ви можете в магазині Google Play.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради