Чому не можна вішати дзеркало навпроти вхідних дверей російські прикмети – як правильно це зробити?

Дзеркало для багатьох людей – непросто предмет інтер’єру. Відбивну поверхню використовують в магічних ритуалах, при ворожінні, для спілкування з представниками потойбічного світу. Існують повір’я, пов’язаних з розміщенням та використанням нагрудники. Прикмета про дзеркалі, що знаходиться напроти вхідних дверей, не віщує нічого доброго господарям житла, а навпаки, обіцяє неприємності.

Але дзеркальне полотно в передпокої – необхідна річ. Природне бажання людини – перед виходом з дому побачити свій вигляд. А ще є важливий ритуал, подивитися на себе, повернувшись ненадовго за забутою річчю незабаром після виходу з будинку. «Повертатися – погана прикмета», але відбиває поверхня як би посилає в будинок за забутою річчю астральне тіло, а сам чоловік не повертається. Тому залишається тільки знайти в передпокої правильне місце для дзеркального полотна.

d0495309a583a051e10e7d953a040e66 Чому не можна вішати дзеркало навпроти вхідних дверей російські прикмети  як правильно це зробити?

Можна встановлювати дзеркало навпроти входу

Згідно російським прикметами дзеркало навпроти вхідних дверей вішати не прийнято. Вважається, що в такому положенні відбиває поверхня буде сприяти тому, що достаток покине дім, а домочадці будуть хворіти. В цілях збереження благополуччя і везіння не можна виставляти напоказ дорогі речі. У давнину вважалося, що дзеркало – предмет розкоші, могло потрапити в поле зору заздрісного людини, і тоді біди не минути.

Забобони на питання, чи можна вішати дзеркало навпроти вхідних дверей, дають негативну відповідь, і ось чому:

 • У дзеркальному полотні, розміщеному в торці вузького коридору навпроти входу можна побачити померлого колишнього господаря квартири.
 • Затемна, повернувшись додому, не можна пізнати себе і злякатися відображення, прийнявши себе за злодія або злодія. Це дуже погана прикмета — подумати про себе, як про погану людину. Побачити в будинку «нібито злодія» — теж погана ознака.
 • Нехрещеним дітям до 12 років і немовлятам заборонено бачити своє відображення. Але якщо дзеркало знаходиться відразу на вході, неможливо в нього не подивитися.

Стародавні слов’яни вірили в існування доброго духа Дзеркалиці, який живе у задзеркаллі. Зазеркалица прихильно ставиться до людей, усміхненим своєму відображенню, обдаровує їх щастям. При відкриванні вхідних дверей містична істота може вислизнути з дому і більше не повернутися. Тому наші предки не тримали відображають поверхні навпроти дверей.

09364088d60a30748c9318c0d3ee8f5b Чому не можна вішати дзеркало навпроти вхідних дверей російські прикмети  як правильно це зробити?

Де краще всього розміщувати дзеркало

Найкраще місце для установки дзеркала в передпокої – це стіна збоку від вхідних дверей. Але не завжди у вузькому коридорі є така можливість.

Народні прикмети про те, як правильно повісити дзеркало в передпокої:

 • Рекомендується вибирати дзеркало великого розміру, в ідеалі людина повинна бачити своє відображення в повний зріст. Зерцало не повинно «різати» зображення людини навпіл – інакше не минути хвороб.
 • Між краєм дзеркального полотна і стелею, повинно залишитися досить місця – це забезпечить можливість професійного та духовного зростання.
 • Не можна розміщувати відображають поверхні, навпроти один одного – так утворюється коридор для нечистої сили. Дуже добре навпаки відбиваючої поверхні розміщувати портрет коханої людини, красиву картину, квітка. Це подвоює позитив, покращує настрій входять в будинок людей.
 • Дзеркало можна розмістити всередині меблів. Задня стінка шафи або внутрішня сторона дверцят шафи – підходящий варіант.
 • Якщо дзеркальне полотно поставити під кутом більше, ніж 90 градусів відносно підлоги чи трохи розгорнути щодо стіни, воно зможе затримувати хорошу енергію в будинку і відображати погану.
 • Можна змістити відображає елемент інтер’єру в сторону щодо входу, а ту частину, що захопить зону навпроти дверей, можна прикрити картинкою, наклейкою, малюнком, предметом декору.
 • Внутрішня сторона вхідних дверей, що відкривається в бік квартири, — теж допустиме місце для монтажу відбиваючої поверхні. Дзеркало, повішене на вхідні двері, буде акумулювати позитивну енергію.

Якщо місце навпроти дверей – найзручніший або єдино можливе, то перед дзеркалом необхідно помістити рослину або який-небудь предмет. Інший практичний варіант – це ставити дзеркальний предмет на час користування в будь-який зручний місце, а потім прибирати його.

А ще дозволяється поміщати дзеркальне полотно навпроти дверей. Метал заблокує витік хорошої енергії, і вона залишиться в будинку. Але це вже ідеї сучасних і східних навчань. В російських народних прикметах йдеться про дерев’яних дверях.

eda23e200a1ffd76f623a769c14bbbd8 Чому не можна вішати дзеркало навпроти вхідних дверей російські прикмети  як правильно це зробити?

Невідповідні зони

Прикмети, чому не можна вішати дзеркало навпроти вхідних дверей:

 • Якщо зайшовши в будинок, удача відразу побачить своє відображення, вона вирішить, що їй тут робити нічого, розвернеться і піде.
 • Позитив і удача загубляться в задзеркаллі, не знайдуть виходу і будуть блукати там вічно.
 • Безповоротне витікання позитивної енергії з дому послужить причиною нездужань, хвороб і постійної безпричинної втоми господарів житла.
 • Мешканці втратять бажання повертатися додому. В такому випадку кажуть, що дзеркало «позбавляється» від своїх господарів.
 • Дзеркало, розміщене в коридорі навпроти вхідних дверей, передрікає матеріальні втрати. Вони можуть відбуватися обов’язково у вигляді крадіжки грошей. Відмова в підвищенні зарплати, швидкий вихід з ладу нових або потрібних речей, даремні витрати грошей – такі проблеми чекають мешканців квартири.
 • Гарні гості не будуть надовго затримуватися в такій обстановці. Почнуть приходити все рідше і рідше.
 • Будинок стануть відвідувати небажані візитери, що приносять негатив. Зависла у дзеркалі погана енергетика може передаватися мешканцям та впливати на їх поведінку і долю.
 • Скупчення негативної енергії, порушення нормального життя, проблеми зі здоров’ям і фінансами у господарів будинку – ось чому забороняється вішати дзеркало навпроти входу в квартиру.
 • Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради