Прикмета: голуб врізався в людини чи торкнулася крилом

Ця птиця улюблена багатьма, адже вона асоціюється з миром, спокоєм, любов’ю. Годування голубів у парках стало звичайною справою. Не дивно, що часом птахи, літаючи, зачіпають когось. Езотерики вважають, що це ніколи не відбувається випадково. Пернаті відзначають таким чином людину, якій доля що хоче передати. Головне — правильно розтлумачити прикмети про голубів, які так себе повели.

0cb04dbb89269e310e79cad922413d72 Прикмета: голуб врізався в людини чи торкнулася крилом

До чого голуб врізається в людини

Коли птах про кого-то вдаряється, це трактують як знак обраності. Таке тлумачення пішло ще з Біблії, де Святий Дух був до Діви Марії у вигляді голуба. Отже, людині належить зробити у своєму житті щось велике, значуще.

Крім того, прикмета, коли голуб врізався в людини, може говорити і про інших позитивних події:

 • приємне довгоочікуваний лист;
 • хороші новини по роботі;
 • при цьому на людину потрапив послід — до народження дитини;
 • голуб переносив щось у дзьобі – до грошей або ж взаємної любові.

Езотерики кажуть, що ці птахи літають тільки там, де панує позитивна енергетика. Тому варто придивитися до місця, де одна з них врізалася в голову. Єдина погана прикмета про таку подію говорить, що є ризик потрапити в неприємності в дорозі, особливо якщо доведеться летіти по повітрю. Голуб буквально показує, що станеться, якщо сісти в літак.

Птиця крилом торкнулася

Навіть якщо голуб просто злегка зачіпає, це теж хороша прикмета. Так вищі сили демонструють прихильність до людини. Після цього знаку можна не боятися і сміливо йти вперед, братися за будь-яку справу, тому що успіх забезпечений.

Прикмета, коли голуб черкає крилом обличчя, говорить і про інші приємні події:

 • закінчення важкого періоду в житті;
 • виконання бажань;
 • виправлення грошової ситуації;
 • зустріч з майбутнім чоловіком;
 • якщо вже є половинка — щасливе сімейне життя.

У деяких випадках, якщо голуб зачепив крилом голову і при цьому напаскудив на людину, це говорить про швидке народження дитини в сім’ї. Але прикмета навряд чи спрацює, якщо птахи ручні і охоче сідають на людей, випрошують корм. Крім того, не можна провокувати зіткнення з пернатим.

c61c6cba7efc6e0c39a5926f43069447 Прикмета: голуб врізався в людини чи торкнулася крилом

До чого голуб пролітає над головою або перед особою

При тлумаченні цієї прикмети потрібно в першу чергу пам’ятати, що птахи дуже добре відчувають енергетику людей і їх думки. Тому до когось поганого вони ніколи не підлетять.

Якщо голуби в’ються над головою, значить, дороги відкриті. З’являться нові можливості, вдасться здійснити давні мрії. Птахи — провідники, які вказують правильний шлях. Якщо до цього були сумніви у виборі, то така подія підтверджує його правильність.

Після того як голуб пролетить над людиною, останньому завжди буде супроводжувати удача. Якщо птах одна, то чекає гарних новин і змін у важливій справі.

А от коли дорога буквально збігається з траєкторією польоту, то це принесе мир і гармонію з усіма навколо. Будь-яку справу дасть бажаний результат.

Беремо до уваги деталі зустрічі

При тлумаченні прикмети важливий будь-який нюанс, так як він теж впливає на майбутнє. Наприклад, думки людини, зіткнувся з птахом, визначають долю наступним чином:

 • якщо думав про гроші — скоро отримає велику суму;
 • про кохану людину — до взаємної любові і швидкої зустрічі;
 • про роботу — підвищення на службі;
 • про близьких — у сім’ї буде панувати мир і взаєморозуміння.

Іноді голуби не просто пролетіли поруч або торкнулися людини, але ще й сіли на нього. Дикі птахи навряд чи надійдуть так випадково, тому потрібно запам’ятати, на яку частину тіла вони опустилися:

 • на руку — до хорошим довгоочікуваним новин;
 • на плече — начальство оцінить праці, можливе підвищення;
 • на груди — сердечні справи будуть вдалими, а любов взаємною.

5819f07e0c9d26ce422dafad2287481b Прикмета: голуб врізався в людини чи торкнулася крилом

Прикмета набуває від’ємне значення тільки в випадку, якщо птах поводиться агресивно, намагається напасти. Тоді повір’я попереджає про небезпеку.

У більшості випадків така подія набуває значення обраності, благословення. Голуби вибирають хорошої людини, який удостоївся стати щасливим. Тепер в його житті почнуться позитивні зміни, навіть якщо до цього ситуація здавалася безвихідною. Головне — не упустити шанс, наданий долею.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради