Боб-каре з подовженням і чубчиком. Фото на середні, короткі волосся, кому йде

Стрижка каре є незамінним атрибутом сучасних жінок. На фотографіях в мережі і салонах виділяється її різновид — боб-каре з подовженням і чубчиком. Цей варіант візуально надає особі правильні риси овалу, а волоссю – пишність.

Особливості стрижки боб-каре з подовженням

Боб-каре називають багатофункціональної стрижкою, якій «боб» дав градуированность з обсягом, звужується на кінчиках, а «каре» – рівну лінію зрізу.

c903ba7d4ceb0d06c6bbbbecd5efaca5 Боб каре з подовженням і чубчиком. Фото на середні, короткі волосся, кому йдеФото боб-каре з подовженням і чубчиком

Зачіска може виглядати по-різному і на її зовнішній вигляд впливає:

 • структура і довжина волосся;
 • наявність чубчика;
 • рівень майстерності перукаря;
 • обрана укладання.

Подовження – ту особливість, яка робить боб-каре видатним, що добре видно на різних фото і на жінках. Наявність чубчика, вірних пропорцій, довжини локонів в передній частині важливі, щоб стрижка в підсумку не стала плоскою. Неправильні пропорції додадуть особі зайву округлість.

Існують наступні різновиди стрижки:

Зачіска Опис
Стандартна Це акуратність прямих ліній і чистота рівного зрізу, яким майстер повторює вигин скул. На потилиці волосся можуть бути коротше, ніж в передній частині, але без різкості в переходах. Загострених кутів немає.

Жінки незалежно від того, яке у них обличчя, можуть приміряти цей варіант. Стрижка здатна скорегувати практично будь-які недоліки.

Градуйована Вважається найкращим варіантом для власниць квадратної або прямокутної форми обличчя, також, коли одночасно кругле і широке. Подібні мінуси зорово пом’якшуються нечітким контуром, а завдяки укороченій маківці висота голови умовно витягується і наближається до форми овалу.
Асиметрична Подовження робить боб-каре з асиметрією стильним і зухвалим. Якщо воно спрямоване на одну сторону, це дозволяє підкреслити вилиці і очі, що робить їх центром уваги. Носити таку укладку можна з центральним проділом або лінією збоку, що повністю залежить від форми та особливостей особи. Широкі вилиці, кутасті, трохи грубі риси згладжуються. Асиметрія є гарною маскуванням для дефектів.

Переваги і недоліки зачіски
Боб-каре з подовженням і чубчиком (фото різновидів перед вибором зачіски краще розглянути заздалегідь) вважається ідеальним для тих, хто не бажає кардинально змінюватися.

У такої зачіски є безліч позитивних сторін:

 • практичність стрижки: якщо перукар все зробив правильно, то укладатися вона буде легко;
 • універсальність;
 • множинність варіацій;
 • здатність виділяти переваги: приховує вади і посилює сексуальність, демонструє індивідуальний стиль;
 • зручність в шкарпетці, даючи можливість робити різні варіанти укладання.

Враховуючи, що боб-каре виконується тільки на прямі локони, до його недоліків відносяться:

 • неможливість виконати стрижку на кучеряве, тонкі або ослаблені волосся;
 • необхідність приділяти багато уваги укладанню після миття.

Кому піде стрижка

Подовжений боб-каре стане ідеальним вибором незалежно від рис обличчя, віку і бажаного кольору. Єдина важлива умова – те, наскільки добре пасма укладаються. Рідкі або товсті волосся однаково погані, з ними таку зачіску не зробити красивою.

За формою обличчя

Жінки з витягнутим обличчям прямокутної форми бажають зробити шию візуально довшими і приховати розмах вилиць. Короткий або середній варіанти зачіски будуть тут ідеальними. Подібна форма зачіски здатна приховувати пухлість щік, невеликі зморшки і давати додатковий обсяг.ca3b564f6033028339a8732c804dd88d Боб каре з подовженням і чубчиком. Фото на середні, короткі волосся, кому йде

Згладити гострі вилиці і візуально зробити обличчя овальним – ті завдання, які виконує боб-каре, що має подовження. Воно м’яко підкреслює вилиці, виділяє лінію шиї і візуально робить поставу пряміше.

Жінкам, яких відрізняє довге обличчя, виконувати подовжений боб-каре не рекомендується: воно стане вузьким до непропорційності. Ця ж стрижка підійде тим, хто не може похвалитися довгою шиєю.

За типом, довжині і структурі волосся

Слабкі, тонкі і негусто волосся боб-каре виглядають програшно, тому в цих випадках краще відмовитися від такої стрижки. Проте варіант з однаковою довжиною буде виглядати добре.

Градуированность в невеликому обсязі вважається прийнятною, це полегшує ранкову укладання. Волосся, які занадто пушатся або в’ються, не підходять для стрижок цього типу. Однак у цій ситуації добре буде виглядати звичайне каре. Тим же, у кого волосся пряме, переживати не доведеться: боб-каре буде виглядати відмінно.

За віком

Подовжений варіант боб-каре – стрижка, підходить жінкам незалежно від віку: у 25 років він дозволяє підкреслити всі зовнішні достоїнства, а в 50 – приховати недоліки, які починають проявлятися. Важливо підібрати варіацію грамотно, наприклад, після 40 років, не варто зупинятися на вкороченому потилиці, який покаже шию з віковими змінами.

За кольоротипу зовнішності

Ця зачіска підходить дівчатам з різними цветотипами зовнішності, що є одним з основних її переваг.

Яка зачіска підійде до подовженому боб-каре?

Боб-каре добре підійде коса чілка, яка буде виглядати виграшним чином з пасмами різної довжини. Якщо у дівчини особа, відмінне трикутною формою, косий чубчик зробить її образ вдалим, адже незграбність особи пом’якшується завдяки злиттю лінії чубчика і основної частини стрижки. Якщо у жінки красиві очі, їй потрібна саме така чубчик.34d4b52742c68f7222ae704f4b77f6c8 Боб каре з подовженням і чубчиком. Фото на середні, короткі волосся, кому йде

Жінкам з великими рисами і яскраво вираженою округлістю особи краще зупинитися на рівній чубку, гладкою і густий, довжина якої досягає брів.

Вона контрастує довгими пасмами основної маси волосся, завдяки чому створюється чіткий графічний контур, що робить особа витягнутим і витонченим.
Коротка чубчик для боб-каре – варіант, що відрізняється екстравагантністю і не всім підходить. Це стосується як віку, так і особливостей особи.

Коротка чубчик, особливо рвана її різновид, поширена в основному серед молодих дівчат, які хочуть виділятися серед інших. Підійде вона тільки представницям з ідеально правильними і пропорційними рисами обличчя: вона буде акцентувати увагу дивиться на всьому.

Якщо геометрія особи потребує коригування, а дівчина хоче приховати недоліки, їй краще вибрати довгу чубок, особливо якщо особа у неї овальне або кругле. Великі риси пом’якшуються не лише довжиною, але й асиметрією.

Техніка виконання стрижки

Щоб правильно виконати боб-каре, потрібні особливі навички професійного майстра, який зробить наступне:

Етап стрижки Опис
1. Поділ волосся на кілька зон Локони на тімені діляться навпіл з допомогою проділу, потилична зона в нижній частині поділяється від вуха до вуха, а тім’яної проділ, що йде фронтально, виділяє залишилися зони. Готові пасма майстер скручує і заколює, щоб працювати з кожною окремо.
2. Стрижка нижній частині потилиці Для правильної роботи використовують метод тушевки, а після неї переходять до верхньої зоні на потилиці, для якої використовують градуювання.
3. Стрижка скроневої зони Ця частина підстригається з тієї довжини, яку раніше відміряли, однак тут зріз робиться строго рівним, без градуированности.
4. Завершення укладання Волосся вичісується і усуваються можливі недоліки зачіски. За бажанням може отстригаться чубчик, а якщо ні, то локони просто укладаються феном із звичайною насадкою круглої форми.

Варіанти та інструкції з укладання стрижки

Боб-каре з подовженням і чубчиком, фото якого заздалегідь потрібно знайти для прикладу укладання, можна укласти самостійно.

Для цього потрібно:

 • утюжок, що дозволяє випрямити локони;
 • щітка-брашинг;
 • гребінець з роздільником;
 • фен, на якому є кругла насадка;
 • лак;
 • пінка для укладання (можна використовувати мус);
 • спреї для захисту від термічного впливу.

На кожен день

Для працюючих жінок необхідний простий варіант щоденної укладки. Боб-каре можна укласти ефектно.

Етапи укладання наступні:

 1. Волосся помити (робити це не обов’язково з вечора, а перед укладанням).
 2. Волосся феном, використовуючи при цьому брашинг.
 3. Вирівняти локони за допомогою праски, яким вони трохи витягуються до лиця.
 4. Обсяг біля коріння розділити гребінцем і закріпити лаком.

Локони, які були накручені на зовнішню сторону, дозволять створити укладку, що підходить для вечірніх прогулянок. Всі інші маніпуляції залишаються тими ж.

На свята

Боб-каре з подовженням і чубчиком (фото різних варіацій можна доглянути заздалегідь) вважається хорошою основою укладок на урочистості. Локони – це популярний урочистий варіант, особливо якщо хочеться чого-то жіночного. Особа з ними стане м’яким, витонченим і більш молодим. Такий варіант робить образ романтичним і милим.8d29f3576ccb21ab2ff53d2375ead29f Боб каре з подовженням і чубчиком. Фото на середні, короткі волосся, кому йде

Для укладання знадобляться спеціальні засоби:

 • спрей з термозахистом;
 • пінка для пишноти;
 • лак для закріплення;
 • завивочные щипці;
 • фен.

Робиться ця укладання після того, як дівчина прийняла душ, на чисті волосся, які обробляються пінкою і спреєм, а потім повністю висушуються. Перед тим, як приступати до завивці, їх обов’язково потрібно побризкати лаком. Пасма завиваються по черзі, кожна, яка пройшла через щипці, відправляється до решти і закріплюють шпилькою.

Коли все готово, волосся не розчісується, а розділяються пальцями. Якщо хочеться зробити додатковий обсяг, досить просто нахилити голову, розпушити пасма біля коріння і різко випростатися.

Практичним варіантом є укладений тому боб-каре: така укладка буде доречна на бізнес-вечері або на вечірці після, оскільки образ виходить стильним і вишуканим.

Щоб створити таку зачіску потрібно буде:

 1. Помити волосся і посушити не до кінця.
 2. На всі пасма нанести спеціальну піну і розподілити рівномірно.
 3. Локони, які не вкладаються, закріпити шпилькою, після чого з потиличної частини починати основну роботу. Для цього кожне пасмо з решти слід зачесати назад круглої гребінцем.
 4. Наносити лак сильної фіксації.

Хорошим варіантом ефектною вечірньої укладання стануть «мокрі волосся». Така укладка покаже, що її власниця не тільки стежить за модою, але і знаходиться в її авангарді.74dc28479b96dc5324a177f1bea58ca8 Боб каре з подовженням і чубчиком. Фото на середні, короткі волосся, кому йде

Зачіску неважко створити самостійно, для чого:

 1. Пасма слід вимити і висушити.
 2. На руки нанести гель для волосся.
 3. Пальцями розподілити гель по всій довжині волосся від коренів до кінців.

Будь урочистих укладок нагоді симпатична шпилька або ободок.
Укладання у зачісці дуже важлива, недарма жінки витрачають на неї так багато часу. Однак для початку треба правильно вибрати стрижку, де боб-каре з подовженням і чубчиком стане гарною ідеєю. Він зробить дівчину чарівною не тільки на фото, але і в натовпі.

Відео про боб-каре з подовженням і чубчиком

Як укладати боб-каре:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради