Яку мікрохвильову піч вибрати: Gorenje, Candy чи Whirlpool

Вибір кухонної техніки – відповідальна справа. Якщо ви бажаєте частувати свою сім’ю кулінарними шедеврами, треба вибирати надійну та просту у користуванні техніку, яка не підведе. Сьогодні в каталогах інтернет-магазинів побутової техніки та електроніки представлено десятки брендів, кожен з яких орієнтується на свого покупця.

1 Яку мікрохвильову піч вибрати: Gorenje, Candy чи Whirlpool

Мікрохвильові печі в Україні: переваги Gorenje

Словенський бренд Gorenje добре відомий не лише в Україні, а й в усій Європі. В очах покупця він асоціюється з доступною вартістю та якісною збіркою. За посиланням https://www.ctrs.com.ua/ru/mikrovolnovki/brand-gorenje/ можна замовити мікрохвильовку Gorenje онлайн. В каталозі ви знайдете моделі мікрохвильових печей Gorenje, які відрізняються за різноманітними характеристиками:

  • звичайні мікрохвильовки Соло, або такі, що обладнано грилем та конвекцією для рівномірного розподілу потоків розпеченого повітря;
  • мікрохвильовки Горен’є, що встановлюються окремо, або можуть бути вбудованими в декоративні меблеві фасади;
  • з різним корисним об’ємом від 17 до 25 літрів;
  • рівень потужності від 700 до 1200 Вт;
  • внутрішнє покриття з недорогої емалі, або нержавіючої сталі у більш дорогих моделях.

Мікрохвильовки Gorenje розрізняють також за способом керування й ціною. Найдешевша піч НВЧ коштуватиме приблизно дві тисячі гривень. За найдорожчу мікрохвильовку Gorenje вбудованого типу з електронним керуванням доведеться сплатити до 20 тисяч гривень.

Candy – недорогі мікрохвильовки в Україні

Candy Group – велика італійська компанія, яка нині є частиною китайської корпорації Haier. Candy орієнтується на покупця з низьким та середнім рівнем доходів. Якщо говорити про особливості мікрохвильовок цього виробника, вони приваблюють покупця завдяки наступним перевагам:

  • просте механічне керування з таймером;
  • доволі потужний магнетрон, який забезпечує авторозморожування та швидке нагрівання їжі;
  • надійне внутрішнє покриття у вигляді біо-керамічної емалі.

Тобто, перед нами проста техніка з базовим набором функцій для повсякденного використання. Надійність також є визначальною якістю мікрохвильовок Candy.

Whirlpool

Американський виробник, що пропонує мікрохвильові печі за ціною від трьох до майже 30 тисяч гривень. В асортименті знайдете як недорогі окремо стоячі мікрохвильові печі, так і розкішні зразки для вбудовуваного монтажу. Деякі моделі оснащено кварцовим грилем та можливістю дистанційного керування через смартфон. Компанія випускає компактні, а також місткі моделі, розраховані на 40 літрів.

2 Яку мікрохвильову піч вибрати: Gorenje, Candy чи Whirlpool

Яку мікрохвильову піч купити в Україні?

Якщо ви опинилися перед питанням вибору, в бюджетному сегменті майже виробники випускають майже однакову за цінами та функціоналом техніку, якої цілком вистачить для базових потреб.

Якщо ж відвідувач готовий сплатити більшу суму від 20 тисяч гривень, Gorenje та Whirlpool пропонують декілька варіантів з оригінальним дизайном та сучасними технологіями. Перед купівлею варто почитати відгуки реальних покупців про мікрохвильові печі того чи іншого виробника, щоб зробити на 100 відсотків правильний вибір.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради