Татуаж стрілки на очах. Фото. Форми для збільшення маленьких очей, великих, тонкі, довгі, широкі, східні

Серед сучасних модниць активно набирає популярність татуаж на очах, що представляє собою ідеальні стрілки на повіках. Фото робіт майстрів по микроблейдингу зазвичай буває достатньо для дівчини, щоб записатися на процедуру до конкретного косметолога.

Проте вирішуватися на татуаж таким чином вкрай небезпечно. Вивчивши подану нижче статтю, жінка не тільки дізнається про особливості та види розглянутої процедури, але і ознайомиться з можливими наслідками микроблейдинга в області очей.

Особливості татуажу стрілки

Татуаж стрілки на очах (фото різних видів техніки можна у великій кількості зустріти в інтернеті), а саме його безпосереднє створення, являє собою процес забивання фарби в підшкірні шари межресничного простору на століттях.

5f0201fd1636dac50c339fa76c40ee21 Татуаж стрілки на очах. Фото. Форми для збільшення маленьких очей, великих, тонкі, довгі, широкі, східні

В результаті процедури володарка татуажу отримує цілодобовий ефект підфарбованих очей.

Микроблейдинг має ряд протипоказань, серед яких:

 • вагітність (під впливом гормонів фарба в процесі малювання татуажу може змінити колір);
 • період лактації (при годуванні груддю микроблейдинг не рекомендується професіоналами з тієї ж причини, що і під час вагітності);
 • гемофілія або підозри на неї;
 • підвищена температура тіла;
 • проблеми з артеріальним тиском;
 • нестабільність гормонального фону, пов’язана із захворюваннями жіночої статевої системи;
 • цукровий діабет.

Тільки за умови відсутності протипоказань до процедури, клієнтка може розраховувати на задовільний результат процедури микроблейдинга, максимально при цьому оцінивши його позитивні особливості.

Серед них можна відзначити:

 • нешкідливість і гіпоалергенність вводиться під шкіру перманентної фарби;
 • можливість виправити недоліки зовнішності (наприклад, асиметрію очей або їх розрізів);
 • збереження татуажу протягом довгого часу;
 • додання очам виразності, а вій зорової густоти.

Боляче робити татуаж очей

Татуаж на очах (найбільш часто на фото-приклади зустрічаються класичні стрілки) помилково вважається болючою процедурою. Додання очам виразності відбувається за рахунок використання майстром голки з мінімальним діаметром.

Завдяки цьому відчуття сильної болі у процесі створення стрілок неможливо при будь-якому рівні больового порогу у дівчат. Єдине, що відчуває людина в цей момент, це легке поколювання, створює певний дискомфорт. Але сучасна косметологія здатна позбавити клієнток і від цих неприємних відчуттів.

Професійні майстри татуажу використовують у своїй роботі анестезуючі засоби. Вони можуть мати різні форми і представляти собою як лікарський препарат для прийому всередину до і після процедури микроблейдинга, так і зовнішні засоби, здатні викликати оніміння в зоні роботи майстра.

Незважаючи на відносну безболісність розглянутої процедури, часто дівчата відчувають дискомфорт вже після неї, в процесі загоєння стрілок. Такі відчуття природні, так як вони супроводжують відновлення цілісності шкірного покриву і при належному догляді за татуажем зникають в найкоротші терміни.

82099260ab7349b16b99429d0d4ccec3 Татуаж стрілки на очах. Фото. Форми для збільшення маленьких очей, великих, тонкі, довгі, широкі, східні

При збереженні болю або появі набряклості на століттях, дівчині слід сказати про це своєму косметолога і при необхідності звернутися до лікаря.

Можливі наслідки

Татуаж стрілки на очах (фото яких можна зустріти в портфоліо кожного майстра за микроблейдингу) при недотриманні основних правил при догляді за пошкодженими тканинами після процедури або порушення стерильності в процесі безпосереднього забивання пігменту під шкіру, може привести до негативних наслідків для його власниці.

До найбільш поширеним з них відноситься:

 • набряклість, іноді такого масштабу, що людина насилу може відкрити очей;
 • сильні больові відчуття при загоєнні (індивідуальна особливість організму);
 • випадання певної кількості вій разом з відпадає скоринкою в процесі загоєння татуажу;
 • занесення інфекції в слизову оболонку ока;
 • підвищення сльозоточивості очей.

45c17d20be5a081638dfd425988c8dae Татуаж стрілки на очах. Фото. Форми для збільшення маленьких очей, великих, тонкі, довгі, широкі, східні

Щоб уникнути виникнення негативних наслідків татуажу, важливо не тільки уважно підходити до вибору майстра, але і строго слідувати всім рекомендаціям по догляду після самої процедури. При збереженні одного або декілька з перерахованих вище явищ довше, ніж протягом 2 тижнів після набивання татуажу, дівчині необхідно звернутися до лікаря.

До цього часу наслідки процедури вважаються нормою і не є приводом для занепокоєння.

Види микроблейдинга століття

Татуаж стрілки на очах (фото–приклади створення яких, як правило, називаються фахівцями микроблейдингом) мають власну класифікацію.

970a9145d512f95927c88f8a0db33baf Татуаж стрілки на очах. Фото. Форми для збільшення маленьких очей, великих, тонкі, довгі, широкі, східні

Для зручності розуміння клієнтами відмінностей техніки забивання пігменту, косметологи поділяють даний процес на:

 • Стрілки. Даний вид можна вважати класичним варіант татуажу століття. Він передбачає рівномірний розподіл пігменту вздовж війкового смуги і на кілька см за неї у напрямку до скроні. Традиційні стрілки виконуються на будь-якому типі шкіри. Однак, враховуючи індивідуальні особливості будови обличчя (розміри очей, розріз очей і так далі), контур малюнка, а також його товщину визначає кваліфікований фахівець, який має уявлення про архітектуру особи.
 • Тіньові стрілки. Практикується винятково досвідченими майстрами. Даний факт обумовлений складністю її виконання та необхідністю оволодіння додатковими знаннями про будову шкіри в області очей з точки зору її фізіологічних особливостей. Тіньові стрілки зовні виглядають як традиційний варіант стрілок, але відрізняються від них набагато меншою насиченістю кольору і наявністю ефекту змішування. Такий вид микроблейдинга рекомендується навіть жінкам за 50 років, у більшості випадків мають шкірою, що в’яне. При прийнятті рішення про бажання набити тіньові стрілки, важливо розуміти, що вони безслідно зникнуть протягом, максимум, 2 років.
 • Межресничная промальовування. Не передбачає промальовування яскраво-виражених стрілок. Малюнок у цьому випадку обмежується довжиною війкового простору. Володарки межресничной промальовування візуально збільшують обсяг власних вій, надаючи природну виразність своїм очам. Такий тип микроблейдинга підходить дівчатам з будь-яким типом шкіри.

f9a3eadd0dfcb802e719e9499486c949 Татуаж стрілки на очах. Фото. Форми для збільшення маленьких очей, великих, тонкі, довгі, широкі, східні

Враховуючи наявність тонкощів татуажу кожного різновиду, остаточне рішення про створення стрілок бажаного типу має прийматися виключно після консультації з косметологом. Професійний майстер здатний не тільки грамотно підібрати необхідну техніку, але і підказати, який варіант буде ідеальним для неї з точки зору естетики.

Форми стрілок для очей

Татуаж стрілки на очах (фотографії ілюструють наскільки природно може виглядати пігмент), в залежності від особливостей архітектури обличчя дівчини, повинен виконуватися не тільки у відповідній її шкіру техніці, але і мати необхідну форму.

Це важливо з причини того, що абсолютна більшість представниць прекрасної половини людства вдаються до микроблейдингу з метою скоригувати недоліки своєї зовнішності.

07a62a8b21d86115ea993a60be8da4d3 Татуаж стрілки на очах. Фото. Форми для збільшення маленьких очей, великих, тонкі, довгі, широкі, східні

За формою стрілки можуть бути:

Форма стрілець Характеристика
Класичні
 • Починаються від внутрішнього куточка ока і, злегка піднімаючи, виходять на кілька мм за зовнішній куточок.
 • Візуально виглядають максимально природно, так що відрізнити їх від намальованих стрілок звичайним косметичним олівцем найчастіше неможливо.
Подвійні
 • Зазвичай передбачають використання 2 кольору пігменту.
 • По своїй довжині і товщині вони варіюються, залежно від будови обличчя їх майбутньої власниці.
 • Основною відмінною рисою є те, що зовні вони виглядають як дві щільно намальовані одна до одної смуги, що мають в точності ідентичну архітектуру.
 • У деяких випадках, за бажанням дівчини, майстер може промальовувати їй подвійну стрілку, витримуючи невелику відстань між двома її складовими.
Товсті
 • Аналогічно з класичним варіантом малюється від внутрішнього куточка ока і на кілька мм виходить за зовнішній кордон очі, злегка піднімаючи до скронь.
 • Єдиною його відмінністю є товщина самої стрілки, яка приблизно вдвічі або втричі більше традиційно варіанти.
 • Ідеально підходять власницям великих круглих очей. У подібному випадку такий татуаж не просто додасть їм виразності, але і візуально витягне їх, надавши мигдалеподібну форму.
Котяче око
 • Власниці даного виду стрілок візуально надають своєму обличчю хитре граціозне вираз, властиве сімейства котячих.
 • Такий тип татуажу малюється від внутрішнього куточка ока і виводиться за зовнішній куточок у напрямку до брів. При цьому вигин, як правило, значно виразніша, ніж при інших вищенаведених варіантах микроблейдинга.
Єгипетські
 • Вважається екзотичним і рідко зустрічається в повсякденному житті виглядом.
 • Пігмент вбивається не тільки з верхньої сторони внутрішнього куточка ока, але і з нижньої. Завдяки цьому, очей візуально витягується, а дівчина набуває перманентний макіяж, схожий з тим, що робили собі єгипетські жінки давніх часів.
 • Кінець стрілки на вигині повинен йти по діагоналі в напрямку скроневої області.
Розтушовані
 • Можуть бути не лише окремої технікою, але і варіантом форми.
 • При бажанні у клієнтки створити природний недбалий перманентний мейк-ап, майстер, промалювавши класичну стрілку, злегка розтушовує кордону в області зовнішнього куточка ока, ніж домагається бажаного ефекту.

Крім формування особистих переваг до конкретного типу стрілок, дівчині з даного питання необхідно проконсультуватися з кваліфікованим майстром, який зможе схвалити або відхилити бажаний варіант перманентного макіяжу очей.

Правила вибору стрілок під форму очей

З метою полегшити вибір форми стрілок для микроблейдинга століття, жінці слід розуміти, які варіанти будуть відповідати саме її розрізу очей і загальною архітектурою особи.

Сюжет про те, як правильно підібрати форму стрілок з урахуванням розміру очей:

Найбільш поширеними типами очей є:

 • маленькі;
 • круглі;
 • вузькі;
 • мигдалеподібні;
 • близько посаджені;
 • глибоко посаджені.

Вірно визначивши форму очей, можна звузити коло типів стрілок для вибору, яка в більшості випадків, робиться на все життя.

У відповідність з вищенаведеної класифікації можна з легкістю підібрати відповідну форму стрілок:

 • розтушовані стрілки, класичні, котяче око;
 • єгипетські, котяче око, класичні, подвійні;
 • котяче око, класичні, товсті;
 • класичні, товсті, подвійні, єгипетські, котяче око;
 • класичні, котяче око, подвійні, товсті;
 • класичні, єгипетські, товсті, подвійні.

ef5d18c6877f033d873173420698ad30 Татуаж стрілки на очах. Фото. Форми для збільшення маленьких очей, великих, тонкі, довгі, широкі, східні

Правильно підібравши найбільш підходящу форму стрілок для микроблейдинга в області повік, дівчина не тільки не зіпсує свою природну красу, підкресливши виразність очей, але і при необхідності скоректує вади будови обличчя.

Підготовка до процедури

З метою мінімізувати ризик виникнення негативних наслідків безпосередньо після процедури татуажу століття, дівчині, крім проходження рекомендаціям косметолога по догляду за шкірою після микроблейдинга, важливо правильно підготуватися до нього.

200af82fa7e90831dd0a1ccec4807302 Татуаж стрілки на очах. Фото. Форми для збільшення маленьких очей, великих, тонкі, довгі, широкі, східні

До числа обов’язкових заходів подібного роду можна віднести:

 • відмовитися від алкогольних напоїв за 3 дні до процедури;
 • не пити каву і палити нікотиновмісні речовини за 2-3 години до татуажу;
 • уникати прийому Аспірину і аспириносодержащих препаратів, що сприяють розрідженню крові, що в наслідок може викликати надмірну кровоточивість шкірного покриву і відторгнення пігменту;
 • виключити з раціону газовані напої з високим вмістом цукру, а також ті, які сприяють збільшенню енергії, не менше ніж за 3 дні до передбачуваного сеансу по хизування стрілок на повіках;
 • відмовитися від морепродуктів, які можуть посприяти утворенню набряків безпосередньо після самого татуажу;
 • не займатися спортом напередодні сеансу і уникати важкої фізичної праці;
 • напередодні процедури важливо належним чином відпочити, приділити достатню кількість часу сну;
 • не включати в щоденне меню високоалергенних продуктів, наприклад, червоних ягід, фруктів і так далі (накопичувальний ефект алергічної реакції організму може дати поштовх до виникнення висипань у процесі загоєння татуажу);
 • уникати контакту з хворими людьми, щоб уникнути проникнення інфекції або вірусу всередину організму, який в наслідок відреагує на дане втручання різким підвищенням температури.

c357627f2b18ec54230a63c259f0e2c4 Татуаж стрілки на очах. Фото. Форми для збільшення маленьких очей, великих, тонкі, довгі, широкі, східні

Дотримуючись вищенаведені елементарні правила підготовки до процедури забивання пігменту в шкірний покрив на століттях, дівчина не просто значно зменшить для себе шанс зіткнутися з побічними ефектами, але й однозначно отримає бажаний колір фарби під шкірою і форму стрілки на очах.

Особливості догляду та корекція

Щоб оцінити кінцевий результат татуажу, приблизно через місяць після процедури микроблейдинга, необхідно буде пройти сеанс корекції. У міру загоєння стрілки і відновлення цілісності шкірного покриву, на натільній малюнку утворюється кольорова скоринка, яка самостійно зникне з часом.

Після повного загоєння шкіри, майстер при необхідності виправляє недоліки форми стрілки і додає фарбі інтенсивність кольору. Через 2 тижні після корекції, дівчина побачить кінцеву картинку перманентного макіяжу очей.

щоб мінімізувати обсяг роботи косметолога, власниці стрілок слід дотримуватися основні вимоги щодо догляду за ними.

До їх числа відноситься:

 • регулярно змащувати пошкоджену шкіру загоюючими препаратами, наприклад, Бепантеном;
 • приймати відповідно до інструкції сечогінні засоби (актуально при утворенні сильної набряклості повік);
 • протягом 2 днів пити антигістамінні препарати для виключення можливості розвитку алергічної реакції під час загоєння шкіри;
 • змащувати поверхню повік місцевим антибіотиком (наприклад, Тетрациклін);
 • негайно після проведення процедури закапати в очі будь-які краплі, здатні запобігти розвитку інфекції, у разі її потрапляння на слизову;
 • носити сонячні окуляри і захищати ураженої шкіру повік від попадання пилу, бруду, утворення поту і так далі (актуально при микроблейдинге, зробленому в річний період);
 • уникати зіткнення травмованих ділянок шкіри з предметами гардероба, наприклад, шарфами або хустками (важливо при створенні перманентного макіяжу в зимовий час року);
 • не засмагати в солярії або на відкритому сонці;
 • уникати розпарювання шкіри в лазні, сауні або гарячій ванні;

не намагатися самостійно позбавитися від скоринки на заживающей області шкіри!

Скільки тримається ефект

Ефект нафарбованих очей при належному догляді буде радувати свою володарку протягом 3-4 років. Однак вицвітання стрілки залежить і від індивідуальних особливостей організму, а також навколишніх обставин.

2202cc5fda6659c90612bb409f29183f Татуаж стрілки на очах. Фото. Форми для збільшення маленьких очей, великих, тонкі, довгі, широкі, східніТатуаж стрілки на очах: фото демонструє зміну стрілки з часом

Ефективність залежить насамперед від:

 • вікової категорії пацієнтки (виходячи з фізіологічних особливостей організму, що сприяють уповільнення обмінних процесів з віком, татуаж повік буде тримати довше саме у жінок після 40);
 • самому кольорі фарби (швидке зникнення світлого пігменту у порівнянні з його темними відтінками);
 • різновиди шкіри, на яку роблять татуаж (жирна шкіра, через надмірну активність сальних залоз, виводить пігмент набагато швидше, ніж суха);
 • тривалість перебування на сонце (чим довше стрілки стикаються з прямими сонячними променями, тим швидше вони вигорять);
 • часті пілінги і чищення особи, що супроводжуються розпарюванням шкіри в області очей (чим рідше дівчина впливає на шкірний покрив грубим втручанням, тим довше татуаж буде зберігатися на її обличчі у своєму первозданному вигляді.)

Будь-який різновид татуажу являє собою серйозну косметологічну процедуру, яка вимагає не лише грамотного підходу до вибору майстра, але і належної підготовки до і після сеансу. Щоб татуаж повік був як з фотографії, необхідно підібрати форму малюнка так, щоб він приховував недоліки зовнішності і підкреслював її гідності.

Оформлення статті: Е. Чайкіна

Корисний відео-ролик про татуаж стрілок на очах

Відеопідбірка результатів татуажу на повіках:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради