Яке весілля відзначається через 26 років після одруження, як привітати і що подарувати на річницю спільного життя

Деяким парам вдається зберегти почуття і прожити разом 26 років. Але якщо подружжю вдалося зберегти шлюб, значить, вони досягли духовної цілісності і створили затишне сімейне вогнище.

Подружжю важливо правильно зазначити 26-ю річницю весілля, а гостям добре підготуватися і правильно привітати сімейну пару. Для радісної події – 26 років весілля – є спеціальні подарунки і привітання.

Яка це весілля, як вона називається

Подружжя, які прожили разом 26 років, навчилися закривати очі на недоліки партнера і знаходити в ньому сильні сторони. Місце пристрасті до цього часу займають спокійні, доброзичливі відносини. Коли підходить дата «26 років спільного життя», яке весілля – цікавить уже не тільки самих подружжя, їх бажають привітати діти, онуки та близькі люди.

Часто виникає питання, як називається весілля, якого «виповнилося» 26 років, яка вона у народній традиції. Подія названо нефритовою весіллям. Назва дуже влучне: нефрит – міцний матеріал, і розбити його важко, до того ж це дуже красива коштовність благородного смарагдового кольору.

Шикарним подарунком на нефритову весілля для чоловіка можуть стати запонки, зроблені з цього каменю. Аксесуар виглядає вишукано і підкреслює уважне ставлення дружини і її дбайливе ставлення до шлюбу.

Щоб нефритова весілля стало незабутнім подією, потрібно продумати до дрібниць сценарій свята і підготувати яскраві привітання.

kakaya svadba otmechaetsya cherez 26 let posle brakosochetaniya, kak pozdravit i chto podarit na godovshhinu sovmestnojj zhizni38 Яке весілля відзначається через 26 років після одруження, як привітати і що подарувати на річницю спільного життя

Слова привітання у віршах

Прикольні привітання з нефритовою річницею подружнього життя

Сімейній парі бажають щасливого життя, любові і злагоди, душевної теплоти. Подружжя можна похвалити, що настала нефритова весілля, зазначити, скільки років спільного життя вони провели рука об руку.

Зміст привітання з річницею весілля 26 років батькам можна звести до наступного:

  • привітати з тим, що вдалося зберегти теплі стосунки та сімейне вогнище;
  • побажати міцного здоров’я, сили духу.

У привітання та подарунки з нефритовою весіллям друзям закладається побажання любові і благополуччя.

Для друзів

Близьким людям можна зробити красиве, романтичне привітання у віршах:

Роки разом пройшли як сон,
Нехай і далі триває він.

Найкраще записати вірш в гарну листівку з днем весілля 26 років, яку виконати своїми руками в техніці скрапбукінгу.

kakaya svadba otmechaetsya cherez 26 let posle brakosochetaniya, kak pozdravit i chto podarit na godovshhinu sovmestnojj zhizni39 Яке весілля відзначається через 26 років після одруження, як привітати і що подарувати на річницю спільного життя

Ще один варіант привітання

Для батьків

Люблячі діти часто думають, що подарувати на нефритову весілля батькам. Батькові і матері буде приємно почути побажання зберегти почуття і вірність на довгі роки, з натхненням зустрічати кожен день разом, цінувати і надихати один одного.

У віршах чоловіку від дружини

Вірші чоловікові на 26 років весілля є визнанням в любові, щирості і тепле ставлення. За такий довгий час чоловік встиг стати дуже близьким, зародилося даний духовну спорідненість, а не тільки фізичне тяжіння. Тому до 26 років весілля вітання чоловіку від дружини повинні бути наповнені ніжністю і теплотою.

Дружина може зробити прикольні привітання на нефритову весілля приблизно такого змісту: розколоти наш союз не вийде, всім раджу навіть не мучитися, чоловіка я не віддам, він лише мій.

Привітати близьку людину можна в компанії чи на самоті, якщо привітання є чимось дуже особистим. Дружина може зізнатися, що з чоловіком знайшла щастя і гармонію, надійну підтримку і виховала чудових дітей.

Що дарувати в цей день подружжю

Краще всього вибрати символічний презент – для подружжя це прикраси з нефриту. Коштовності чудово виглядають в платині, сріблі і з іншими каменями. Запонки з нефриту або печатка з цим каменем неодмінно порадує чоловіка. Гарне враження зазвичай виробляють корисні подарунки, наприклад, офісна підставка з нефриту.

kakaya svadba otmechaetsya cherez 26 let posle brakosochetaniya, kak pozdravit i chto podarit na godovshhinu sovmestnojj zhizni40 Яке весілля відзначається через 26 років після одруження, як привітати і що подарувати на річницю спільного життя

Можна подарувати оригінально оформлений торт

Що подарувати друзям

Гарне ставлення і щедрість друзів демонструє столовий набір, прикрашений нефритом. Практичний речі – прекрасний варіант вирішення проблеми,що подарувати на нефритову весілля друзям. Це можуть бути:

  • пледи;
  • подушки;
  • постільна білизна;
  • рушники.

Домашній текстиль не буває зайвим в будинку, головне – вибрати відповідне колірне рішення. Подарунки в зелених тонах – ось що зазвичай дарують на нефритову весілля.

Картинки, відповідні для події

З днем весілля «26 років» можна привітати красивою листівкою, але картинки з анімацією найкраще підходять для цього випадку.

kakaya svadba otmechaetsya cherez 26 let posle brakosochetaniya, kak pozdravit i chto podarit na godovshhinu sovmestnojj zhizni41 Яке весілля відзначається через 26 років після одруження, як привітати і що подарувати на річницю спільного життя

Варіант вітальної листівки

Можна скористатися готовою красивою картинкою з річницею весілля 26 років або створити власний шедевр у будь-якому фоторедакторі.

kakaya svadba otmechaetsya cherez 26 let posle brakosochetaniya, kak pozdravit i chto podarit na godovshhinu sovmestnojj zhizni42 Яке весілля відзначається через 26 років після одруження, як привітати і що подарувати на річницю спільного життя

Кільця з квітами

Листівки можуть бути з лебедями, що символізують вірність і нерозлучність. Для привітань з днем весілля «26 років» будуть доречними листівки з квітами, серцями або кільцями.

kakaya svadba otmechaetsya cherez 26 let posle brakosochetaniya, kak pozdravit i chto podarit na godovshhinu sovmestnojj zhizni43 Яке весілля відзначається через 26 років після одруження, як привітати і що подарувати на річницю спільного життя

Відмінно підійде зображення сердечок

kakaya svadba otmechaetsya cherez 26 let posle brakosochetaniya, kak pozdravit i chto podarit na godovshhinu sovmestnojj zhizni44 Яке весілля відзначається через 26 років після одруження, як привітати і що подарувати на річницю спільного життя

Фото букета відповідних відтінків

Продемонструє уважне ставлення до подружжю слайд-шоу з фотографій, де зображено найромантичніші моменти спільного життя, накладені на романтичну музику.

Висновок

  1. Відзначаючи урочисте 26 років спільного життя, можна пригадати, яка була весілля, і провести час в домашньому колі за переглядом фотографій з сімейного альбому.
  2. Якщо не подобається відзначати свята вдома, можна замовити столик в ресторан і провести час в красивій обстановці.
  3. У річницю весілля подружжя можуть дати взаємна обіцянка і далі йти разом, щоб серця билися в унісон.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради