Як підібрати бюстгальтер за розміром і формою правильно для обвислого, великого, маленького бюста, для годування. Таблиця Фаберлік, російська

Бажання виглядати чарівною змушує жінок дослідити магазини в пошуках особливого спідньої білизни. Однак не всі знають, як підібрати бюстгальтер, відповідний за розміром і формою. Краса і комфорт – поняття сумісні, якщо підійти до вибору усвідомлено.

Які бувають бюстгальтери

Широкий асортимент нижньої білизни, тому потрібно навчитися вибирати підходящі моделі бюстгальтерів.

a13353c9f3fa29ec7a70df458d3db121 Як підібрати бюстгальтер за розміром і формою правильно для обвислого, великого, маленького бюста, для годування. Таблиця Фаберлік, російська

 • Класичний бюстгальтер відрізняється закритою чашкою, що робить форму простою і зручною. Більше підходить для великого розміру грудей.
 • Корбей – схожий на попередній тип по формі чашки, більш відкрито.
 • Пуш-ап бюстгальтер, візуально збільшує груди за допомогою спеціального крою, вставок з поролону, гелю або силікону, які на 1/2 або повністю наповнюють чашку.
 • Білизна з м’якою чашкою пошита без використання формотворчих елементів, надівається під закритий одяг.
 • У виріб на кісточках вшивається твердий дугоподібний елемент, що допомагає зафіксувати груди.
 • Безшовний вид білизни виготовляють з цілісного шматка еластичної тканини, що зручно одягати під обтягуючий одяг.2e6bba016fbbe7d18ded55b8ab8fa7c3 Як підібрати бюстгальтер за розміром і формою правильно для обвислого, великого, маленького бюста, для годування. Таблиця Фаберлік, російська
 • Балконет – бюстгальтер прямокутної форми, або чашками, що нагадують балкон. За рахунок грудей, наполовину занурена у низькі чашки, створюється обсяг, що робить цей вид білизни популярним серед власниць невеликий грудей.
 • Брасьер – білизна, що підходить під відкрите декольте, закриває соски і «збирає» груди.
 • Анжеліка – вид нижньої білизни зі знімними бретелями і міцною нижньою частиною, яка виконує функцію підтримки.
 • Бюстьє – тип, що закриває груди і верх тулуба, і щільно прилягає до тіла.
 • Вандербра відрізняється кріпленням бретелей до середини чашок, підтримкою грудях з боків.
 • Бандо – тип бюстгальтера із смужки тканини, в якій присутня або відсутня каркас.
 • Виріб для годування відрізняється відсутністю каркаса, а також можливістю відстібати верхню частину чашки.
 • Силіконовий тип білизни не має спинки і бретелей, витримує невеликі груди, щільно до неї прилягає, підходить під наряди з відкритою спиною або плечима.3fed4b55b05b03a1e5ccc3ea289db639 Як підібрати бюстгальтер за розміром і формою правильно для обвислого, великого, маленького бюста, для годування. Таблиця Фаберлік, російська
 • Спортивний бюстгальтер зшитий з еластичної тканини без використання кісточок і інших твердих елементів. Такий вид добре підтримує груди, однак, не підходить для щоденного користування, а виключно для занять спортом.
 • Зняття мірок

  Як підібрати бюстгальтер за розміром знають не всі жінки. Щоб уникнути незручних ситуацій в магазині, перед шопінгом необхідно виконати кілька простих дій, використовуючи сантиметрову стрічку.

  Перше – необхідно виміряти об’єм тулуба під грудьми, слідкуючи, щоб стрічка щільно прилягала до тіла й була розміщена рівно по горизонталі. Отримана цифра буде означати об’єм, який вказаний на бирці з бюстгальтером, наприклад, 70, 80, 85 і т. д.cdecb7a629486c58dcf76b1862c371a9 Як підібрати бюстгальтер за розміром і формою правильно для обвислого, великого, маленького бюста, для годування. Таблиця Фаберлік, російська

  Друге – виміряти об’єм грудей, розташовуючи стрічку на рівні найбільш виступаючих точок, але не стягувати її. Важливо виконувати цю дію, нахилившись вперед на 90°. З отриманої цифри вираховується показник обсягу під грудьми, і отриманий відповідь дорівнює розміру:

  Різниця між об’ємом грудей і об’ємом тулуба під грудьми см Розмір грудей
  до 13 А
  13-15 В
  15-17 З
  17-19 D
  19-21 E
  21-13 F
  23-25 G

  Конкретний приклад: об’єм під грудьми – 75, об’єм грудей – 86. 86 – 75 = 11. Відповідно, потрібно вибирати бюстгальтер на полиці з позначенням 75А.

  Примірка

  Правило 1. Не боятися приміряти, поки не знайдеться відповідна модель. Кількість примеряемых виробів і час, проведений в примірювальній, варті того, щоб знайти гарну і комфортну річ.

  Правило 2. У різних виробників можуть бути різні розмірні сітки, тому якщо звичний 75А тисне або, навпаки, здається вільним, необхідно приміряти інші варіанти. В білизні можна спробувати зробити різні рухи – підняти руки вгору, нахилитися – виконання цих дій не повинно супроводжуватися дискомфортом.91e5115bac54ffe4499860ca59d9b3f8 Як підібрати бюстгальтер за розміром і формою правильно для обвислого, великого, маленького бюста, для годування. Таблиця Фаберлік, російська

  Правило 3. Важливо вибрати модель, відповідну формі бюста і типу одягу. Наприклад, тип бандо не підійде жінкам з пишними грудьми, а класичний буде в самий раз. У той же час під облягаючий одяг краще не брати моделі з мереживами, а під білі речі підібрати бюстгальтер в тон.

  Яким має бути пояс

  Як підібрати бюстгальтер за розміром грудей, було описано вище, але при виборі також важливо звернути увагу на базовий елемент – пояс. Нерідко дівчата стикаються з проблемою незручних бретелей, які сповзають вниз.

  Деякі розміри, наприклад, 65С і 70B, вважаються майже ідентичними, проте, у одного з них пояс ширше. Якщо вибрано невідповідний розмір, бюстгальтер не буде міцно триматися на торсі і або виріб буде постійно сповзати, або груди буде тягнути спинку наверх, а чашки вниз, і бюст буде виглядати обвислим. Тому дуже важливо правильно визначити об’єм під грудьми, щоб пояс прилягав до торсу міцно.68bf64fa95f6f20e5e32d95ee2f09317 Як підібрати бюстгальтер за розміром і формою правильно для обвислого, великого, маленького бюста, для годування. Таблиця Фаберлік, російська

  Що стосується спинки, то головне при примірці – застібати білизну на найперші від початку лінії петлі. З часом річ кілька розтягнеться і з’явиться необхідність в більш щільному обхваті.

  Вибір бюстгальтера по чашках

  На відміну від паски, чашка не повинна стискати груди взагалі, як і не повинна залишатися частково порожній. Якщо груди нависає над бюстгальтером, утворюючи складки, або в чашку можна вільно просунути кулак – білизна підібрано неправильно. Ідеальний варіант – верхня частина чашок щільно прилягає до грудей, як і нижній край – до субмаммарной складці, забезпечуючи підтримку.234e1d3881b23d466265bb6de50c7a06 Як підібрати бюстгальтер за розміром і формою правильно для обвислого, великого, маленького бюста, для годування. Таблиця Фаберлік, російська

  Для пишних грудей не підійдуть чашечки прямокутної форми у вигляді балконет, так як груди вони тримати не будуть, але, якщо хочеться «зібрати» груди і підняти її – пуш-ап або вандербра будуть до речі.

  При виборі чашок варто враховувати, що у жінки молочні залози можуть мати різний розмір, і іноді це буває помітно. У такому випадку можна скористатися спеціальною кнопкою для чашечки тієї грудей, яка менше.

  Якими повинні бути бретелі

  З бретелями простіше: широкі або мимобіжні на спині – для пишних грудей, розташовані близько до плечей або прозорі – для відкритого наряду. Не бретелі, а пояс забезпечує підтримку грудей, на нього лягає основне навантаження. Бретелі можна регулювати.c9ae7e60041eb81a301e86562025e61f Як підібрати бюстгальтер за розміром і формою правильно для обвислого, великого, маленького бюста, для годування. Таблиця Фаберлік, російська

  Перевірити, чи вони правильно підібрані, можна, опустивши плечі і звівши лопатки, зробивши при цьому глибокий вдих і видих, все в порядку, якщо елементи не зісковзують, але і не тиснуть.

  Особливості вибору для маленьких грудей

  При бажанні можна додати 1-2 розміру з допомогою пуш-ап моделі, або надіти брасьер, щоб «зібрати» бюст, домігшись сексуальної улоговинки у відкритому платті. Моделі з м’якою чашкою без каркасів і кісточок, які раніше вважалися невідповідними для маленьких грудей, сьогодні міцно увійшли в моду і носяться під об’ємної одягом в якості модного і вишуканою деталі образу.

  Головне для жінок з невеликими формами – повністю позбутися комплексу, так як існує безліч моделей бюстгальтерів, з якими навіть сама маленька груди буде виглядати ефектно і сексуально.5e357f2847fb14eb1409c639ca5aca2a Як підібрати бюстгальтер за розміром і формою правильно для обвислого, великого, маленького бюста, для годування. Таблиця Фаберлік, російська

  Вибрати білизну для розміру А і В набагато легше — не варто морочитися окремо купувати спортивний бюстгальтер, так як невелика груди не сильно деформується під час вправ. Моделі-невидимки підійдуть власницям маленького бюста для спекотного літа.

  Бюстгальтери для великого бюста

  Жінкам з великим розміром грудей слід віддати перевагу бюстгальтерів з кісточками, які будуть підтримувати груди, як каркас, запобігаючи втрату її форми. Доведеться виключити регулярне носіння пуш-ап і інших видів білизни, мета яких – надання більшого обсягу. Пишних грудей можна надати бажаний вигляд, не вдаючись до даних способів, не стискаючи та не травмуючи шкіру.

  Відмова від тонких бретелей, якими б гарними вони не здавалися – другий важливий нюанс зручного бюстгальтера.

  Тільки широкі бретелі зможуть розподілити навантаження правильно, не перевантажуючи хребет. Також важливо вибирати дихаючий матеріал, наприклад, бавовна, що запобігає алергічні реакції.

  Бюстгальтер для годування

  Зручна річ, яка все ж вимагає усвідомленого підходу. Існують 3 основних типи виробів.

 • З застібкою між чашечками. Плюс: кілька положень застібок робить можливою регулювання розміру, можна швидко розстебнути і застебнути білизна. Мінус: груди повністю відкрита при годуванні.ea0af22a65ea7781eac91a2f1d50da1f Як підібрати бюстгальтер за розміром і формою правильно для обвислого, великого, маленького бюста, для годування. Таблиця Фаберлік, російська
 • Бюстгальтер з застібками на чашечках. Плюс: швидко розстібається, закриває груди при годуванні. Мінус: не естетично виглядає під одягом, що облягає.
 • Білизна з застібкою на лямці. Плюс: застібка фіксує чашки, що дозволяє швидко звільнити груди і нагодувати дитину. При міцних якісних бретелях носиться довго.
 • Поради:

  • краще відразу придбати кілька бюстгальтерів, так як прати їх доведеться постійно;
  • перед покупкою необхідно зняти мірки;
  • віддавати перевагу варто еластичної тканини (бавовна, мікрофібра), яка не буде заподіювати дискомфорт, але зможе забезпечити надійну підтримку грудей;
  • слід уникати моделей з твердими кісточками, так як жорсткі елементи погіршують кровообіг, і провокують застій молока.

  Бюстгальтери для обвислих грудей

  Як підібрати бюстгальтер за розміром необхідно знати жінкам, які зіткнулися з проблемою втрати форми грудей. Це важливо для запобігання подальшої деформації молочних залоз.

  Велику роль грає матеріал білизни. Воно повинно бути виконане з натуральної тканини, і позбавлене жорстких елементів. Залізні кісточки можуть натирати і защемляти тканини, що нерідко призводить до онкологічних захворювань і мастопатії.486e5d0b17ef0a6bbb3440202b162368 Як підібрати бюстгальтер за розміром і формою правильно для обвислого, великого, маленького бюста, для годування. Таблиця Фаберлік, російська

  Друге, що важливо приділити увагу – шлейки. Якість і міцність – головні критерії при виборі, так як нерідко саме ці деталі білизни розтягуються, даючи грудей можливість звисати. Необхідно запам’ятати, що центр грудей у виробі повинен бути не нижче рівня середини плеча, в іншому випадку груди обвисає і втрачає форму.

  Російська таблиця розмірів бюстгальтерів86fe135da4290a15fd1beb35e5b6299a Як підібрати бюстгальтер за розміром і формою правильно для обвислого, великого, маленького бюста, для годування. Таблиця Фаберлік, російська

  Європейські стандарти

  3f5306db4960fc2d17548d08e965efd6 Як підібрати бюстгальтер за розміром і формою правильно для обвислого, великого, маленького бюста, для годування. Таблиця Фаберлік, російська

  Таблиця розмірів бюстгальтерів від Фаберлік400ebe30b8e903ae578ea9eb76b014d1 Як підібрати бюстгальтер за розміром і формою правильно для обвислого, великого, маленького бюста, для годування. Таблиця Фаберлік, російська

  Думка фахівців: чому важливо правильно вибирати розмір бюстгальтера?

  Як підібрати білизну за розміром, на які деталі варто звернути увагу при виборі бюстгальтера відомо. Важливий кожен крок.

  Неправильно підібрана річ може серйозно вплинути на здоров’я, а іноді і призвести до тяжких наслідків.

  Як стверджують фахівці, неправильний підбір бюстгальтера загрожує спектром неприємностей:

  • шкірним роздратуванням;
  • мігрень;
  • болем у спині, шиї та плечах;
  • розлад травлення;
  • погіршенням кровообігу в судинах;
  • «застоєм» в лімфатичних вузлах;
  • онкологічними захворюваннями.

  Якщо білизна доставляє дискомфорт, або на тілі з’являються сліди від бретелей, кісточок після тривалого носіння бюстгальтера – необхідно негайно змінити його. Одного виміру на довгий час недостатньо, так як груди змінюється в залежності від повноти тіла або віку, тому знімати мірки краще перед кожною покупкою.

  f74ee7246b67554e949883442c2dc2b9 Як підібрати бюстгальтер за розміром і формою правильно для обвислого, великого, маленького бюста, для годування. Таблиця Фаберлік, російськаЯк підібрати бюстгальтер за розміром, зручну і модну модель одночасно

  Білизна може стати не просто непотрібною, але й небезпечною річчю, тому важливо розуміти, як підібрати бюстгальтер, визначити розмір і знайти вигляд виробу, який підійде конкретній формі грудей.

  Відео про правильно підібраному бюстгальтері

  Як підібрати бюстгальтер:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради