Як прибрати запах уайт-спіриту з одягу:

Досить часто вивести запах уайт-спіриту з одягу стає набагато складніше, ніж сліди від масляної фарби. Це обумовлено тим, що розчинник має стійкий «аромат», який важко подолати при проведенні звичайного прання. Для виведення запаху вайтспирита проводиться кілька циклів замочування, прання і полоскання вироби.

fbc2f7185af4365bba06ebc387279a65 Як прибрати запах уайт спіриту з одягу:

Як проводиться процедура?

З допомогою мила

При виведенні плям від уайт-спіриту не можна використовувати пральну машину-автомат, так як амбре залишається на деталі приладу.

Запах розчинника виводиться у декілька етапів. Перший з них полягає в замочуванні забрудненого вироби в теплій воді. Процедура проводиться з заміною рідини не менше 3 разів. При цьому не використовуються миючі засоби. Після замочування пляма застирывается господарським милом без ароматизаторів. Прополоскавши тканину можна прати звичайним пральним порошком. Останнє полоскання проводиться 2 рази. Перший раз у воду додається оцет, а потім кондиціонер, який надає одязі запах свіжості.

Допомога цитрусових

8697be66cdddcaa15f8239931574abaf Як прибрати запах уайт спіриту з одягу:Лимонний сік здатний надати тканини новий приємний запах.

Лимон і апельсин володіють приємним ароматом, тому не тільки нейтралізують сморід від уайт-спіриту, але і ароматизують забруднені ділянки. Найчастіше цитрусові застосовують для усунення запаху на таких поверхнях:

  • вироби із шкіри;
  • кухонні приналежності;
  • шкіра рук;
  • холодильник.

Цитрусові застосовуються для виведення плям від уайт-спіриту тільки на шкіряному одязі, так як на звичайній тканині залишаються сліди, які важко відпираються. Якщо потерти забруднену ділянку шкіри скоринкою апельсина або лимона, неприємний запах піде і додасть блиск виробу. З обережністю використовуються такі засоби, коли річ належить людині з алергією на цитрусові.

Бальзам-кондиціонер

Багато господинь використовують цей засіб при пранні в пральній машинці. Підготувавши розчин з концентрованого кондиціонера, дотримуючись інструкції, необхідно замочити в ньому брудне виріб. Через півгодини річ можна прополоскати і вивісити в добре провітрюваному місці. Ароматизатор, яким наповнений засіб, що допоможе позбутися запаху уайт-спіриту.

Спиртові кошти

84e02285c4bf28ea789ed9e1f5b6c40f Як прибрати запах уайт спіриту з одягу:Препарат з аптечки видалить сліди розчинників.

Медичний спирт міцністю в 90 градусів є найшвидшим методом, щоб видалити запах уайт-спіриту або інших розчинників. Для цього слід потерти забруднену ділянку одягу ватним тампоном, попередньо змоченим у спиртовому засобі. Через кілька хвилин виріб можна прополоскати в прохолодній воді. Крім цього, прибрати неприємний запах допоможуть такі кошти:

  • антисептичні препарати;
  • настойки на основі спирту;
  • суміш з очищеним бензином.

Розчин оцту

Перед застосуванням уайт-спіриту необхідно перевірити дію розчинника на малопомітній ділянці тканини, щоб не зіпсувати виріб.

Цей засіб є ефективним нейтралізатором різних запахів. Його застосовують не тільки для твердих поверхонь, але і для тканин. Для цього необхідно після прання у воду для полоскання додати склянку оцту. Фінальним етапом процедури є провітрювання на свіжому повітрі. При сильних забрудненнях цей процес може затягнутися на цілий тиждень.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради