Квітка спатифиллум будинку: прикмети і забобони

cvetok spatifillum doma primety i sueverija 9268b9d Квітка спатифиллум будинку: прикмети і забобониДивний квітка під назвою спатифиллум – це справжній барометр в сфері любові і романтичних відносин. Головну прикмету про нього можна охарактеризувати однією фразою: якщо цвіте – у вас все прекрасно, в'яне – все погано. Крім того, що квітка реагує на загальний емоційний фон в будинку, з його допомогою ще можна привернути до себе щастя в особистому житті і налагодити взаємини в сім'ї. Як це зробити? Що кажуть прикмети і забобони про спатіфілума в будинку? Ось про це ми і розповімо в даній статті.

Щастя: чоловіче і жіноче

Спатифіллум зазвичай називають не інакше як «жіноче щастя». Його білосніжні квіти своєю формою нагадують серце. Назва утворена від слова «спата» (лат.), Що означає меч римських легіонерів, а гострі листя рослини нагадують саме маленькі мечі. Але крім жіночого, є ще й «чоловіче щастя». Ім'я йому по-науковому – антуріум. Обидва вони належать до одного сімейства ароїдних і обидва родом з тропіків. Квітки антуріума можуть бути всіх відтінків червоного, а спатифиллум цвіте виключно білим кольором. При погляді на «чоловічий» квітка приходить в голову слово «шикарний», а при погляді на «жіночий» – слово «ніжний».

З езотеричної точки зору їх рекомендується вирощувати поруч; якщо вони одночасно зацвітуть, в ваш будинок прийде справжнє щастя і гармонія. Єдиний момент – не садіть їх в один горщик, антуріум не дасть розвинутися коріння спатифиллума. Існує безліч прикмет про той і інший квітка.

  • Дівчині, у якої вдома росте спатифиллум «жіноче щастя», прикмети обіцяють або тривалий період сімейного благополуччя (якщо вона вже замужем), або швидке заміжжя з гідною людиною. Спатифіллум відваджує від вашого будинку небажаних залицяльників, тих, хто нечесний по відношенню до вас. В такому випадку він починає в'янути. Також ця квітка благословляє жінку на родючість, а саме, на вагітність.
  • Антуріум також приносить в особисте життя чоловіка справжнє щастя і любов. Крім того, присутність цієї квітки в будинку підвищує потенцію і підсилює особисту чарівність.

Легенда про спатіфілума

cvetok spatifillum doma primety i sueverija 6eee038 Квітка спатифиллум будинку: прикмети і забобони Багато століть тому в Стародавній Греції існувала легенда. Там було зазначено, що богиня Астарта, праматір і покровителька любові, зробила жінкам незвичайний подарунок – ця квітка. Сталося це в день весілля богині. Вона наділила спатифиллум особливою силою – робити його володарку щасливою в любові. З тих пір так і повелося – якщо самотня жінка принесе в свій будинок це рослина, в її житті неодмінно трапиться зустріч з тією єдиною людиною, з яким вона зможе знайти щастя.

Що квітка може принести жінці

Чим же може допомогти самотній жінці спатифиллум? Прикмети і забобони для жінок пророкують зустріч з тим єдиним, хто зможе зробити її щасливою. Для цього потрібно лише одне – з любов'ю і турботою доглядати за цим ніжним квіткою. На відміну від фікуса Бенджаміна, який потрібно пересадити в червоний квітковий горщик, щоб він привернув справжню любов, спатіфілума все одно, в якому горщику цвісти. Він так чи інакше постарається для своєї господині. Якщо ви перебуваєте у відносинах, але поки незаміжня, тобто відмінний спосіб дізнатися, наскільки серйозно до вас ставиться чоловік. Попросіть свого родича-чоловіка подарувати вам цю рослину і подивіться, приживеться воно. Якщо прижилося, весілля не за горами. А якщо квітка почав в'янути, женіть геть такого кавалера.

Чим спатифиллум хороший для чоловіка

Для чоловіків також існує одна хитрість за допомогою цієї квітки. Подаруйте своїй дівчині спатифиллум в горщику. Через пару тижнів він наочно покаже, чого варті її почуття до вас. Зів'ялий квітка говорить про те, що любов дівчини теж зів'яла.

Значення для сім'ї

cvetok spatifillum doma primety i sueverija d1c07b9 Квітка спатифиллум будинку: прикмети і забобони Прикмети і забобони про квітку спатифиллума мають практично таке ж значення, як якщо б ластівки звили гніздо поруч з вашими вікнами. Якщо спатіфілума добре у вас живеться, і він регулярно розквітає, вам можна тільки позаздрити. Це показник того, що в будинку панує гармонія і взаєморозуміння. Або, якщо ви недавно придбали квітка, мир і злагоду скоро запанують у вашій родині. Тільки не купуйте рослина з уже розпустилися бутонами, це прикмета прямо протилежна. Спатифіллум повинен розквітнути на вашій території. Одна з причин, чому рослина вважається жіночим, це форма квіткового бутона, який збоку нагадує обриси животика вагітної жінки. Спатифіллум допомагає в зачатті дитини, а також оберігає здоров'я майбутньої мами. Крім цього можна сказати, що квітка сам вибирає собі господаря, якщо живе поруч з кількома людьми. Тому добре, якщо у вас буде кілька таких рослин, для всіх членів сім'ї.

Як попросити квітка про допомогу

Жінка, втомлена від своєї самотності, може за допомогою спатифиллума звернутися до Вищих Сил. Причому зробити це цілком реально без традиційної ворожби. Досить того, що у вас благополучно живе квітка спатифиллум «жіноче щастя». Прикмети і забобони, що накопичувалися століттями, вчать нас: головне – добре сконцентруватися і попросити дуже сильно, усім серцем. Вам потрібно буде зробити це три рази поспіль. Перший раз повинен відбутися в першій чверті місячного циклу, на зростаюче світило. Мало того, необхідно підгадати ніч на п'ятницю (жіночий день). Опівночі поставте горщик з рослиною на підвіконня, прямо під місячні промені. Гаряче зверніться до тієї самої богині любові Астарті, просячи її про позбавлення від самотності. Вдруге ритуал необхідно повторити під повним місяцем. Для цього потрібна буде запалена свічка, і на цей раз ви повинні окреслити приблизні якості майбутнього супутника життя. Третій раз повинен статися в ніч зародження нового місяця. Також поставте поруч горщик з рослиною і залишилася з минулого разу свічку. Розкажіть Астарті про те, якою щасливою буде ваша життя, коли поруч з вами з'явиться улюблений і люблячий чоловік. Нехай свічка догорить в цю ніч. Наступний місячний цикл почнеться приблизно через 29,5 днів, і з цього моменту будьте готові зустріти свою любов. Світ подарує вам довгоочікувану зустріч. Якщо ви погано орієнтуєтеся в місячних фазах, на допомогу прийде стаття «Приворот на зростаючу місяць», там детально описано, як визначити період місячного циклу.

Як залучити фінансовий успіх

cvetok spatifillum doma primety i sueverija 8f9df6d Квітка спатифиллум будинку: прикмети і забобони Багато власників чудесного рослини навіть не здогадуються, що спатифиллум також допомагає примножити ваші доходи і позбавити від боргів. Адже його прийнято вважати квіткою для жіночого щастя. Прикмети і забобони з приводу фінансового добробуту, проте, неодноразово підтверджувалися. Для цього вам потрібно буде провести нескладний обряд. Квітка поставте поруч з тим місцем, де зберігаються ваші заощадження (якщо вони є). Перев'яжіть горщик зеленою стрічкою. На стрічку повісьте будь ключик, з тих, що валяються без діла. Покладіть під горщик монету жовтого кольору, все одно, 10 рублів або 50 копійок. Можна навіть іноземну, головне, щоб вона була золотистої. Тепер залишається лише дочекатися, коли спатифиллум зацвіте. Поки чекаєте, щодня просите у свого вихованця удачі в грошових справах. Коли побачите перший бутон – міняйте зелену стрічку на червону, а ключик залиште той же. З цього дня грошові ріки потечуть у ваше життя, спочатку маленькими струмочками, а потім повноводною рікою. І не забувайте дякувати свого помічника за таке благополуччя.

Деякі прикмети про рослину

Перелічимо найбільш відомі повір'я про спатіфілума, можливо коли-небудь вони вам знадобляться.

  • Вище ми згадували про те, що подружній парі небажано купувати вже розквітла квітка. Не варто цього робити і самотнім людям. Квітка приносить щастя лише тому, у кого він розцвів.
  • Ніколи не даруйте спатифиллум, який жив у вас вдома. Так ви можете віддати власне щастя. Для подарунка краще придбати новий.
  • Бажано купувати рослина у жінки світлої масті – у блондинки або русою, зі світлими очима.
  • Самотній жінці, яка не знайшла своє щастя, слід здійснювати таку покупку виключно по «жіночим» дням, до них відносяться: середа, п'ятниця і субота.
  • Добре дарувати цю квітку хворій людині, він сприяє зціленню.

Як правильно доглядати за квіткою

cvetok spatifillum doma primety i sueverija 1d95938 Квітка спатифиллум будинку: прикмети і забобони Для того, щоб рослина добре себе почувала в вашому домі, недостатньо дізнатися тільки значення прийме про спатіфілума. Чи можна тримати його вдома – ми з вами розібралися. А ось як за ним правильно доглядати? Перш за все, бажано ставити його біля вікна, яке виходить на південь. Ця рослина – тропічне, і любить сонце в великих кількостях. З цієї ж причини спатифиллум добре себе почуває, коли повітря в приміщенні вологий. Також постарайтеся захистити його від протягів. Час від часу підгодовуйте і обприскуйте квітка, при необхідності пересадите в горщик побільше. Бутони на ньому з'являються при температурі + 22-23 градуси.

Рослини, як і тварини, все прекрасно почувають і розуміють. Квіти, можливо, не можуть чути людську мову, але зате вони відчувають атмосферу того місця, в якому мешкають, і в міру сил намагаються її поліпшити. Спатифіллум – не виняток; якщо ви будете сумлінно доглядати за ним, він задіює свою магічну силу вам на благо. А вона, повірте, у нього є.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради