Стінгазета на Новий рік: своїми руками, шаблони. Як правильно розмістити контент – Малюнок чи аплікація?

stengazeta na novyjj 2020 god: svoimi rukami, shablony17 Стінгазета на Новий рік: своїми руками, шаблони. Як правильно розмістити контент  Малюнок чи аплікація?

Вже стало традицією прикрашати стіни на Новий рік саморобними стенгазетами. До появи інтернету намалювати красиву стінгазету могли тільки люди, які володіли художнім талантом. Сучасні технології дозволяють прискорити процес виготовлення стінгазети. Потрібно лише запастися терпінням і уявити кінцевий результат. Стінгазети можна помітити не лише в школах і дитячих садах. Існує дитячі творчі об’єднання, які проводять конкурси для художників-початківців.

stengazeta na novyjj 2020 god: svoimi rukami, shablony18 Стінгазета на Новий рік: своїми руками, шаблони. Як правильно розмістити контент  Малюнок чи аплікація?

Що зобразити

Почати розробку ідеї треба з визначення головного персонажа. Частіше за інших використовують образи Діда Мороза, Снігуроньки, Сніговика, ялинки, новорічного костюмованого карнавалу, зимових казок і символ прийдешнього року, в 2020 це Щур.

Корисні поради до оформлення новорічної стінгазети:

 1. Казкові персонажі і головні дійові особи повинні займати мінімум 50% і максимум 80% простору. Не варто заповнювати весь простір під зав’язку, велика кількість деталей і дрібних картинок не дає сприйняти сюжет в цілому.
 2. У місцях, не заповнених тематичними героями, розміщують додаткові маленькі елементи або невеликі вітальні написи.
 3. Провідну фігуру сюжету логічніше розташовувати в центрі картини, але допускається і рівноважного по краях. Якщо це допоможе у виконанні головної задумки компонування героїв. В цьому випадку, в центрі пишуть вітальний текст.
 4. Мінімальний розмір стінгазети починається від формату А4, але краще А3, А2 або А1.
 5. Малювати на великому форматі рекомендується після того, як буде відпрацьована концепція на маленькому шаблоні.

stengazeta na novyjj 2020 god: svoimi rukami, shablony19 Стінгазета на Новий рік: своїми руками, шаблони. Як правильно розмістити контент  Малюнок чи аплікація?

Перед формуванням заготівлі та підготовчої складанням шаблону слід з’ясувати, де він буде висіти. У спортзалі школи, на стіні квартири, у фойє гуртка, в Будинку культури або адміністратора дитячого садка. Якщо є чіткі вимоги і робота готується на конкурс, то слід уважно ознайомитися з положенням, дозволеними техніками і способами виконання задуму.

Як скомпонувати шаблон

Щоб отримати первинний шаблон для стінгазети використовуйте звичайний начерк. Його бажано намалювати навіть на зошитовому аркуші. В процесі виготовлення стінгазети художнику доведеться багаторазово переробляти концепцію і додавати нові елементи. Використання жорсткого гумки – не найкраща ідея для стирання ліній. Гума повинна мати м’яку або середню жорсткість.

Найзручніше робити шаблон на папері формату А. При сумнівах у власних здібностях можна знайти готові шаблони в інтернеті. Досить завантажити найбільш зразки і роздрукувати на принтері.

Після опрацювання ідеї та доведення її до логічного завершення можна приступати до наступної операції. Художник отримує можливість розфарбовування зображень різними кольорами. Щоб надати стінгазеті більш привабливий вигляд можна комбінувати різні елементи.

stengazeta na novyjj 2020 god: svoimi rukami, shablony20 Стінгазета на Новий рік: своїми руками, шаблони. Як правильно розмістити контент  Малюнок чи аплікація?

На заключному етапі отримують узгоджену концепцію. Після остаточного доопрацювання її потрібно збільшити до оптимального розміру. З цієї мети можна скористатися принтером. Роздрукуйте кілька аркушів формату А4 і склеїти їх між собою клеєм. Щоб надати роздрукованим листами жорсткість використовуйте аркуш ватману. Таким способом можна заощадити гроші, так як людям не доведеться звертатися в друкарню.

Як правильно розмістити контент

Для початку потрібно визначитися, скільки планується блоків з текстом, малюнками, фотографіями та елементами дизайну. Порахуйте їх і рівномірно расчертите аркуш паперу з урахуванням кількості блоків і напишіть назви, щоб легше зорієнтуватися. Залиште простір вгорі для заголовків і основного привітання. По боках внизу необхідно розмістити текст. У центрі виділіть місце для головної композиції. Приблизну схему можна подивитися на малюнку:

Заголовок
Привітання
Текст 1 Головна композиція Текст 5
Текст 2 Текст 6
Текст 3 Текст 4 Конверт з побажаннями

Малюнок чи аплікація?

Стенгазетой або плакатом спочатку називали вид образотворчого народної творчості. Їх доручали в основному робити людям, які володіють особливими художніми талантами. Сьогодні завдяки сучасним технологіям навіть самий креативний плакат під силу виконати будь-якому бажаючому. Потрібно лише проявити фантазію приділити трохи вільного часу, взявши за основу одну із заготовок.

stengazeta na novyjj 2020 god: svoimi rukami, shablony21 Стінгазета на Новий рік: своїми руками, шаблони. Як правильно розмістити контент  Малюнок чи аплікація?

Цікавіше всього виглядають плакати, зроблені на Новий 2020 рік своїми руками, які поєднують у собі кілька технік. На ватмані доречно будуть виглядати:

 • аплікації роздрукованих картинок;
 • виведені від руки написи;
 • вирізки з журналів;
 • роздруковані фотографії.

stengazeta na novyjj 2020 god: svoimi rukami, shablony22 Стінгазета на Новий рік: своїми руками, шаблони. Як правильно розмістити контент  Малюнок чи аплікація?

Для додання роботі 3D ефекту можна використовувати приклеєні об’ємні елементи. Наприклад: серпантин, мішуру, квілінг.

stengazeta na novyjj 2020 god: svoimi rukami, shablony23 Стінгазета на Новий рік: своїми руками, шаблони. Як правильно розмістити контент  Малюнок чи аплікація?

Майстер-клас втілення ідеї новорічної стінгазети

Час, проведений в колі родини, зайнятої спільною справою, залишається в пам’яті дітей і батьків, як найщасливіший. А коли в процесі панує демократія, всім дають проявити своє творче начало, ще краще. Кожен відчуває особисту причетність і значимість. Підготовка займе декілька етапів:

 • Намалюйте заготівлю, з основною ідеєю. Підключіть всіх домочадців взяти участь у процесі. Нехай кожен запропонує свого персонажа або хоча б маленьку деталь: сніжинку, сніговичка, коробку з подарунком або зірочку на ялинці. Тоді у всіх буде особистий герой і шматочок композиції.
 • Визначте формат підсумкового плаката: А1, А2 чи А3. Менший формат не годиться. Якщо ватману відповідної щільності немає під рукою, використовуйте залишки шпалер, які залишилися після ремонту. Краще всього підійдуть вінілові або флізілінові, їх структура щільніше. Вони не розтопляться від фарби і клею.

stengazeta na novyjj 2020 god: svoimi rukami, shablony24 Стінгазета на Новий рік: своїми руками, шаблони. Як правильно розмістити контент  Малюнок чи аплікація?

 • Зберіть елементи: визначте шаблони, намалюйте персонажів, проріжте трафарети, підберіть написи і тексти привітань. Роздрукуйте заготовки в чорно-білому варіанті. Всі підготовлені фрагменти підпишіть з зворотного боку, це полегшить складання готової стінгазети у великому форматі.

stengazeta na novyjj 2020 god: svoimi rukami, shablony25 Стінгазета на Новий рік: своїми руками, шаблони. Як правильно розмістити контент  Малюнок чи аплікація?

Плакати на Новий рік з мишей шаблони

 • Вирізуйте, фарбуйте, склеивайте і насолоджуйтеся отриманим результатом. Якщо кожен рік робити нову стінгазету, то в певний час їх збереться ціла колекція. Через кілька років кожна стінгазета, створена своїми руками, буде радувати і зігрівати теплом родинних новорічних спогадів.

stengazeta na novyjj 2020 god: svoimi rukami, shablony26 Стінгазета на Новий рік: своїми руками, шаблони. Як правильно розмістити контент  Малюнок чи аплікація?

Стінгазета на Новий рік 2020 своїми руками – шаблони

stengazeta na novyjj 2020 god: svoimi rukami, shablony27 Стінгазета на Новий рік: своїми руками, шаблони. Як правильно розмістити контент  Малюнок чи аплікація?

stengazeta na novyjj 2020 god: svoimi rukami, shablony28 Стінгазета на Новий рік: своїми руками, шаблони. Як правильно розмістити контент  Малюнок чи аплікація?

stengazeta na novyjj 2020 god: svoimi rukami, shablony29 Стінгазета на Новий рік: своїми руками, шаблони. Як правильно розмістити контент  Малюнок чи аплікація?

stengazeta na novyjj 2020 god: svoimi rukami, shablony30 Стінгазета на Новий рік: своїми руками, шаблони. Як правильно розмістити контент  Малюнок чи аплікація?

 Стінгазета на Новий рік: своїми руками, шаблони. Як правильно розмістити контент  Малюнок чи аплікація?

stengazeta na novyjj 2020 god: svoimi rukami, shablony32 Стінгазета на Новий рік: своїми руками, шаблони. Як правильно розмістити контент  Малюнок чи аплікація?

Плакати на Новий 2020 рік шаблони: символ року

stengazeta na novyjj 2020 god: svoimi rukami, shablony33 Стінгазета на Новий рік: своїми руками, шаблони. Як правильно розмістити контент  Малюнок чи аплікація?

stengazeta na novyjj 2020 god: svoimi rukami, shablony34 Стінгазета на Новий рік: своїми руками, шаблони. Як правильно розмістити контент  Малюнок чи аплікація?

stengazeta na novyjj 2020 god: svoimi rukami, shablony35 Стінгазета на Новий рік: своїми руками, шаблони. Як правильно розмістити контент  Малюнок чи аплікація?

stengazeta na novyjj 2020 god: svoimi rukami, shablony36 Стінгазета на Новий рік: своїми руками, шаблони. Як правильно розмістити контент  Малюнок чи аплікація?

Трафарети букв

stengazeta na novyjj 2020 god: svoimi rukami, shablony37 Стінгазета на Новий рік: своїми руками, шаблони. Як правильно розмістити контент  Малюнок чи аплікація?

stengazeta na novyjj 2020 god: svoimi rukami, shablony38 Стінгазета на Новий рік: своїми руками, шаблони. Як правильно розмістити контент  Малюнок чи аплікація?

stengazeta na novyjj 2020 god: svoimi rukami, shablony39 Стінгазета на Новий рік: своїми руками, шаблони. Як правильно розмістити контент  Малюнок чи аплікація?

Шаблони новорічних персонажів

stengazeta na novyjj 2020 god: svoimi rukami, shablony40 Стінгазета на Новий рік: своїми руками, шаблони. Як правильно розмістити контент  Малюнок чи аплікація?

stengazeta na novyjj 2020 god: svoimi rukami, shablony41 Стінгазета на Новий рік: своїми руками, шаблони. Як правильно розмістити контент  Малюнок чи аплікація?

stengazeta na novyjj 2020 god: svoimi rukami, shablony42 Стінгазета на Новий рік: своїми руками, шаблони. Як правильно розмістити контент  Малюнок чи аплікація?

stengazeta na novyjj 2020 god: svoimi rukami, shablony43 Стінгазета на Новий рік: своїми руками, шаблони. Як правильно розмістити контент  Малюнок чи аплікація?

stengazeta na novyjj 2020 god: svoimi rukami, shablony44 Стінгазета на Новий рік: своїми руками, шаблони. Як правильно розмістити контент  Малюнок чи аплікація?

stengazeta na novyjj 2020 god: svoimi rukami, shablony45 Стінгазета на Новий рік: своїми руками, шаблони. Як правильно розмістити контент  Малюнок чи аплікація?

stengazeta na novyjj 2020 god: svoimi rukami, shablony46 Стінгазета на Новий рік: своїми руками, шаблони. Як правильно розмістити контент  Малюнок чи аплікація?

stengazeta na novyjj 2020 god: svoimi rukami, shablony47 Стінгазета на Новий рік: своїми руками, шаблони. Як правильно розмістити контент  Малюнок чи аплікація?

Шаблони новорічної ялинки

stengazeta na novyjj 2020 god: svoimi rukami, shablony48 Стінгазета на Новий рік: своїми руками, шаблони. Як правильно розмістити контент  Малюнок чи аплікація?

stengazeta na novyjj 2020 god: svoimi rukami, shablony49 Стінгазета на Новий рік: своїми руками, шаблони. Як правильно розмістити контент  Малюнок чи аплікація?

stengazeta na novyjj 2020 god: svoimi rukami, shablony50 Стінгазета на Новий рік: своїми руками, шаблони. Як правильно розмістити контент  Малюнок чи аплікація?

stengazeta na novyjj 2020 god: svoimi rukami, shablony51 Стінгазета на Новий рік: своїми руками, шаблони. Як правильно розмістити контент  Малюнок чи аплікація?

stengazeta na novyjj 2020 god: svoimi rukami, shablony52 Стінгазета на Новий рік: своїми руками, шаблони. Як правильно розмістити контент  Малюнок чи аплікація?

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради
×
Тисни «Подобається», щоб читати нас на Facebook
Спасибі, я вже з Вами!