Сукню за 2000 євро і повний провал — найгірший спосіб Джей Ло за останній час

Якщо ви – пампушка з досить широкими стегнами і виступаючим животом, вам чудово відомо, що все це можна замаскувати за допомогою вільних суконь силуету трапеція. А якщо ви – висока струнка, то такий крій підкреслює крихкість фігури і стрункі ноги. Трапецієвидні міні-сукні – універсальний варіант і для роботи, і для вечірок. Але виявляється, цей фасон йде далеко не всім і може перетворити вас не в богиню стилю і жіночності, а в її карикатуру.

Саме це сталося з Дженніфер Лопес на одному з останніх побачень з Алексом Родрігесом. Пара зовсім недавно повернулася з спільного відпустки на Капрі, де Джен показала кілька приголомшливих літніх образів. Але ось в Нью-Йорку зазвичай стильна і в міру сексапільна зірка промахнулася, очевидно, не зумівши відразу адаптуватися до інших кліматичних умов.

Ультра-коротке твідове плаття в клітку з довгими рукавами, досить глибоким вирізом на грудях і ланцюжками з осінньо-зимової колекції Gucci зробило жіночну фігуру Дженніфер безформною і додало зайвих п’ять кілограмів. Не врятували навіть стрункі ноги зірки – стильне насправді плаття просто не підходить їй, і більше нічого не скажеш!

 Сукню за 2000 євро і повний провал — найгірший спосіб Джей Ло за останній час@dropsoffashion / Instagram.com

Правда, деяким шанувальникам образ Дженніфер, крокуючої за руку з Родрігесом по Манхеттену, сподобався – головним чином завдяки щасливій усмішці і струнким ногам Джей Ло, які вона так сміливо оголила. Але давайте будемо чесними – цей образ один з гірших у неї за останній період. Сукня не тільки розширило фігуру Дженніфер, але і зробило її старше.

 Сукню за 2000 євро і повний провал — найгірший спосіб Джей Ло за останній час@jlo_channel / Instagram.com

Чому так сталося? Перше – невдалий покрій верхньої частини сукні. Бюст просто загубився під великою кліткою і ланцюжками. Тоді як плечі і шия навпаки, здаються занадто масивними. Можливо, якщо б Дженніфер не стягнула пучком волосся на потилиці, а залишила розпущеним, ефект був би зовсім іншим.

Врятувати ситуацію могли б виточки під грудьми. Але замість цього сукня різко пішло в сторони і вниз, не підкресливши, а розширивши і без того не мініатюрні стегна Дженніфер. Ну а довжина… В такій довжині, та ще такого крою, 49-річна зірка виглядає так, немов наділу туніку без джинсів або хоча б лосин. Та й рукава, що закінчуються майже на одному рівні з спідницею, вносять диспропорції в образ.

 Сукню за 2000 євро і повний провал — найгірший спосіб Джей Ло за останній час@jlo_channel / Instagram.com

Єдине, що виглядало дійсно стильно, акуратно і елегантно – це біла сумочка Chanel. Всі інші речі та аксесуари, нехай і брендові, дорогі, якісні і непогані самі по собі, тільки зіпсували підтягнуту фігуру і репутацію ікони стилю Дженніфер Лопес. Деякі користувачі навіть порівняли її в такому образі з картатою сумкою для шопінгу.

З чого сам собою робиться висновок: не варто купувати трендову річ престижного бренду, якщо вона вам не йде. Оцінюйте сукня не на манекені, а на своїй фігурі, і тоді фешн-трэши вам не загрожують.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради