Рік якої тварини 2020

god kakogo zhivotnogo 202053 Рік якої тварини 2020

Традиція давати наступаючому році назва одного з 12 тварин східного зодіакального календаря, прогнозуючи його протягом, грунтуючись на подібності з особливостями характеру і звичок цих живих істот, зародилася в Китаї кілька тисячоліть тому.

Знання того, яка тварина стане покровителем майбутнього року, дає астрологам підставу для висновків про те, якими подіями (позитивними або трагічними) він буде наповнений.

Згідно із законами нумерології, 2020 рік буде насичений безліччю цікавих і яскравих подій, які зачіпають долі і окремих індивідів і цілих народів і всього людства в цілому. Унікальна комбінація двох двадцяток, складових це число, з одного боку, передбачає низку негативних подій, які будуть спостерігатися на протязі всього року, а з іншого – не менш довгий ряд епохальних подій, здатних вплинути на долю кожної окремої особистості.

god kakogo zhivotnogo 202054 Рік якої тварини 2020

Чим примітний 2020 рік

Татем багато в чому визначає характер роки. Він може бути як позитивним, так і негативним. Знаючи, хто буде головувати за східним календарем в певний рік, можна приблизно припустити, яким він буде.

Також не останню роль відіграють закони нумерології. Наприклад, дві двадцятки в 2020 році означає, що рік буде сповнений важливих подій і незвичайний порівняно з попереднім періодом. Він буде навіть в якійсь мірі фатальним, так як повторювані цифри означають непередбачуваність подій і їх надзвичайну важливість. Можна припустити, що багатьох людей чекають доленосні події, які повністю змінять їх життя. Дві повторювані пари цифр говорять про магію цього року і підкреслюють його містичність.

2020 рік пройде під заступництвом Білої Металевої Щури. За гороскопом це перша тварина, яке починає дванадцятирічний цикл. Відповідно до китайської міфології, саме це тварина першим прийшов до Будди. Щур буде головувати в металевій стихії. Саме тому в назві року присутній білий колір і метал.

Астрологи запевняють, що присутність металу означає, що господиня захищена бронею від небезпек, які можливі у цей період. Щур готова в будь-який момент кинутися в бій, щоб зберегти спокій майбутнього року. В цілому це означає, що 2020 рік буде небезпечним і непередбачуваним. Зовсім невипадково, це тварина в східному гороскопі асоціюють з несподіваними змінами і небажаними подіями. Загалом, 2020 рік пройде в постійній напрузі.

Тотем не виносить голоду і не може жити без того, щоб не командувати. Щур буде поважати тих, хто:

  • беззаперечно виконує накази;
  • знає і виконує свої обов’язки;
  • небагатослівний;
  • невибагливий;
  • працьовитий.

Біла Металева Щур бере свої кермо правління 25.01.20 року і здає свої повноваження 11.02.21. Це самий шановний знак за східним календарем.

Тотему притаманні такі риси, як:

  • високий інтелект;
  • інтуїція;
  • відсутність страху при вирішенні будь-яких проблем;
  • хитрість;
  • скритність.

Пацюк має також прекрасними стратегічними і тактичними здібностями. Металева стихія роблять її рішучою, сильною і міцною. Вона здатна вирішити будь-які проблеми при різних обставинах. Білий колір року часто асоціюються з чистотою, мудрістю і бездоганним досконалістю. До речі, ці ж якості пов’язують і з срібним кольором. Тому іноді цей рік називають часом панування Срібною Щури.

god kakogo zhivotnogo 202055 Рік якої тварини 2020

Характеристика людей, народжених у рік Залізної Щури

Люди, що з’явилися на світ у цьому році, як правило, є власниками сильної волі та гострого розуму. Наділені здатністю приймати рішення в лічені хвилини, вони володіють невичерпним запасом енергії, що дозволяє їм братися відразу за кілька важливих справ.

Завдяки надзвичайній красномовства вони здатні без праці відстояти свою думку в будь-якому спорі і дискусії. Разом з тим повна відсутність гнучкості і неймовірну впертість приводять до того, що прийняте ними рішення найчастіше стає остаточним і безповоротним.

Представникам цього знака властива надзвичайна вразливість і здатність впадати в гнів, причому своїми емоціями вони при цьому, як правило, ні з ким не діляться.

Завдяки заступництву заповзятливої і розважливою Щури, що відрізняється обережністю і гострим розумом, їм часто супроводжує удача у фінансових операціях. Люди, народжені в рік Пацюка, нерідко бувають наділені дивовижним чуттям, що розповсюджується на сферу бізнесу, завдяки якому вони з легкістю здійснюють будь-які комерційні угоди і стають досить успішними бізнесменами і фінансистами. Серед відомих політиків і журналістів також чимало людей, народжених під цим знаком.

Люди, що з’явилися на світ у рік Залізної Щури, на перший погляд можуть здатися самозакоханими і дуже впевненими в собі, проте в більшості випадків маску сильного людини надягають на себе сором’язливими і тонкі натури, часто сумніваються в правильності власного вибору і старанно це приховують.

Будучи неймовірно привабливими і розташовують до себе людьми, Щури славляться вмінням створювати навколо себе по-справжньому затишну обстановку і приймати гостей, перебуваючи при цьому в центрі загальної уваги. Це не заважає їм при необхідності відстоювати власні інтереси, виявляючи при цьому певну частку агресії.

god kakogo zhivotnogo 202056 Рік якої тварини 2020

Люди, народжені в рік Пацюка, надзвичайно енергійні, їм не властивий пошук легких шляхів. Поставивши перед собою яку-небудь мету, вони йдуть до неї, незважаючи на безліч перешкод, які постають у них на шляху.

Перш ніж приступити до вирішення виниклих проблем, люди цього знаку довго продумують стратегію дій, прораховуючи можливі варіанти, і лише після цього починають діяти, з однаковою успішністю справляючись і з діловими проблемами, і з питаннями особистого характеру.

Наявність вродженої інтуїції дозволяє Щурам уникати більшості критичних ситуацій, а з будь-якими життєвими негараздами вони справляються завдяки неабиякого розуму, хитрості, стійкості і безмежному терпінню.

Надзвичайна обережність, властива людям цього знака, дозволяє їм прорахувати ситуацію, беручи до уваги самі незначні деталі, тому застати Щурів зненацька практично неможливо.

Сторонньому спостерігачеві жадібність Щурів може здатися надмірним, проте це лише поверхнева точка зору. Насправді пристрасть до створення стратегічних запасів є у Щурів зворотною стороною прагнення захистити себе від ймовірних невдач. Якщо у кого-небудь з близьких виникнуть матеріальні труднощі, Щури негайно прийдуть їм на допомогу, без найменшого жалю розлучившись з накопиченим добром.

Закохані представники цього знаку здатні на вчинення будь-яких безрассудств, очікуючи від об’єкту своєї пристрасті не менш сильних почуттів та емоцій.

god kakogo zhivotnogo 202057 Рік якої тварини 2020

Як зустрічати рік Щура

Новорічний стіл: Як вже зазначалося вище, господиня року не терпить нестачу в їжі. Тому, якщо ви бажаєте сподобатися Щура, ваш новорічний стіл повинен ломитися від різних страв. Доречно присутність всіх видів м’яса, риби, копченостей, ковбас, паштетів і т. п. В достаток повинні бути різноманітні салати, закуски і десерт.Щур відповідальне тварина, тому, якщо ви заздалегідь подбаєте вибором страв і гардероба для Нового року, то ви неодмінно сподобаєтеся тотему. Це тварина зробить все, щоб 2020 рік був успішним у всіх відносинах.
Сервіровка столу: Найкращий варіант, якщо ви застеліть святковий стіл білосніжною скатертиною з мінімальним орнаментом. Також гарною прикрасою столу будуть срібні прилади, посуд і свічники. Господині року також сподобається, якщо її фігурка буде красуватися в центрі столу.
Новорічний гардероб: Що стосується одягу, то її колір повинен відповідати відтінкам 2020 року. Так як майбутній період буде проходити в металевій стихії, то і гардероб повинен відповідати відповідній палітрі, тобто в обов’язковому порядку повинен бути присутнім білий, сірий або срібний колір.Фасон одягу може бути будь-яким. Головне, щоб він не заважав весело й азартно зустріти Новий рік. Тканина краще вибирати легку з металевим відливом.
Загальна атмосфера: 2020 рік слід зустрічати в галасливій та веселій компанії, так як покровителька року стайное тварина. Навіть, якщо у вас не так багато друзів, ви можете вийти на головну площу свого міста та у колі незнайомих людей зустріти Рік Білої Металевої Щури. Це обов’язково зарахується вам в майбутньому. Ваші справи без сумніву підуть в гору.

Чого нам чекати в 2020 році?

Початок 2020 року обіцяє бути непростим для представників всіх знаків східного зодіакального календаря, оскільки його покровительку – Залізну Щура – необхідно обов’язково розташувати до себе. Зробити це вдасться лише власникам творчого мислення, здатним проявити активність і нетривіальний підхід до будь-якого почину.

Астрологи стверджують, що майбутній рік пройде під знаком любові і взаєморозуміння. Незважаючи на те, що 2020 рік є високосним, він надзвичайно сприятливий не тільки для встановлення дружніх і любовних взаємин, а й для укладення шлюбних уз.

god kakogo zhivotnogo 202058 Рік якої тварини 2020

Згідно з прогнозом, головні випробування чекають нас на самому початку року і протягом всієї зими. Весняні місяці пройдуть під знаком змін: багатьом доведеться змінити місце проживання або погляди на життя, знайти нову роботу.

Літо скоріш за все пройде без особливих потрясінь, тому всі наполегливо і активно працювали до цього моменту можуть гідно відпочити. Найбільш сприятливим часом для завершення розпочатих справ буде осінній період.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради