Зупинилися годинник — прикмета для наручних і настінних механізмів, що це означає

Є прикмета – якщо зупинилися годинник, з їх власником трапилася біда. Дуже часто вони завмирають в момент смерті господаря. Чому так відбувається, можна уникнути неприємностей, завжди зупинка годин приносить біди – народних прикмет дуже багато, і всі вони мають право на існування.

Легенда про зупинення годин

Звідки ж пішло повір’я, що якщо зупинилися годинник, сталося щось погане? Існує легенда, передававшаяся з покоління в покоління багато років.

Історія говорить, що колись жив великий майстер, що здатен полагодити будь-яку річ. Одного разу він створив дивовижний механізм, який пізніше отримав найменування – годинник. Він довго і ретельно працював над винаходом, але не міг добитися ідеального результату.

 Зупинилися годинник — прикмета для наручних і настінних механізмів, що це означаєПристрій або відставало, або йшов занадто швидко. Тоді для того, щоб воно запрацювало, майстер використовував частинку своєї душі.

Через багато років стрілка хронометра сповільнилася і майже зупинилася. Володіє тоді годинами хлопець відніс їх в крамницю і віддав господареві. З тих пір, якщо хронометр починав йти повільніше, його відносили майстру-виробнику, тому що він повинен бути поруч з творцем у фінальні хвилини життя, щоб зафіксувати час смерті останнього подиху). Інакше душа не зможе піднятися на небеса і навіки залишиться блукати по землі.

До чого ж закликає народна прикмета, що розповідає про зупинку механізму? І що потрібно зробити, щоб уникнути сумної долі?

Тлумачення прикмети про зупинку годин

Якщо в будинку зупинилися годинник – чекай біди. Так думали наші предки. З цим явищем у них була пов’язана не одна прикмета.

Має значення, в який день тижня це сталося. Якщо:

  • у понеділок – чекайте чорну смугу в роботі, навчанні;
  • у вівторок – з бідою допоможе впоратися один;
  • у середу – ризик втрати грошей колосальний;
  • у четвер – у вас є заздрісники, активно поширюють чутки;
  • у п’ятницю – викликайте лікаря, зі здоров’ям не жартують;
  • в суботу – зателефонуйте родичам, можливо, їм потрібна допомога;
  • у неділю – втрати в бізнесі, сварки з близькими, можливі хвороби.

Якщо зупинилися настінні годинники

Ходики, або настінні годинники, пов’язані з енергетикою в будинку. Їх зупинка попереджає про проблеми, що стосуються всіх членів сім’ї. Це може бути:

  • псування або інший вид негативної енергетики, залишеної останніми, хто гостював у будинку;
  • загроза життю – можливий пожежа, витік газу, прорив труб;
  • віщують швидку смерть одного з членів сім’ї.

 Зупинилися годинник — прикмета для наручних і настінних механізмів, що це означаєВажливо знати, коли саме зупинилися годинник.

Зупинка хронометра рано вранці віщує швидкі сльози. Найбільш небезпечним є період з 4 до 5 ранку. В цей час організм працює в ослабленому режимі, і особливо високий ризик смерті.

Наручний годинник

Чому зупиняються годинник на руці? Це явище сигналізує про проблеми і неприємності, тому варто відразу визначити, чого варто очікувати. Якщо у вас зупинилися наручний годинник, вже не підлягають ремонту, їх необхідно загорнути у фіолетову тканину і вкинути (смітник обов’язково повинна бути на вулиці, не залишайте зламаний механізм будинку).

Причина псування хронометра бути як природною (пил, бруд, вода), так і магічної (пристріт, псування). Якщо зупинилися годинник на руці – чекайте біди. Можливі проблеми на роботі, труднощі в спілкуванні, дрібні невдачі, сварки.

Від того, на якій руці ви носите хронометр, може залежати поведінка. Якщо механізм розташований на лівій руці – людина пасивна і апатичний (дивиться в минуле), на правій – цілеспрямований і енергійний (поспішає до майбутнього).

Значення часу на годиннику важливо

Якщо годинник зупинилися опівночі, це хороший знак. Незважаючи на те, що в 12:00 проводять самі зловісні ритуали, зупинився в цей період часу годинниковий механізм пророкує удачу. Усі ваші починання обов’язково закінчаться успішно.

 Зупинилися годинник — прикмета для наручних і настінних механізмів, що це означаєНе можна викидати хронометр, якщо, зупинившись, годинникова стрілка збіглася з хвилинною (наприклад, 6:30). Навпаки, такі годинники рекомендується носити з собою як талісман, який оберігає від пристріту і допомагає в любовних справах.

Зупинка на однакових цифрах (10:10 або 12:12) піднімає настрій. Наші предки вірили, що ангел-охоронець дає знак, і чорна смуга в їх життя назавжди закінчиться.

Чому зупиняються годинники, коли помирає людина

Це така ж індивідуальна річ, як, наприклад, зубна щітка або гребінець. Якщо довго носити, вони поглинають енергетику господаря та встановлюють з них особливий зв’язок. Після смерті власника ця тонка нитка обривається, і механізм перестає працювати.

З точки зору фізики все просто: людина – провідник енергії, що дає хронометру необхідний заряд. Після смерті це припиняється, і механізм ламається.

Годинники зупинилися, а потім пішли

Якщо зупинилися годинник відновили хід, не переживайте. Біда обійшла вас стороною. Живіть далі і радійте.

З давніх пір прикмета про зупинення годинникового механізму незримо пророкувала біду. Зараз мало хто вірить в ці прикмети, але присутність чогось похмурого залишається досі. Важливо пам’ятати, що хронометр – не тільки вісник нещастя, але і провісник удачі, а якщо його вдалося полагодити – видихніть, біда пройшла повз.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради