Знайти годинник: прикмети – чи можна викидати наручні, знайдені на вулиці

Численні прикмети про годинник віщують або прихильність Фортуни, або серйозні проблеми в житті власника. Не дивно, що виявивши загублені кимось годинник, людина задувається про те, до чого він знайшов цей аксесуар.

2f4908e78f879d455c651f7a8e042017 Знайти годинник: прикмети  чи можна викидати наручні, знайдені на вулиці

А забобонні люди бояться піднімати цінні речі, знайдені на вулиці – разом з блискучим предметом можна підібрати хворобу чи іншу біду. Чи це Так? Народні повір’я підказують, як пояснити знахідку в залежності від різновиду і стану речі, як нейтралізувати негатив.

Пошкоджені або непрацюючі

Якщо вам довелося знайти годинник на вулиці, зверніть увагу на їх стан. Бездоганний зовнішній вигляд і повна працездатність речі – гарний знак.

Інакше виглядає справа, коли знахідка виявляється пошкодженою. Швидше за все, опинилася на дорозі не випадково, її викинули за непотрібністю. У цьому випадку прикмети не обіцяють нічого доброго:

Якщо годинник не мають зовнішніх пошкоджень, але відстають або їх стрілки «відмовляються» зрушити з місця, не допомагає зміна батарейки або маніпуляції з механічним заводом – цей знак долі попереджає: «Час зупинився».

Почався період застою в житті вимагає докладання неабияких зусиль для подальшого руху.

Будь-який задум буде здійснюватися «з трудом». Але якщо ви вирішили дотримуватися дієти або заснувати власну справу, не впадайте у відчай і не здавайтеся. Після подолання заважають обставин або внутрішнього опору організму ви обов’язково досягнете мети.

Тріснуте скло, щербинки на корпусі – ці пошкодження віщують проблеми в сім’ї, на роботі, втрату душевної рівноваги. Згідно забобонам про годинник, тріщини на речі «перекочують» в життя того, хто її знайшов.

19187c3a3d2c9580d1557edf94883c80 Знайти годинник: прикмети  чи можна викидати наручні, знайдені на вулиці

Щоб запобігти негативні наслідки знахідки, не піддавайтеся емоціям, ретельно зважуйте слова, продумуйте вчинки, не приймайте участі в авантюрах.

Хто знайшов чоловік або жінка

Народні прикмети про годинник пов’язані не тільки з самим фактом знахідки і її станом, але і з тим, кому раніше належав аксесуар, і хто його знайшов:

 • Жіночі годинники виявила представниця слабкої статі – хороший знак. Знайдена річ наповнить життя нової власниці ласкою і ніжністю. Щастя в любові колишньої власниці буде супроводжувати і пані, знайшла годинник.
 • Жіночі годинники підібрав чоловік – його чекають невдачі в особистому житті, відсутність кар’єрного зростання, безгрошів’я.
 • Чоловік знайшов чоловічі годинники – знахідку сміливо можна використовувати як талісман, що захищає від бід і нещасть, що приносить удачу.
 • Жінці підібрала валяються на дорозі чоловічі годинники – на представницю слабкої статі обрушаться тяготи життя, непосильні випробування.

Важливу роль у тлумаченні прикмети про знайдених годинах має форма циферблата. Коло або овал підсилюють жіночу енергетику, хронометр з циферблатом без виражених кутів принесе удачу дамі, буде допомагати згладжувати конфлікти, будувати добрі відносини. А прямокутний або квадратний диск наручних годинників послужить на користь чоловікові (допоможе будувати кар’єру, приймати сміливі рішення, принесе фінансову удачу).

Виробники іноді випускають годинник без оглядки на прикмети. Трапляються чоловічі аксесуари з круглим циферблатом, а жіночі годинники – з квадратним. Якщо ви знайшли годинник, не підходять за гендерною ознакою (явно чи за формою), потрібно від них позбутися.

Якщо при цьому здоровий глузд не дозволяє вам викинути гарну, дорогу, корисну річ, а інтуїція підказує, що продавати знахідку не варто, щоб не злякати велику удачу дрібної користю, подаруйте аксесуар того, хто зможе його використовувати.

Не забудьте взяти кілька монет замість подарунка, щоб обдурити заборона про даруванні годин, передвіщає порушнику розлуку з близькою людиною.

Чи можна носити свою знахідку

Припустимо, на дорозі валялися підходящі вам наручний годинник – чудовий знак долі. Викидати їх не хотілося, і ви вирішили залишити річ в себе для залучення удачі. Але можна надягати знахідку?

Згідно з повір’ям кожна річ пов’язана зі своїм володарем, отримує від нього енергетику. Такий предмет особистого користування, як наручний хронометр, в повній мірі володіє цією властивістю. Люди бувають різні. Ніхто не дасть гарантії, що колишній господар знайдених годин був чудовою людиною, яка випромінює тільки позитив.

8ec28a74f8c70c0d834f08c7e38f41bb Знайти годинник: прикмети  чи можна викидати наручні, знайдені на вулиці

А ось знайти поламані годинники – погана прикмета, носити їх ні в якому разі не можна, навіть якщо вони виглядають привабливо. Такий предмет просочений бідами і невдачами попереднього господаря. Сама по собі знахідка зіпсованого хронометра – ознака застою у справах. Таку річ треба одразу полагодити або викинути, щоб уникнути апатії, занепаду сил.

Якщо ви хочете носити хронометр близької людини, яка відчуває до вас позитивні емоції, прикмети не забороняють цього.

Дісталися у спадок фамільні годинник послужать вам оберегом. Зрозуміло, якщо колишній власник передав їх за власним бажанням.

Що робити із знайденими годинами?

В першу чергу потрібно зробити спробу знайти власника – так вчинити підказує елементарна людська порядність і закон всесвіту про повернення добра бумерангом. Та й простий здоровий глузд говорить про те ж: знахідка радикально не вирішить матеріальних проблем, не зробить багатшими, а в житті втратив річ людини вона могла відігравати важливу роль, бути пам’ять про предків або коханій людині.

Присвоївши чужий предмет, ви не збагатитеся, а забрудните совість.

А ось дуже дорогий аксесуар, швидше за все, опинилися на дорозі не випадково – їх спеціально викинули для позбавлення від біди. Маги і знавці езотерики стверджують, що дорогоцінні наручний годинник – чудовий предмет для відомості псування. Дорогоцінні метали як губка вбирають енергетику тих, хто їх носить. Тому користуватися за призначенням такими речами можна тільки після благополучних людей.

Нейтралізація негативної енергетики

Повернути власнику годинники, знайдені на вулиці, найчастіше не вдається. На аксесуарі не буває розпізнавальних знаків, контактних даних господаря. Що робити? Не піднімається рука викинути відповідний по всіх параметрах предмет, але прикмети, пов’язані з годинником, не дають спокою.

Річ потрібно очистити від чужої енергії!

Для цього є кілька способів:

 • Проточна вода – невідповідний метод для годинникового механізму.
 • Звичайна сіль. Поширена харчова добавка як магніт «витягує» з речі весь негатив. Полежавши деякий час в коробочці з сіллю годинники стануть енергетично чистими.
 • Вогонь. Полум’я поглине всі негативні вібрації, укладені в речі. Покладіть аксесуар поряд із запаленою свічкою, і дайте їй догоріти до кінця.
 • Відкуп. Покладіть на місці знахідки символічну плату у вигляді декількох монет.
 • Ви можете вибрати для себе найкращий спосіб, або виконати всі рекомендовані ритуали.

  А поламані годинники краще одразу полагодити або викинути, так як возитися з очищенням безнадійної речі не має сенсу. Пошкоджений наручний хронометр, так само як і настінні годинники, стане джерелом великих неприємностей.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради