Зламався ніж у руках прикмети про які буду мурашки по шкірі

З багатьма предметами побуту пов’язані народні прикмети та забобони. Більшість зародилися ще в давнину і збереглися до сьогоднішнього дня. Народна прикмета про зламаний в руці ніж не обіцяє нічого хорошого. Як вчинити, якщо в руці ламається ніж і що це означає, розглянемо нижче.

62096dccabe9dc849e5d9c26c87b6f94 Зламався ніж у руках прикмети про які буду мурашки по шкірі

Прикмета: до чого ламається ніж у руці

Загальна трактування прикмети обіцяє людині втрату життєвої сили, серйозна поразка. Більш точне тлумачення таке:

 • Зламаний навпіл столовий прилад обіцяє біду. Те ж можна сказати про випадки, коли ламається рукоятка, або лезо покриває сітка тріщин і іржі.
 • Разломавшийся в руках ніж, згідно з прикметами, може передвіщати неприємності близьким людям (аварії, розбійний напад тощо).
 • Деколи поломку старого ножа після покупки нового трактують як образу речі на його власників.
 • Іноді розлом леза в руці сприймається як спроба сторонніх людеуй навести порчу. Якщо вірити прикметам, нібито клинок прийняв на себе основний вплив, ніж вберіг своїх власників.
 • Випадково поламаний в руці ніж може обіцяти конфлікти в романтичних відносинах та майбутню розлуку. Не виключені конфлікти з членами сім’ї.
 • Іржа і поломка сталевого клинка свідчить про подорванном здоров’я кого-небудь з домочадців.
 • Зверніть увагу: зберігати непридатну до використання річ не можна. Важливо відразу після поломки позбавитися від неї, попередньо обернувши папером або тканиною.

  Якщо зламався кінчик ножа

  Прикмети кажуть, що кінчик ножа символізує так званий щит, який виступає накопичувачем негативної енергетики. Як тільки рівень негативу зашкалює, кінець вістря відламується. Вирішити цю проблему можна двома способами:

 • Позбутися ножа.
 • Повторно заточити лезо.
 • Зверніть увагу: ніж збирає негатив сторонніх по відношенню не тільки до мешканців будинку, але навіть до самої будівлі.

  Якщо поранитися зламаним ножем

  Необережне поводження з поламаним толовим приладом може призвести до порізів. Тлумачення прикмети на цей рахунок варіюється в залежності від того, який палець порізаний і на якій руці.

  7ca4b61babb3ab9f1e3dbf0fd57ed1ad Зламався ніж у руках прикмети про які буду мурашки по шкірі

  Великий

  Порізати поламаним ножем великий палець на правій руці обіцяє неприємності у кого-небудь з близьких. Причому рішенням проблем буде займатися людина, який порізався.

  Коли травма на лівій руці, прикмета віщує серйозні грошові втрати. Людині слід приділити велику увагу своїм фінансів, щоб уникнути незапланованих витрат.

  Вказівний

  Якщо у руці поламався сталевий ніж і порізав при цьому лівий вказівний палець – варто підготуватися до сварки з кращими друзями.

  Прикмета про пошкодження правого вказівного пальця обіцяє непереборні розбіжності у спілкуванні з впливовими людьми. Пом’якшити конфлікт допоможе терпимість, розуміння і відсутність агресії.

  Середній

  Порізати середній палець на лівій руці кінчиком зламаного приладу – бути конфліктів з кращим другом. Сварки закінчаться припиненням близьких контактів. Уникнути розбіжностей можна проявом більшої уваги і терпіння.

  Якщо травмувати середній палець на правій руці, слід чекати зради. Найчастіше прикмета віщує зраду партнера в романтичних стосунках.

  0acb42298a827001776f91e76cad9dad Зламався ніж у руках прикмети про які буду мурашки по шкірі

  Безіменний

  Якщо зламаний ножа поранить безіменний палець на лівій руці, необхідно подбати про свою репутацію. Найімовірніше, вона знаходиться під великою грозою і викликає в оточуючих сумнів.

  Подібна травма, але з правого боку, зазвичай свідчить про пересудах і плітках. Варто насторожитися, оскільки поширенням чуток займається хтось із знайомих.

  Мізинець

  Згідно з прикметами, цей палець символізує позитивні емоції, матеріальне благополуччя, радість. Травмувати мізинець на правій руці означає сильні розчарування, які послідують після вчинення раніше запланованої покупки. Найкраще кілька разів подумати, перш ніж витрачати гроші.

  Якщо зламаний столовий прилад поранив лівий мізинець, варто підготуватися до постійних проблем у побуті (відключення світла, води і інше).

  Як витлумачити відповідний сон

  Якщо приснився зламаний ніж, це обіцяє сильне розчарування, крах планів і бажань.

  Отримати уві сні травму зламаним лезом означає сильну хвороба, яка чекає в найближчому майбутньому. В іншому тлумаченні замість нездужання людину чекає серйозний нервовий зрив.

  Якщо уві сні довелося лагодити зламаний ніж, значить, у реальному житті вдасться налагодити стосунки з близькою людиною.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради