Жовті троянди: що означають, до чого дарують дівчині (жінці) – жовто-оранжевий, жовто-червоний букет

З давніх часів встановилася думка, що жовті троянди символізують негатив і приносять розставання. З цієї причини в подарунок їх підносять вкрай рідко. Однак якщо розглядати прикмети про цих кольорах, то можна побачити, що існують і позитивні трактування.

073bb9483dd8a15307b936850efc3c0f Жовті троянди: що означають, до чого дарують дівчині (жінці) – жовто оранжевий, жовто червоний букет

Значення жовтих троянд

Значення жовтої троянди неоднозначне. В Японії її пов’язують з Сонцем, щастям, достатком і благополуччям. У нашій країні до недавнього часу її асоціювали з зрадою.

Однак з’явилися й інші прикмети, які мають оптимістичну трактування. Яскравий букет сьогодні уособлює щастя, дружбу, зрілі відносини, веселощі і тільки позитивні емоції.

 • У народі кажуть, якщо у подарунок піднесли жовті троянди, це означає, що до вас ставляться з повагою і захопленням.
 • У певних ситуаціях жовті троянди символізують примирення. Причому це не означає, що вам змінили і тепер намагаються випросити прощення. Причиною може стати вимушена розлука або банальне нерозуміння.
 • Ці квіти здатні підбадьорити людину і наповнити сонячною енергією. Це доречно в тих випадках, коли бажаєте міцного здоров’я та довголіття.
 • За допомогою букета строкатих жовто-оранжевих троянд людина говорить про гарячою, п’янкої любові і бажає щастя.

Жовтий колір троянд, відповідно до більшості прийме, означає яскраві сонячні почуття. Тому не поспішайте засмучуватися, тому що разом з букетом вам хочуть подарувати яскраві емоції.

a677cc73d7fbccf3d7326ea6d0ba0568 Жовті троянди: що означають, до чого дарують дівчині (жінці) – жовто оранжевий, жовто червоний букет

Можна дарувати жовті троянди

З вищесказаного випливає висновок, що жовті троянди дарувати можна, так як з їх допомогою ви висловлюєте теплі почуття і побажання. Забудьте причини, які говорять, чому цього робити не можна – вони давно пішли в минуле.

 • Сьогодні такий квітка – це символ енергії, її підносять в знак захоплення, часто, щоб відзначити успіх. З цієї причини букет жовтих троянд дарують артистам і акторам, що говорить про визнання їх таланту.
 • Жовтий колір асоціюється з завзятістю і юністю, тому такі троянди дарують дівчатам. І дарують їх не до чогось поганого, а, навпаки, щоб висловити симпатію.
 • Барвистий букет жовтих троянд, подарований дружині, скаже про те, що кожен день, проведений разом, приносить тільки радість. І відповідь на питання про те, чи можна робити такий презент, відразу ж стає очевидним.

В цілому жінці жовті троянди дарують для того, щоб привнести в її життя побільше позитиву і сонячної енергії. Вони яскраві, неординарні, а тому для такого презенту привід не обов’язковий – барвистим веселим букетом можна радувати просто так, хоч кожен день.

fdeb92f5234358cccbc46e04369dad56 Жовті троянди: що означають, до чого дарують дівчині (жінці) – жовто оранжевий, жовто червоний букет

До чого дарують жовту троянду

Коли подаєте жовті троянди в подарунок, то сказати таким букетом можете багато чого.

 • Учень висловлює повагу і шану вчитель. І такий підтекст буде доречний на останньому дзвінку або на випускному в інституті.
 • Такі квіти дарують на ювілей, щоб побажати людині міцного здоров’я, процвітання і довгих років життя. Їх можна купити батькам на честь річниці весілля або принести в лікарню, відвідуючи друга або близької людини.
 • Яскраві сонячні квіти стануть прекрасним подарунком для сімейної пари. У цьому випадку вони будуть уособлювати постійність почуттів, стабільні відносини і спокій, що панує в сімейному житті.
 • На першому побаченні дівчині краще подарувати нерозпущеною квіти, як символ зародження почуттів, симпатії і разом з тим бажання розвитку відносин.
 • Якщо чоловік дарує дружині ці квіти в знак примирення, то прикмета в цьому випадку радить завершити сварку. Подаючи такі квіти, він робить щирий крок назустріч і хоче позбутися від сварок.
 • Теплий золотий квітка часто використовується при створенні бізнес-букетів. Такий подарунок можна піднести колегам і керівникам, причому як жінкам, так і чоловікам. При цьому достатньо приводів: підвищення по службі, в цьому випадку троянди стають символом гордості, укладення контракту, початок проекту з розвитку бізнесу, як знак побажання успіхів і т. д.
 • Подаруйте букет на весілля. Ці строкаті квіти в такий день зарядять атмосферу веселощами, принесуть ще більше радості і дозволять дарувальнику висловити захват і побажання молодим щастя, достатку й удачі. Батьки таким букетом зможуть висловити турботу, увагу і готовність підтримати в будь-якій складній ситуації.
 • Такі квіти, подаровані взимку, стануть уособленням теплого сонячного літа: їх колір зігріє, наповнить кімнату затишком, додасть оптимізму і підніме настрій.
 • Не варто занадто заглиблюватися в значення кольорів, якщо знаєте, що вони подобаються другій половинці. Просто зробіть їй приємне, подарувавши золотий букет без причини.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради