Прикмети 6 грудня — тлумачення народних повір’їв

6 грудня – особливий день. Він присвячений Олександру Невському. Інакше його ще називають днем великого Митрофана. Віруючі згадували родичів і далеких предків, ворожили на долю тих, хто знаходиться в армії, придивлялися до прикмет 6 грудня. У колишні часи 6 грудня було прийнято влаштовувати розкішний свято з накрыванием столів і гучними гуляннями. Запрошували сусідів за стіл, пригощали особливо вдало отриманими блюдами. Зазвичай у цей же час ворожили на долю, каталися на санках і всіляко розважалися.

Народні прикмети на 6 грудня

Орієнтуючись на народні повір’я, можна зробити спроби вгадати, якою буде погода в цьому місяці. Якщо 6 грудня йшов сніг і дув сильний вітер, значить, через півроку настане негода. Для кращого запам’ятовування люди не просто прагнули зберегти потрібну інформацію, але ще передавали її один одному.

Рідкісні і низькі хмари на небі вказують на холодну погоду. Слід чекати морозів, настання поривчастого вітру. Коли верхівки дерева піднімаються вгору, цей ознака свідчить про теплому кліматі. Значить, на вулиці буде перебувати цілком комфортно. Про наближення швидкої хуртовини говорить наявність шуму з неба.

ffe7fbfd42b4bfcddcbb0a621dc6ec3f Прикмети 6 грудня — тлумачення народних повірїв

Звичаї

Народні повір’я, що стосуються 6 грудня, тісно пов’язані із самим святом. Віруючі люди вирушали до церкви, ставили свічки. Господині пекли пироги, накривали на стіл. Запрошували сусідів на свято, пригощали один одного. Було прийнято кататися на санчатах, ліпити сніговиків. 6 грудня чоловіки плели личаки. Існувало повір’я, що виготовлена взуття прослужить кілька років. Дівчата на виданні ворожили на судженого, намагалися привернути увагу потенційних женихів.

Вважалося, що якщо вдома є чоловіки, яким належить військова служба, то треба спекти три хліби, однакових за формою і величиною. Так гадали 6 грудня на долю і тривалість життя. В одну булку клали натільний хрестик. Потім потрібно розмістити борошняні вироби з трьох різних місцях: біля вхідних дверей, лавки та ікони будь-якого святого. Молодий чоловік повинен був уважно оглянути спечений хліб і спробувати визначити, в якому з них схований святий хрест. Для цього булки розламувалися.

Якщо хрестик знайшовся біля входу в хату, значить, чоловік дуже скоро повернеться додому. Його служба буде короткою і не принесе багато клопоту. Коли захований предмет знаходився у крамниці, то говорило про те, що молодий чоловік повернеться зі служби живим і неушкодженим. При цьому не вказувалося, скільки часу він проведе далеко від рідного дому. Якщо хрестик знаходився біля святих ікон, то сумний знак. Найімовірніше, чоловік не повернеться назад живим. Коли відбувалося ворожіння, всі близькі дуже переживали. Наші предки глибоко вірили в подібні прикмети і приймали їх за істину.

Талісмани

Той, хто з’явився на світ безпосередньо 6 грудня, стане хорошим мисливцем. Будь-яку справу буде у нього виходити із завидною успіхом. Цій людині все життя буде супроводжувати удача. Все тому, що у нього неймовірно сильна енергетика, завдяки чому ставало можливим впоратися з будь-якими перешкодами. Йому заздрили і намагалися навчитися його сміливості.

Талісманом того, хто народився 6 грудня, є сапфір. Помічено: якщо носити його весь час, то виховуються такі якості як проникливість, цілеспрямованість, відповідальність. Коли людина придбає талісман, виконаний в образі триколірної кішки, то його у всьому буде супроводжувати успіх.

cdc16abdc8fcf0a835501a0b6695a72a Прикмети 6 грудня — тлумачення народних повірїв

Тлумачення снів

Наші предки глибоко вірили в те, що сон в ніч на 6 грудня є віщим. Він наближає до мрії, дозволяє вивільнити потік позитивної енергії. Бувало таке, що, встаючи вранці 6 грудня, людина раптом усвідомлював, що є його головною справою життя. З’являлося бажання долати перешкоди, безроздільно дотримуватися внутрішнього голосу.

Коли сниться кішка, велика ймовірність виникнення труднощів. Якщо муркіт нескінченно треться об ваші коліна, значить, потрібно зміцнювати віру в себе. Налаштовуйтеся на плідну роботу, і все вийде.

Буває, що зі сні ви з кимось активно взаємодіяти, і зав’язується гарячий спір. В цьому випадку вдасться вирішити конфлікт мирним шляхом.

Таким чином, прикмети на 6 грудня пов’язані з погодними умовами і народними повір’ями. Потрібно бути дуже уважним, звертати увагу на всі деталі.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради
×
Тисни «Подобається», щоб читати нас на Facebook
Спасибі, я вже з Вами!