Яйця з двома жовтками – прикмети для жінок і чоловіків

Символ зародження нового життя здавна використовується в проведенні різних обрядів і замовлянь. Звичайно ж, не обійшлося без народних прикмет і повір’їв. Знайти яйця з двома жовтками – рідкість, тому подібна ситуація вважається знаком згори. Інтерпретація в основному позитивна, обіцяє сприятливі зміни в житті людини.

58f304a16566c160c5ff4336c51fe98b Яйця з двома жовтками – прикмети для жінок і чоловіків

Причини появи двох жовтків і значення прикмети

Зовні подібні екземпляри можна легко визначити за подовженою формою, тонкої шкаралупі, більшого розміру і, звичайно, методом просвічування через овоскоп.

Виділяють 3 головні версії появи яєць з 2 жовтками:

 1. Генетична схильність несучок. В основному такі курки дають нестандартні яєчка в молодому віці, коли цикл ще не встановився остаточно. Патологія в даному випадку свідчить про високої продуктивності птиці.
 2. Вік. Старі особини часто несуть неправильні яєчка. Крім 2 жовтків, зустрічаються екземпляри, що складаються з одного білка, мають нарости на кривій шкаралупі, нехарактерні плями. Завдяки таким випадкам у давнину з’явилася прикмета, що яйця з двома жовтками приносить хвороби і смерть. Щоб нейтралізувати негативний вплив, рекомендувалося зарубати, принести в жертву богам саму курку, яка його знесла.
 3. Зміна погоди. У деяких регіонах перепади в атмосфері, сейсмічна активність настільки сильні, що безпосередньо впливають на курей. Дана різновид домашньої птиці в принципі чутлива до погоди, але при таких умовах порушується навіть цикл. Це стало причиною появи ще однієї інтерпретації – прикмета обіцяє кардинальна зміна погоди, випадання опадів, різкі перепади температури.

У більшості випадків вважається, що знайти яйця з двома жовтками до удачі. Це пояснюється рідкістю явища. Ймовірність становить всього 1 %. Більш точне тлумачення можливо отримати завдяки супутнім факторів. У першу чергу важливо, хто саме розбив таке яєчко – жінка чи чоловік. Також враховують вік щасливчика.

Якщо подібний неліквід попадається людині постійно, за умови, що він не живе в аномальній зоні і не містить спеціальних курей-несучок, це дуже хороший знак.

Значення для дівчат і жінок

Прикмета сприятлива, віщує початок чогось доброго, світлого, справжнього. Дівчинці натякає на веселощі, зустріч з подружками, приємні новини. У старшому віці інтерпретація залежить від ряду супутніх факторів.

Чого очікувати від яйця з двома жовтками в залежності від сімейного стану та наявності другої половинки:

 • молодим самотнім дівчатам – зустріч з судженим;
 • складається у відносинах – пропозицію руки і серця;
 • заміжній жінці – вагітність, дуже велика ймовірність народити двійнят;
 • літній жінці – поліпшення самопочуття, позбавлення від хвороб.

Тлумачення прикмети для чоловіків

Якщо яєчко з двома жовтками попалося представнику сильної статі, слід радіти. Швидше за все, удача буде переслідувати по п’ятах. Хлопчикам народна прикмета обіцяє веселощі і радість. Молодим людям радить придивитися до оточуючих дівчат, одна з них суджена.

Повір’я натякає на необхідність вибрати майбутню професію чи місце роботи. Настав час прийняти доленосне рішення й кардинально змінити життя в кращу сторону.

Дорослим чоловікам яєчко з 2 жовтками натякає на кілька ймовірних подій:

 • зміни на краще;
 • підвищення на роботі;
 • примирення з близькою людиною;
 • несподівана прибуток;
 • раптове рішення тривалого справи.

Значення двох жовтків в готових стравах

Забобонні люди подібні екземпляри намагалися викидати, оскільки людині властиво боятися того, що він нездатний зрозуміти і пояснити. На підприємствах харчової промисловості будь-неліквід йде на переробку, так як таке яйце не буде відповідати рецептурі. Яйця з 2 жовтками часто спрямовуються на виготовлення яєчного порошку і меланжу. Зате в деяких магазинах можна придбати спеціально відібрані яйця з двома жовтками. Звичайно, в цьому випадку прикмети не працюють.

c8d64457e8e333108bfc7f1c0471f344 Яйця з двома жовтками – прикмети для жінок і чоловіків

Але патологія впливає виключно на зовнішній вигляд, обумовлює неможливість виростити з такого примірника курчати. Харчова цінність тільки підвищується за рахунок збільшення масової частки жовтка. Смакові якості також ідентичні стандарту. З цієї причини використовувати такі яйця в кулінарії можна і потрібно.

Ще кілька прикмет:

 1. Приготувати з них омлет – до гостей, радісного, веселого проведення часу.
 2. Посмажити яєчню – знайти вихід із складної ситуації, вирішити давно мучащие проблеми.
 3. Знайти 2 жовтка в звареному яйці – вдале завершення розпочатих справ.
 4. Спекти торт – фінансове благополуччя, скоро вийде влаштуватися на високооплачувану роботу.

Таке рідкісне явище не могло обійтися без уваги, тому в народі складено безліч повір’їв і прикмет про яєчка з 2 жовтками. Інтерпретація у більшості випадків позитивна. Є невеликі відмінності у тлумаченні для різних людей.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради