Німецька швабра Leifheit з віджимом для миття підлоги

Деякі побутові предмети настільки прості в експлуатації, що про їх удосконалення навіть не виникає питань. Наприклад, використання стандартної дерев’яної швабри так однозначно, що їй немає альтернативних варіантів. Однак, німецька компанія Leifheit придумала, як зробити цей простий прилад більш зручним і функціональним.

Особливості швабри Leifheit

fd3aedecdcaf0949ee3a61f77806ed1e Німецька швабра Leifheit з віджимом для миття підлогиНімецька швабра Leifheit значно спрощує і прискорює прибирання

Німецький виробник товарів для догляду за будинком удосконалив і зробив більш зручними багато звичні предмети. Зокрема, це стосується лінійки швабр для миття підлог і вікон. Конструкції оснащені технологією віджиму, що позбавляє від необхідності нахилятися і докладати зусилля, щоб віджати воду. Крім того, зовнішній вигляд такої швабри набагато акуратніше. Змінна насадка повторює форму і розміри робочої частини, тому більше не треба накручувати безформну ганчірку і намагатися повісити її рівно, а не скрученим валиком.

Крім конструктивних особливостей, є нюанси і в застосуванні швабр Leifheit. Вони полягають у тому, що виробник передбачив комплектуючі для різних типів прибирання (вологою, фінішній, для різних поверхонь і т. д.).

Основні лінійки продукції

Серед асортименту Leifheit представлені конструктивно різні види швабр:

  • флаундеры (прямі і плоскі, з текстильної насадкою);
  • з губковым валиком;
  • палубні;
  • мотузкові.

Матеріал ручки – пластик і метал (алюміній або нержавіюча сталь). Матеріал миючої частини – текстиль в мотузяних, палубних швабрах та фландер, губка – в валиковых.

Засоби для вологого прибирання представлені 11 серіями товарів: Combi, Clean Twist, Profi, Wet&Dry, EcoPerfect, Picobello, Piccolo, Claro, Classic, Professional Care&Protect. Серед цих лінійок представлені не тільки швабри, але і комплекти для вологого прибирання будинку. Кожна модель відрізняється функціоналом або комплектацією. Використання всіх цих пристроїв передбачається для миття будь-яких поверхонь, включаючи і м’які – паркет (набірний і щитової), інженерну дошку, ламінат.

Порівняння характеристик популярних моделей і змінних частин

4db44fb33f2627e7f4d66d12631016a8 Німецька швабра Leifheit з віджимом для миття підлогиМодель з серії Combi

Найбільш популярними серед всього модельного ряду швабр Leifheit є Picobello, Piccolo, Combi і Profi в різних їх модифікаціях. Вартість цих виробів починається від 1800 рублів і зростає в залежності від функцій.

Основні відмінності полягають в конструкції, комплектації та габарити: розміри робочої частини і довжині ручки. Більш технологічні пристрої мають телескопічну ручку.

Combi

У серії Combi представлено 3 основних моделі, одна з яких – це комплект (швабра і відро з насадкою для віджиму). Базова модель Combi M виготовлена з пластику. Ширина миючої поверхні 33 см, текстильна насадка кріпиться на кнопки. Ворс миючої тканинної насадки розташований у двох рівнях. Механізм розрахований на прибирання поверхонь, чутливих до механічних пошкоджень і високої вологості. Насадка кріпиться до ручки шарнірним механізмом, що дозволяє повертати її на 360 градусів і дістатися до важкодоступних місць. Вага всієї конструкції – 950 р.

Така ж модель виконана у варіанті з телескопічною ручкою. Вона володіє тими ж характеристиками, що і базова модель, але з можливістю змінювати довжину ручки від 80 до 140 см Вага цієї швабри – 430 р.

Комплект Combi Clean складається з швабри, відра з прямокутним профілем і насадкою для віджиму, яка надівається на відро. Її можна придбати окремо, так само, як і відро.

Clean Twist

Серія Clean Twist – це комплекти для прибирання, що складаються з швабри і відра. У лінійці представлено 5 моделей. У 4 з них відро оснащено технологією віджиму. В ручку вбудований механізм обертання, який дозволяє без зусиль провертати її під час віджиму. Сама висувна ручка, з фіксацією механізму обертання.

У лінійці Clean Twist представлені моделі Extra Soft M, Extra Soft XL, а також комплекти Clean Twist, Clean Twist XL, Clean Twist Mop. Вартість – 6200-7000 рублів.

Profi
3f488ba7cee7ea9c9e8afaffd23f9465 Німецька швабра Leifheit з віджимом для миття підлогиШвабра з лінійки Profi

Серія Profi відрізняється більш міцною ручкою – у всіх моделях вона складається з металевої (алюмінієвої чи сталевий) і пластикової частини. Одна з них – Profi Plus Cotton – з телескопічною ручкою. Комплект Profi XL складається з швабри та прямокутного відра з насадкою для віджиму. Вартість швабр цієї серії від 2700 до 4500 рублів.

Базова модель у цій лінійці Profi Plus Cotton Steel розрахована для миття різних поверхонь за рахунок насадки з бавовняними волокнами різної довжини. Це дозволяє вимивати забруднення зазорів і нерівних поверхонь. Деякі сумісні з цією моделлю насадки мають форму півмісяця. За рахунок цього зручніше витирати підлогу по контуру закругленою поверхні або навколо предметів.

Wet&Dry

Дана серія бюджетна і представлена лише двома моделями – плоска і швабра-моп. Остання має круглу форму з текстильними стрічками зразок палубної швабри. Довжина стрічок 12 див. Це проста серія приладів, у ній не передбачені відра та інші комплектуючі.

EcoPerfect

Швабра EcoPerfect одна в своєму модельному ряду. Особливість її в тому, що вона виготовлена з екологічного поновлюваного матеріалу. Ручка проводиться з бамбука, кріпиться до насадці шарнірним механізмом, який забезпечує поворот на 360 градусів і можливість прибирати під меблями з низькими ніжками. Щоб зняти насадку, потрібно натиснути ногою на педаль на плоскої частини.

У цій серії передбачено прямокутне пластикове відро. Воно сумісне зі швабрами всіх моделей лінійок, а також з склоочисниками. Об’єм – 20л.

Picobello

Серія Picobello представлена трьома моделями. Базова модель – з телескопічною ручкою, але всі три мають систему віджимання на ручці. Модель Picobello Micro Duo має липучку, що ще більше спрощує її заміну. Ці швабри передбачають систему віджиму, розташовану на ручці швабри. Насадку можна прати при температурі 40 градусів.

Модель Picobello Plus Cotton розрахована на миття кам’яних підлог і плитки. Тому насадка досить об’ємна, бавовняна. В іншому вона не відрізняється від попередньої з цієї серії.

Piccolo
173e656a5ace4e433d11f43b5d23260c Німецька швабра Leifheit з віджимом для миття підлогиМодель з колекції Piccolo

Серія Piccolo складається з 4 моделей і пластикового відра. Всі швабри – з системою віджиму. Ручки сталеві, з пластиковими деталями. Дві моделі, одна з яких з телескопічною ручкою, оснащені щіткою. Вартість – від 1380 до 3000 рублів. Пристрої з щіткою комплектуються насадкою з жорсткою і м’якою щетиною Micro Duo. Робоча основа кріпиться до ручки шарніром з можливістю обертання на всю окружність.

Claro

Серія Claro задоволена проста, зі сталевою ручкою і пластиковими деталями. Завдяки гнучкому шарнірному механізму швабра дозволяє мити підлогу хвилястими рухами, а за рахунок повороту навколо шарніра є можливість мити підлогу під меблями. Серія сумісна зі змінними насадками і відрами з лінійки Profi. Така ж модель виконана у варіанті з телескопічною ручкою. Насадки змінюються за допомогою натискання ногою на педаль основи, яка відраховує їх.

Classic

Лінійка моп-швабр Classic представлена трьома моделями. Це традиційна мотузкові швабра, виконана з віскози. Розрахована на вологе прибирання будь-яких поверхонь. Швабра сумісна з усіма відрами з системою віджиму мотузкових виробів та центрифугування. Ці товари представлені в різних розмірах, але інші характеристики ідентичні.

У лінійці також є і комплект, в якому відро передбачає насадку для віджиму. Вона встановлюється на борт і має виїмку для закріплення швабри.

Professional

Швабра з лінійки Professional відрізняється від інших матеріалом ручки – тут вона алюмінієва. Миюча насадка має довгий і густий ворс. Знімати її легко – потрібно натиснути на кнопку ногою.

Швабра даної моделі сумісна з комплектом Professional Duo. У нього входять швабра, стійка для двох відер і утримувача щіток. Сама стійка на колесах, тому вона легко і без зусиль переміщається. Вага всього комплекту в зібраному вигляді – 7800 р. Окремо швабра важить 1010 р. Вартість – 23300 рублів.

Care&Protect

Швабра з даної лінійки проста по своїй конструкції – це звичайний флаундер з м’якою насадкою. Особливість полягає в розпилювачі, який надівається на ручку над основою і заповнюється водою або миючим засобом. На кінці є важіль, який розпилює рідина. Використовуючи цю швабру, можна обійтися без відра, до того ж витрачається менше води. Насадка знімається кнопкою.

В комплект для прибирання входять спеціальні миючі засоби.

Інструкції з використання швабр

Особливих правил і інструкцій з використання швабр Leifheit, незалежно від моделі, немає. Ними користуються, як і традиційними конструкціями. Різниця полягає тільки в тому, що на звичайну швабру потрібно вішати ганчірку, а на сучасні надівається миюча насадка.

Інструкція швидше знадобиться для установки змінних частин. Процедура дуже проста. В моделях-флаундерах насадка кріпиться кнопками або вставляється в пази – пристебнути її не складає труднощів. Головне, підібрати сумісну модель насадки. Різниця може полягати у формі та розмірах.

Основні причини поломок

У більшості випадків сучасні швабри ламаються від неакуратне використання або просто зношуються за період тривалої експлуатації. У валиковых виробах найчастіше ламається механізм віджиму – головним чином унаслідок поганої якості матеріалу, з якого він виготовлений. У флаундерах теж найчастішою поломкою є відлам робочої частини – вона постійно в русі, тому поворотні механізми в ній зношуються набагато швидше. Але такого роду поломки, при дбайливому користуванні, більше властиві простим недорогим моделям. Ремонтувати їх не має сенсу, оскільки вони не так дорого коштують, щоб витрачатися на ремонт – купити нову швабру набагато вигідніше.

Швабри Leifheit відносяться до засобів для прибирання преміум-класу, плюс – німецьке якість говорить сама за себе, незалежно від того, якої сфери стосується питання. Обладнання такого роду скоріше відноситься до професійних засобів для прибирання і має великий запас міцності. До того ж, воно завжди виконана з більш якісних матеріалів (включаючи метали). Враховуючи якість і вартість, лагодження таки швабр себе окупить. Самостійно цього краще не робити, якщо немає знань, оскільки можна все зіпсувати. Після чого гарантійні зобов’язання виробника анулюються – тоді точно доведеться купувати нову швабру.

Краще рішення – звернутися в сервісний центр, де можна виконати гарантійне або післягарантійне обслуговування. На всі швабри виробник дає гарантію 3 роки.

Відгуки користувачів

Якщо відкинути коментарі людей, які принципово не підтримують такого роду ноу-хау в такій простій справі, як прибирання, вважаючи це невиправданими надмірностями, то в цілому відгуки дуже хороші. Користувачі особливо відзначають зручність швабри з віджимом – немає необхідності нахилятися. Причому це стосується різних конструктивних типів швабр (палубної, мотузяній, флаундеры).

Багато з залишили відгук про швабрах Leifheit ними користуються вже понад 4-5 років і вкрай позитивно говорять про можливість змінювати насадку, коли стара приходить в непридатність. Це легко, не вимагає особливих навичок і спеціальних інструментів. Окремо згадується зручність покупки швабри в комплекті з відром.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради