Триколірна кішка в домі – прикмети і забобони

Психологи стверджують, що наявність домашніх вихованців добре позначається на розвитку дитини, сприяє зміцненню союзу. Народні прикмети трактують це твердження трохи інакше: тварини вдома потрібні для захисту від нечистої сили, підтримання позитивної енергетики та усунення хвороб. По суті, обидва твердження можна визначити як одне ціле. Наскільки вони справедливі, краще судити за значенням, тлумачень і реальним подіям.

63ff886d1ccbd5c41f10a5ec4d16dbef Триколірна кішка в домі – прикмети і забобони

Приносять щастя триколірні кішки

Наявність кішки будинку в стародавні часи – обов’язкова умова. Більшість намагалося придбати, заманити до себе в якості постійного жителя трикольорового кота. І справа була не тільки в необхідності відловлювати мишей, щурів. Кішечка черепахового забарвлення або семибарвна (велика рідкість), чотириколірна – істота, що володіє магічними здібностями.

Судити про силу трикольорового тварини можна було за наявністю кольорів:

 • не жовтий, а саме рудий відтінок давав впевненість господарям будинку благополуччя, матеріальному достатку. Якщо вихованець того ж був володарем зелених очей, то це подвійний бонус – гроші в будинку переводитися не будуть;
 • чорний, але не у великій кількості, свідчив, що триколірний кіт захистить мешканців від зла і нечистої сили. Стане справжнім другом дітей, домового. Реальний домашній оберіг;
 • білий завжди був і залишається символікою чистоти, доброти і світла.

Черепаховий кот – могутній талісман. За переважанням того або іншого кольору судили про особливості вихованця.

Прикмети різних країн

Існує багато значень у різних країнах, які підтверджують один факт: коти – зберігачі, обереги:

 1. Стародавній Єгипет. Священна тварина. Хранителька домашнього вогнища, жіночого початку і любові. Головне завдання котів – захищати реальний світ від царства мертвих.
 2. Англія. Захист сім’ї від неприємностей. Тварина дарує гармонію, любов і благополуччя.
 3. Мусульманські країни. Свого роду рятувальник від пожежі.
 4. Японія. Китай. Кішки забезпечують здорову атмосферу в домі. Обдаровують господарів матеріальними благами. У Стародавньому Китаї котячий хвіст – символ залучення фінансового благополуччя і достатку.
 5. Слов’янські народи. Тварини здатні захистити, вигнати нечисту силу. Першою в будинок запускали кішку. У тому місці, де тварина присіла, ставили ліжко, так як воно вважалося сприятливим і захищеним від поганих снів.

Незалежно від національності, моряки на корабель беруть в тривале плавання кота. Причому обов’язково різнобарвного. Чим більше кольорів, тим більше позитивних моментів, користі від такого пухнастого пасажира.

74d15cd341e918ebd3a85b4561bb499b Триколірна кішка в домі – прикмети і забобони

Значення трехшерстной кішки в будинку

Народні повір’я про котів різноманітні. І більшою мірою стосуються колірної гами вовняного улюбленця. Якщо про чорних котів та їх здатність попереджати неприємності знає більшість людей, то про трибарвних кішок в будинку прикмети і забобони мають протилежний зміст. При наявності трехшерстного вихованця можна розраховувати на щастя і удачу.

Молоді батьки намагалися задовго до появи дитини забезпечити його захист. Талісмани з дерева, металу і ляльки-мотанки не в рахунок. Тому що триколірна кішка приносить не тільки щастя, але спокійний сон. Батьки були впевнені, що кішка:

 • заколише малюка;
 • під час сну розкаже казки, забезпечить спокійними сновидіннями;
 • захистить від темних сил;
 • за допомогою дару ясновидіння попередить про небезпеку на довгі роки.

Хороша прикмета, коли черепахова вихованку залізла на коліна, спину або плечі. Це вказує на необхідність зняти з господаря напругу, втому, негатив. Тривалість перебування на господаря свідчить про кількість негативної енергії.

Якщо триколірна кішка прибилася до будинку

Кішка, яка має три кольори – символ добра, удачі, сімейного щастя. Захищає від пристріту, псування, обмов, темного впливу. Але коли тварина само прийшло в будинок, це сигнал про необхідність захисту сімейства.

Виганяти прийшла кішечку не рекомендується, так як прикмета свідчить про наступне:

 • швидкі новини про далекому родичеві, спадщину, звістка про зниклого безвісти одного, члена сім’ї;
 • весілля, сватання. Якщо в будинку живе дівчина, яка ні з ким не зустрічається – поява гарного нареченого, свідчення серйозних відносин;
 • кошеня або доросла кішка прибилася, наполегливо пробирається в дім – достаток, фінансові проблеми швидко відійдуть, вирішаться;
 • сусідський кіт сів у дворі або на вікні, довго вмивається – приїзд гостей здалеку або велика покупка.

Якщо триколірна кішка приблудилася, варто впустити в будинок, нагодувати. Після того як вона заснула, відправитися на найближче перехрестя, залишити три монети однакового гідності на ньому. Відлякати гостю – відігнати від родини на 7 років удачу, втратити здоров’я.

2ae2ca1fffdf7fef42ad623f78e96f22 Триколірна кішка в домі – прикмети і забобони

До чого зустріти на вулиці

Зіткнутися по дорозі на важливу зустріч з трибарвним котом – прикмета добра. Символізує вдале вирішення проблем. Помітити вранці – до вдалого дня, прибуткового пропозиції. Зустріти ввечері – почути новини позитивного плану.

Вдень звернути увагу на що йде кота трьох кольорів назустріч – хороший знак. Повір’я говорить, що удача буде супроводжувати до кінця дня, відбудеться нейтралізація негативних моментів.

Якщо триколірна кішка перебігла дорогу

За умови, що така кішка перебігла дорогу, знак можна трактувати як максимально позитивний. Фортуна буде супроводжувати людині мінімум тиждень. Триколірна тварина також забезпечує захист від негативної енергетики, пристріту і серйозних проблем.

Якщо пухнасте істота не тільки перейшло дорогу, а до того ж пішло за людиною, треться об ноги – мрії, навіть найсміливіші і давні, збудуться незабаром. Розпочаті справи закінчаться благополучно. За матеріальні блага не варто переживати: триколірний дружок попереджає, що хвилюватися не варто: ризик буде виправданий і винагороджений.

Для незаміжніх (неодружених) людей триколірна кішка вказує на зміни в особистому житті, друга половинка вже шукає зустрічі.

Весільні забобони

Коти, що мають три кольори вовни, – покровителі сім’ї, продовження роду. Одне із значень появи такої кішки у дворі чи будинку – передвістя весілля, сватання. Але стосується це тільки відвідування бездомних красунь. Якщо до хлопця під час трапези лащиться домашня пухнаста вихованця, то можна з упевненістю сказати: протягом року він одружується.

Якщо в будинку триколірна мешканка давно, то під час весільної підготовки, церемонії можна передбачити майбутнє молодят:

 • чхання кішечки близько нареченої до вінчання – сім’я буде міцною, дружною, щасливою;
 • якщо кішка не відходить від пари: забезпечує добробут, гарне потомство, перекриває заздрість, злобу, можливі магічні ритуали.

Обов’язково шукати три кольори

Відкривати «полювання» на трибарвних кішок з-за прикмети необов’язково. Достатньо купити породу, шерсть якої буде схожа на колір волосся господаря. Але тут є заковика: не факт, що придбаний рудий, білий або коричневий кошеня вибере господарем, того, хто купив. Звідси і повір’я: найкращий варіант для захисту будинку, родини, дітей – білий кіт. Він обов’язково підійде всім. При цьому:

 • забезпечить затишок;
 • допоможе прибрати негативні моменти побуту (сварки, суперечки, образи);
 • подарує спокійний сон;
 • попередить про небезпеку.

Якщо людина любитель тварин, то завжди можна взяти собі двох і більше кошенят різного забарвлення. Це напевно буде хорошим знаком, справжнім талісманом сімейного добробуту.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради