Талісман в гаманець для залучення грошей – грошові амулети своїми руками

Талісмани для гаманця здатні залучити фінансове благополуччя. А найбільш ефективними вважаються ті, які ви правильно активуєте і будете носити з собою. Їх можна зробити власноруч або придбати вже готові.

b286aa0aff417ea9eed83958fdaf794e Талісман в гаманець для залучення грошей – грошові амулети своїми руками

Грошова енергія

Енергія грошей працює спільно з іншими енергетичними потоками, а фінансове благополуччя залежить виключно від людини. Чим більше він отримує задоволення від фінансових витрат, тим в більшому обсязі гроші до нього повернуться.

Крім того, важливо зрозуміти просту істину: якщо ви кажете, що не можете чогось собі дозволити, то так і буде. Не зводите перешкод, дозвольте собі мати все, а Всесвіт допоможе в цьому.

Гроші треба любити і використовувати на благо. Не сваріть багатих, навпаки, вивчати досвід успішних людей корисно.

Назавжди забудьте такі фрази, як «гроші – це зло», «мені добре і без грошей», «багато грошей чесною працею не заробиш» і т. п. Ці слова є образливими для грошей, ви ображаєте їх, і вони намагаються обходити вас стороною.

При цьому необов’язково на кожному розі твердити, що ви любите гроші. А якщо в цей період у вас не найкраще фінансове становище, поставтеся до цього з іронією. Повторюйте собі: «У нас з грошима взаємна любов», «Зовсім скоро ми будемо разом», «Я знаю, що багатство не за горами» і т. д.

Коли у вас з’являються фінанси, не бійтеся витрачати і при цьому намагайтеся дарувати радість оточуючим. Не обходьте стороною жебраків – подавайте милостиню. Будьте щедрі! Робіть презенти, виконуйте бажання, влаштовуйте свята для своїх улюблених і членів сім’ї.

Не забувайте і про себе, купуючи дорогі речі і предмети декору для дому. Запрошуйте в гості друзів і запрошуйте до столу енергію фінансового благополуччя.

Думка экспертаНаталия АлександроваНумеролог, парапсихолог, тарологНаучитесь правильно поводитися з грошової енергією – так ви налаштуєте канал фінансових надходжень і зможете вийти на новий рівень отримання доходу. В цілому необхідно привчити себе до відчуття достатку; для початку хоча б на рівні свідомості.

Як почати? Якщо у вас є велика купюра, покладіть її на зберігання шкатулку. Нехай вона лежить у затишному місці і гріє вам душу.

Є ще один нюанс: не можна витрачати гроші даремно. Непотрібні покупки не принесуть вам радості, у всякому разі, тривалої вона не буде. Плануйте витрати, купуйте дорогі, але при цьому потрібні речі.

Навчіться мислити з точки зору забезпеченої людини, в цьому випадку перед вами відкриються нові можливості придбання фінансової стабільності, благополуччя.

Робота над собою дає непогані результати, а додаткову допомогу в цьому надають талісмани для залучення грошей, які носять безпосередньо в гаманці.

Амулети у вигляді тварин для гаманця

У ролі талісмана часто виступають фігурки деяких тварин.

Миша – цей гризун вважається запасливим і домовитим. Його норка сповнена їстівних припасів. Крім того, в старовину поява мишей в будинку пов’язували із завершенням смуги бідності, періодом збільшення добробуту. З цих причин кошельковая мишка є одним з популярних талісманів для гаманця.

У гаманцевої мишки кінчик хвоста повинен бути загорнутий. В іншому випадку може утворитися дірка, і гроші почнуть витікати з вашого портмоне. Бажано, щоб звір тримав у лапках ложку: з її допомогою він зможе «загребти» в будинок багато грошей і при цьому захистить від марнотратства.

8da4be3d86836fd29ceb35cb69586989 Талісман в гаманець для залучення грошей – грошові амулети своїми руками

Жаба – символ багатства, благополуччя і процвітання. Цей амулет прийшов з Китаю. На Сході він популярний, і при цьому експерти в області Феншуй стверджують, що жаба повинна тримати в роті монетку. Цей талісман проявляє високу ефективність, і переконатися в цьому можна на наступний же день після покупки.

Джміль. Кажуть, що це комаха приваблює багатство. Кожну весну слід ловити живого джмеля і носити з собою в гаманці. Якщо ж вам шкода комаха або просто боїтеся його, можна носити в портмоне відповідну фігурку.

Думка экспертаНаталия АлександроваНумеролог, парапсихолог, тарологЗолотая рибка. Ще в дитинстві кожен з нас дізнався, що вона здатна виконувати бажання. Покладіть в гаманець талісман у вигляді золотої рибки – вона допоможе накопичити на будь-яку мрію.

В цілому амулетом для залучення грошей може стати фігурка будь-якої тварини, яке тим чи іншим чином пов’язане з прибутком, достатком, благополуччям.

Грошові амулети для гаманця

Бажаєте залучити в життя енергію грошей? Покладіть в гаманець приманку для грошей, роль якої може грати один з таких талісманів.

 • Колесо фортуни – пентаграма із зображенням рунічних символів, обов’язково присутність знака Юпітера. Вважається, що такий амулет для гаманця найбільш підходить азартним людям і бізнесменам. Він приваблює успіх, допомагає схопити удачу за хвіст. Якщо ви перепробували безліч різних способів розбагатіти, але так нічого і не вийшло, покладіть в своє портмоне колесо фортуни і не забудьте купити лотерейний квиток.
 • Грошовий магніт – намагнічені металеві стружки, пофарбовані в золотистий колір і складені в червоний полотняний мішечок. Зазвичай такий талісман виготовляють власноруч. Для цього за допомогою напилка зчісують стружку, забарвлюють її фарбою з балончика, просушують і збирають магнітом. Обов’язково залишають на добу в затишному місці. Потім укладають стружку в саморобний мішечок. Магніт притягує багатство, привертає грошову енергію.
 • Нерозмінна монета або купюра – це може бути колекційна грошик, ювелірна, іноземна, старовинна; словом, особлива. Добре, якщо вам її подарували. При цьому бажано, щоб вона була великого номіналу. Грошовий талісман зберігають в окремому відсіку гаманця, нікому не передаровувати і ні на що не змінюють.
 • Однодолларовая купюра – її складають у формі піраміди, щоб всевидюче око, зображене на ній, виявилося на самому верху. Талісман «бачить», де саме розташоване джерело багатства і направляє до нього людини. Носити його слід в своєму гаманці постійно в складеному вигляді.
 • Кориця – паличку прянощі необхідно покласти в портмоне і її аромат незабаром приверне необхідну суму. Крім того, вона є символом удачі, випадкового везіння, а тому джерело доходу може виявитися досить несподіваним.
 • Малахітовий камінь – як і у випадку з неразменной монетою, бажано, щоб малахітовий талісман вам подарували.
 • Перш ніж покласти його в гаманець, попросіть у Всесвіті багатства. Робіть це щиро і обов’язково, перебуваючи в доброму гуморі.

  Руна Феху (Fehu) і руна Одал, Отала (Othila) – символи, які наносять на папір або відріз натуральної шкіри, щоб залучити фінансові потоки. Можна придбати вже готовий талісман із зображенням цих рун і покласти його в свій портмоне.

  Східні амулети

  Для свого гаманця можна підібрати один з грошових талісманів з давніми східними корінням.

  Китайські монети – краще мати кілька китайських монет, перев’язаних червоною ниткою. Вони будуть залучати фінансове благополуччя, успіх, достаток. Такий талісман володіє потужною грошової енергетикою і буде щодня примножувати багатство. Монети носять у гаманці, бажано, щоб вони перебували під замком, були приховані від сторонніх очей.

  f4c96e4606dbc975cd03f42f0942ef7f Талісман в гаманець для залучення грошей – грошові амулети своїми руками

  Амулет «П’яти благ» – ще один грошовий талісман, який прийшов до нас зі Сходу. Це особливий символ, що об’єднує основні поняття благополуччя: крім багатства тут спокій, здоров’я, щастя і довголіття. Амулет не тільки примножує фінанси, але й уберігає від марнотратства.

  Ложка-загребушка – грошовий символ Феншуй, зроблений з срібла, який ховають у кишені портмоне. Важливо, щоб він знаходився окремо від купюр і монет: стикатися з грошима оберіг не має.

  Як зарядити кошельковый амулет

  Беремо обраний талісман в долоні, складаємо їх човником і подумки просимо вищі сили залучити у ваше життя грошові потоки. При цьому уявляйте собі, як ви купаєтеся в розкоші, постарайтеся побачити дорогі машини, прикраси, будинок, облаштований згідно з вашим власним бажанням.

  Думка экспертаНаталия АлександроваНумеролог, парапсихолог, тарологНикогда не просіть у Всесвіті грошей для того, щоб віддати борги або ж на лікування. У цьому випадку посил буде оповитий негативною енергією, вашими стражданнями, переживаннями. Пам’ятайте, що тут величезну роль грає емоційний настрій.

  З шматочка червоної або золотистою шовкової тканини шиємо невеликий мішечок (достатньо, щоб у ньому було місце тільки для амулета). Якщо це купюра, то попередньо її необхідно скласти трикутником. На завершення дякуємо Всесвіт за надану увагу і ховаємо талісман в мішечок; носимо в окремій кишеньці портмоне.

  Якщо говорити про ложці-загребушке, то її заряджають іншим способом. На ніч амулет залишають в ємності з підсоленою водою, а вранці дістають, витирають чистим рушником і вимовляють змова: «Ложку насухо витираю, гроші залучаю. Будеш в моєму гаманці лежати, гроші загрібати».

  Який гаманець вибрати, щоб у ньому водилися гроші

  Грошова енергія іноді обходить людини стороною по причині того, що його гаманець просто відштовхує багатство. Що ж може бути не так?

 • Розмір і форма. Грошей повинно бути зручно, а тому величезну роль грає форма вашого портмоне. Воно повинно бути великим, щоб купюри повністю поміщалися в розкладеному вигляді.
 • Дизайн. Бажано, щоб відділень було багато: два–три для купюр різного номіналу, для монет, для платіжних карток та ін.
 • Матеріал. Віддавайте перевагу натуральним матеріалам, таким як шкіра і замш. При цьому слід вибирати гаманець з прикрасами (фурнітурою) золотистого кольору, нехай навіть невеликими.
 • Колір. Чоловікам варто купувати портмоне коричневих відтінків, жінкам – червоних.
 • Ціна. Купуючи гаманець, ніколи не торгуйтеся. Важливо, щоб він вам подобався. В даному випадку не можна купувати річ тільки тому, що вона найдешевша.
 • Крім того, в гаманці не можна зберігати речі, які не відносяться до фінансової сфери: фотографії, рецепти, чеки, записані на клаптиках паперу номери телефонів, візитки і т. п. Монети повинні знаходитися окремо від купюр, при цьому останні слід розкладати по номіналу.

  Якщо в гаманці утворилася дірка, його необхідно відразу ж викинути!

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради