Ці 7 хитрощів допоможуть вам виглядати ідеально з самого раннього ранку

У сучасному світі вийти на вулицю з «пом’ятим» особою – небувала розкіш. Завжди треба показувати себе в кращому світлі. Одна справа, коли міцний сон і справді солодкий, а підйом дається без всяких труднощів. Але буває, що ніч досить яскрава і безсонна, а прихід ранку дає про себе знати сонливістю і втомою. У двох випадках потрібно подбати про своє самопочуття і зовнішньому вигляді, керуючись деякими простими правилами.

 Ці 7 хитрощів допоможуть вам виглядати ідеально з самого раннього ранку

Дзвінок будильника не викликає тривоги і дратівливості, будь-яка погода радує властивими їй особливостями, похід на роботу або в універ манить новими знайомствами та звершеннями. Так, і таке пробудження можливо, якщо користуватися маленькими секретами.

Бадьорить вода з лимончиком натщесерце

По-перше, таке питво оздоровить Вашу шкіру. По-друге, підготує організм до прийому сніданку. По-третє, гарненько освіжить і прояснить голову.

Тихий ранок

Все частіше спостерігається звичка у панночок – перегляд ранкових ТБ-програм, прослуховування радіо та перевірка пошти. Слід відкласти такі моменти для пішої прогулянки (тим більше з мобільним Інтернетом).

Зарядка

Багато хто забуває про цю ранковому звичаї, і дуже навіть дарма. Легкі фізичні навантаження і комплекс простих асан заряджають енергією на весь день і дарують гарний настрій.

Посмішка

Недарма всі інста-блогери і мотиваційні коучі весь час твердять про самоконтролі. Потрібно тільки посміхнутися, а організм правильно відповість на посланий сигнал.Виконання бази веде за собою додаткові штрихи, без яких ранковий марафет неможливий. Та зараз мова не про вечірньому макіяжі, а про легке зволоження і підкресленні деталей.

Холодна вода

Активний підйом скрасить підбадьорливий душ і освіжаючий спрей. Для цього достатньо в ємність з пульверизатором налити чистої води і залишити на ніч у холодильнику. Вже вранці дістати диво-засіб і перед умиванням обприскати обличчя.

 Ці 7 хитрощів допоможуть вам виглядати ідеально з самого раннього ранку

Патчі

Наступний крок – патчі під очі. Синці може і фарбують чоловіка, але для леді – це страшний виклик. Патчі само легко витягнуть воду і потемніння з шкіри, що додасть обличчю свіжості.

 Ці 7 хитрощів допоможуть вам виглядати ідеально з самого раннього ранку

Правильна косметика

А щоб виділити блиск щасливих очей, потрібно правильно підібрати косметику:

  • звичайний BB-крем вирівнює тон шкіри і відмінно заміняє тональний засіб;
  • хайлатер допоможе сяяти, якщо його нанести його над вилицями і куточки газ;
  • туш, що надає погляду виразності.

А щоб закріпити результати, можна прослухати улюблену веселу пісню і на такий нотці вийти з дому. Головне пам’ятати, що Ви прекрасні і відчувати себе завжди на всі 101%.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради