Спатіфіллум: прикмети і забобони про квітку “жіноче щастя” – до чого він зацвів?

Рослини, що оточують людину, впливають на життя. Деякі з них володіють лікувальними властивостями, деякі створюють затишну атмосферу в домі, а деякі можуть позитивно або негативно позначитися на майбутньому. Наприклад, до останніх відноситься квітка спатифиллум. Було створено чимало прикмет про впливу на господаря будинку і сім’ю. Багато з них дійшли і до наших днів.

b84dc8ba5742ae98981e8f953f459588 Спатіфіллум: прикмети і забобони про квітку жіноче щастя – до чого він зацвів?

Чи можна тримати вдома

Спатіфіллум, як свідчать прикмети і забобони, може надавати різний вплив на що живуть в будинку. Щоб зрозуміти, чого варто чекати від рослини, зверніть увагу на вік людини і його сімейне становище.

 • Якщо в приміщенні, де стоїть спатіфілум, постійно перебуває дитина, прикмети обіцяють прискорений розвиток. Виховання і навчання дитини полегшиться, він зможе швидко сприймати і приймати інформацію. Завдяки цьому у батьків з’являється можливість поглибити знання дитини в одній зі сфер, тим самим забезпечивши правильність вибору майбутньої професії.
 • Підліток, у чиїй кімнаті стоїть рослина, незабаром зможе похвалитися високими успіхами в навчанні. У нього з’являться захоплення в науці, що позитивно позначиться на її подальшому самовизначенні. Разом з цим серед приятелів виявляться перспективні молоді люди та дівчата. Під впливом нового оточення тінейджер буде регулярно вдосконалювати свої знання.
 • Як свідчать прикмети, доросла людина, який купив будинок спатіфілум, зможе змінити особисте життя в кращу сторону. Відносини з представником протилежної статі стануть близькими для того, щоб почати спільне життя. Спілкування буде цікавим для обох, завдяки чому партнери з кожним днем будуть ставати ближчими один до одного.
 • Якщо спатифиллум купив літня людина, на неї буде тиснути вік. Думки про наближення смерті і старіння стануть основними і будуть займати особистість більшу частину часу. Подібні думи щодня пригнічувати пенсіонера, що стане причиною поганого настрою.
 • Подружній парі не рекомендують купувати в будинок квітучий спатифиллум. Це може вплинути на взаємини чоловіка і дружини. Кількість конфліктів збільшиться, а бажання продовжувати життєвий шлях наодинці посилиться. Такий індивідуалізм призведе до розриву. Однак через деякий час з’ясується, що таке рішення було неправильним.
 • За прикметами, неодружений чоловік чи незаміжня жінка, в чиєму будинку знаходиться рослина, може очікувати кар’єрного зростання. Професійні успіхи і поліпшення відносин з начальником призведуть до того, що людина зможе претендувати на більш високооплачувану посаду. Такий поворот подій позитивно позначиться на матеріальному становищі і статус людини в суспільстві.
 • Якщо спатифиллум купив вдівець або вдова, то будинок незабаром обкрадуть. Ні украдені цінні речі, ні злочинці не будуть знайдені представниками розшукових органів. З-за цього людина втратить великої суми, відшкодувати яку не вдасться.

bcd253405e3b47f4b5a35fbf9baf6aed Спатіфіллум: прикмети і забобони про квітку жіноче щастя – до чого він зацвів?

До чого цвіте спатіфіллум – прикмети і забобони

Як свідчать прикмети, коли цвіте спатіфілум, в життях людей настає біла смуга. В залежності від місяця, коли почалося це явище, можна дізнатися прийдешні події.

 • Якщо рослина зацвітає в березні, людину чекає дорогий подарунок на один з найближчих свят. Отримана річ протягом довгого часу буде радувати власника, завдяки чому ні відстань, ні життєві труднощі не зможуть згубно позначитися на спілкуванні знайомих.
 • Цвіте у квітні рослина – передвістя вдалої угоди. Ділові партнери зможуть підписати договір, на умовах, вигідних для обох. Через деякий час професійні відносини між людьми продовжаться.
 • За прикметами, спатифиллум цвіте в травні – до швидкої весіллі. Людина зможе зупинити свій вибір на одному з представників протилежної статі. Після позитивної відповіді буде призначена церемонія одруження, яка пройде в один з літніх днів.
 • Червневе цвітіння рослини – ознака, що вказує на фінансове благополуччя. Людина зрозуміє, як саме необхідно розпоряджатися грошима, щоб не потрапляти в кризову ситуацію. Це стане причиною стабілізації бюджету.
 • Якщо спатифиллум зацвіла в липні або серпні, то варто чекати хороших новин від рідних. Отримана інформація стане причиною радості людини і поліпшення відносин між членами сім’ї.
 • Вересневе цвітіння спатифиллума, якщо вірити прикметам, – передвістя виконання бажання. Одне з давніх мрій стане реальністю, причому до останнього моменту людина не буде знати про підготовку подарунок. Чекати сюрпризу стоїть в осінній днів від родичів або давніх друзів.
 • Чому спатифиллум називають жіночим щастям

  Квітка спатифиллум недарма отримав назву «жіноче щастя». Рослина може поліпшити життя дами, якщо вона виконає певні дії. Регулярно поливаючи квітка необхідно вимовляти наступне чотиривірш:

  Спатіфіллум, дай мені сил,

  Щоб впоратися одного.

  Лише тоді зможу пройти

  Шлях, призначений долею.

  Через 5 днів після початку ритуалу необхідно покласти під листя маленький камінчик з вулиці. Надалі його можна брати з собою на важливі заходи як амулет.

  Незважаючи на те, що спатіфіллум і допомагає чоловікам, головним чином рослина призначена для жінок. Отримавши таку квітку в подарунок або купивши його, дама впоратися з майбутніми труднощами.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради