Сонник: кішка народила кошенят, приймати пологи – до чого сниться

Спостерігати в сні за пологами пухнастою вихованки або самому брати участь у процесі появи на світ нового життя – хвилююча подія, яка після пробудження може викликати безліч запитань. Для отримання максимально точної трактування такого нічного бачення слід врахувати кількість народжених кошенят, зовнішній вигляд і поведінку кішечки, місце пологів, а також пол сновидця.

5512a3f4e8e56fe7f52863933fa8ed88 Сонник: кішка народила кошенят, приймати пологи – до чого сниться

До чого сниться яка народжує кішка

У популярних сонники можна знайти такі розшифровки народження кошенят:

 1. Ванга. Пологи вихованки попереджають про прийдешні труднощі. Через власну неуважність ви випустите з уваги невелику проблему, що може стати причиною незворотних негативних наслідків. На роботі слід проявляти уважність, оскільки заздрісні колеги можуть активізуватися, що стане причиною звільнення або пониження зарплати.
 2. Лофф. Яка народжує кішка символізує проблеми у стосунках з другою половинкою. Постарайтеся проявляти більше довіри і уваги по відношенню до коханої людини – це допоможе уникнути розлучення. Такий сон може вказувати на появу суперниці або суперника – щоб утримати поруч з собою другу половинку, зробіть інтимне життя і розширте коло спільних інтересів.
 3. Міллер. Приймати пологи у кішки – до погіршення самопочуття сновидца або когось з родичів. Окотившаяся вихованця може вказувати на неприємні вчинки, які згодом завдадуть шкоди лише сплячій людині.

Яка народжує кішка породи сфінкс вказує на рівновагу між фізичним і психологічним станом сплячої людини.

Убити в сні вагітну кішку – успішно впоратися з усіма труднощами без видимих втрат. Бачити, як окотился кіт – до отримання поганих новин.

До чого сниться, що кішка народила кошенят

У багатьох сонники яка народжує чи вже народила кішка символізує швидке вирішення наявних проблем, але для більш детальної розшифровки враховується ряд факторів. Важкі пологи у кішки вказують на брехливі плітки, розпущені за спиною у сплячої людини.

Зовнішній вигляд кішки

Забарвлення кішки визначає трактування нічного бачення:

 • чорна – до зради коханої людини;
 • біла – до різких перепадів настрою, здатним привести до проблем з керівництвом або тривалого конфлікту з одним;
 • триколірна – до віддалення від рідних людей через завантаженість роботою, що стане причиною прихованих образ;
 • сіра – до вирішення проблем на любовному фронті;
 • смугаста – до порозуміння з членами сім’ї і затишку в будинку;
 • руда – недоброзичливці спробують зіпсувати репутацію сплячої людини.

Кішка незвичайного забарвлення символізує позитивні зміни і незабутній відпочинок в оточенні найближчих людей.

Зовнішній вид кошенят

Трактування по забарвленню:

 • руді – фінансове благополуччя;
 • чорні – успішне завершення давніх справ;
 • білі – успіх у всіх сферах життя.

Бачити уві сні народження одномасних кошенят, таких, як і мати – вчасно визначити і усунути джерело можливих неприємностей. Якщо вихованку народила потомство, має різне забарвлення – незабаром виникнуть нові проблеми в додачу до наявних, і впоратися з ними буде досить важко.

Кількість кошенят

Побачити народження великої кількості кошенят і відчувати занепокоєння – до зниження на роботі, конфлікту з керівництвом або втраті одного. Якщо процес викликає радісні емоції – незабаром сплячий людина отримає хороші новини і досягне поставленої мети без сторонньої допомоги.

У більшості сонників народила одного кошеняти кішка означає вдале завершення робочого проекту.Поява на світ мертвих кошенят попереджає, що для вирішення нових проблем знадобиться багато сил.

Поведінка кішки по відношенню до кошенятам

Якщо сниться окотившаяся домашня кішка, яка вилизує своє новонароджене потомство – незабаром в житті сплячої людини завершиться чорна смуга. Мати з апетитом їсть – для вирішення виниклої проблеми сновидець вибере невірний шлях, що стане причиною погіршення ситуації.

Грається з кошенятами вихованку символізує підтримку родичів і близьких друзів у всіх починаннях. Якщо кішка з’їла кошеня – відмовтеся від подорожей найближчим часом.

Місце і час дії

Трактування за часом доби:

 • вночі – до розв’язання проблеми шляхом значних грошових витрат;
 • вранці – до просування по кар’єрних сходах;
 • вдень – до приємного відпочинку з коханою людиною.

Кішка народила вдома – в найближчому майбутньому можна сміливо виконувати задумане – все буде виходити без праці. Тварина окотилося на вулиці – до сильних переживань. Не варто переживати – все складеться в вашу користь.

До чого сниться приймати пологи у кішки

Прийняти уві сні пологи у киці – брати активну участь у вирішення проблем близької людини. Якщо процес викликає радість у майбутньому сновидінню буде супроводжувати удача, а негативні емоції попереджають про серйозні труднощі. Зловити новонародженого кошеняти – до позитивних змін у житті.

До чого сниться народження кошенят у кішки жінці, дівчині

Сонники для представниць слабкої статі образ окотившейся кішки має такі значення:

 1. Чужий вихованець попереджає даму про погіршення відносин в сім’ї з вини недоброзичливця. Постарайтеся виявити заздрісника і виключити його з наближеного оточення – це допоможе уникнути конфліктів з близькими людьми.
 2. Спостерігати з боку, як вулична кішка народжує кошенят – до появи суперниці. Щоб не залишитися на самоті, постарайтеся внести різноманітність у відносини з партнером, приділіть час розвитку своєї особистості, оскільки відсутність загальних інтересів також може зіграти на руку розлучниці.
 3. Дівчину окотившийся вихованець попереджає про плентаються за спиною інтригах, невірності хлопця або распускаемых брехливі плітки. Ігнорування того, що відбувається стане причиною погіршення репутації, замкнутості в собі або тривалої депресії.

Думка экспертаЮна ХатунПотомственная предсказательницаПрогнать рожающее тварина або облити його водою – уникнути безлічі проблем в реальності. Якщо ви самі уві сні народили кошенят, це натякає на підсвідоме бажання завести дитину.

Сниться чоловікові

Значення пологів кішки в нічному видінні для представників сильної статі:

 1. Для дорослого чоловіка образ тварини означає присутність в оточенні пані, з вини якої виникає безліч неприємностей в його житті. Необхідно виявити цю персону і припинити будь-яке спілкування – це дасть можливість зустріти любов і вирішити накопичені проблеми.
 2. Для хлопця, перебуває у тривалих відносинах, народження кошенят означає нещирість з боку другої половинки. Ця дівчина знаходиться у відносинах з сновидцем, переслідуючи корисливі цілі.
 3. Для одруженого чоловіка такий сон пророкує скандали з дружиною, здатні призвести до розлучення. Постарайтеся знайти камінь спотикання, зверніть увагу на якості, які ви цінуєте в обраниці – це допоможе зберегти шлюб.

Якщо у відносинах з другою половинкою немає проблем, то кішка з новонародженими кошенятами уві сні може вказувати на недбале виконання службових обов’язків. Якщо сплячий людина не змінить своє ставлення до роботи, його очікує не тільки зменшення доходу, але і проблеми з законом.

Навіть якщо нічне бачення має негативну трактування, не хвилюйтеся – сни виникають в результаті внутрішніх хвилювань і можуть не нести ніякого сенсу. Намагайтеся менше нервувати і надавати значення дрібниці, сконцентруйтеся на сім’ю і близьких.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради