Сонник: заміж за колишнього хлопця, чоловіка

Відносини з колишніми коханими багато бажають залишити в минулому. Однак іноді підсвідомість являє нам в сновидінні дивні картини з участю людей, про яких згадувати не хочеться. До таких снів відноситься весілля з колишнім хлопцем, дівчиною або чоловіком, розшифрувати які можна тільки за допомогою сонника.

9d359657609aa9cccdc578ac55b6d49f Сонник: заміж за колишнього хлопця, чоловіка

До чого сниться весілля з колишнім хлопцем?

Бачити уві сні одруження з колишнім хлопцем подобається далеко не всім дівчатам. Ранок зазвичай з’являється хвилювання, нерідко поганий настрій не покидає протягом декількох днів. А що з цього приводу скажуть популярні тлумачі снів?

 • Коли дівчині, яка не перебуває у шлюбі, сниться весілля з колишнім хлопцем, в реальності її очікують складнощі. Ситуація може виявитися безвихідною, чому посприяють численні перешкоди. Ви будете змушені стояти на місці і не зможете щось змінити. Якщо такі нічні марення постійно повторюються, то це говорить про те, що дівчина все ще тужить і сумує за минулим відносин. Але слід взяти себе в руки і дати собі шанс бути по-справжньому щасливою.
 • Довелося виходити уві сні заміж за колишнього хлопця – сонник трактує це як особливий знак. Вам необхідно розібратися в собі. Якщо картинка була яскравою, і ви не можете викинути її з голови – будьте обережні і не робіть необдуманих вчинків. Ви ризикуєте зробити серйозну помилку, яка буде пов’язана з вашими новими відносинами.
 • Якщо на святі гості були сумними – до неприємних новин. Пов’язані вони будуть з колишнім коханим, який був у сні в ролі нареченого.
 • Деякі джерела говорять про подібній картині, як про можливості почати нові романтичні відносини. Роман обіцяє бути яскравим, блискучим, а чоловік, який зустрінеться на життєвому шляху – життєрадісним і дуже приємною людиною. Поруч з ним ви немов помолодшає на кілька років.
 • Велика кількість гостей уособлює плітки. Ваше життя активно обговорюють, згадуючи при цьому минулі відносини.
 • До чого сниться весілля з колишнім чоловіком?

  Сонник розтлумачить, що означає сон, в якому вам довелося виходити заміж за колишнього чоловіка.

  • Коли такий сон сниться протягом тривалого відрізку часу, то це означає, що ви відчуваєте невпевненість щодо рішення про розлучення, вважаєте його неправильним. У вашій пам’яті часто спливають картинки з минулого, які занурюють вас в тугу. Можливо, вас не влаштовують поточні відносини.
  • Згідно сонникам, весілля символізує щось нове, шлях вперед, однак вийти заміж за колишнього чоловіка уві сні – поганий знак. Після сновидіння на жінку можуть звалитися неприємності, втрати.
  • Якщо одруження з колишнім чоловіком побачила уві сні дівчина/жінка, яка в цей період перебуває у другому шлюбі, то це є свідченням того, що заміжжя складається погано. Можливо, що ці відносини вже зжили себе і незабаром зруйнуються.
  • Але сон може нести і позитивну інформацію: якщо весілля з колишнім чоловіком не відбулася, то в реальності у вас вийде відпустити спогади і почати новий життєвий етап. Таке ж значення має сновидіння, в якому дівчина, одягнена в біле весільне плаття, тікає з церемонії.

  До чого сниться весілля з колишньою дівчиною?

  Колишні відносини можуть спливати і в підсвідомості чоловіків. Що ж сонник розповість представникам сильної статі?

 • У вашій душі досі живе біль з приводу втрати коханої. Ймовірно, що серце не бажає приймати нові почуття, так як знову боїться бути розбитим. В цілому ви пасивні і не бажаєте заводити знайомства.
 • Сонник каже, що весілля з колишньою дівчиною у сні може символізувати кардинальні зміни. Якщо ви припините займатися самокопанням, то незабаром почнеться новий етап: спокійний і стабільний.
 • Одруження з колишньою дружиною віщує великі неприємності. Якщо церемонія була пишною – сновидця чекають проблеми зі здоров’ям, скромний свято обіцяє невдачі в особистому житті.
 • Побачити в сні весілля з колишньою дружиною – ви не зможете розвиватися. У вашій душі величезний тягар, залишений минулими стосунками. Саме він і не дає можливості йти вперед.
 • Весілля була веселою, і ви танцювали з колишньою дівчиною – незабаром ви знову її зустріти, і почуття спалахнуть з новою силою.
 • Якщо після офіційної церемонії розпису ви повінчалися зі своєю колишньою – сонник радить не рубати з плеча. Цей обряд символізує об’єднання душ, а тому відносини цілком можливо відновити.
 • На урочистості зі своєю колишньою дівчиною, яка стала уві сні дружиною, пили шампанське – ваше розставання остаточно і це принесе користь вам обом.
 • Як бачите, більшість сонників пов’язує весілля з колишніми коханими з неугасшими почуттями. І тут дуже важливо, як ви почували себе по пробудженню: якщо сон викликав негативні емоції – відносини відновити неможливо, але коли ви відчуваєте радість – ймовірність почати все спочатку існує.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради