Слов’янський крес: значення оберегу

Слов’янський крес — дивовижний оберіг, який дозволяє людині змінити не тільки зовнішні обставини життя, але і власний характер. Амулет стане помічником кожного, хто прагне до кращого життя.

03aa3c0f1a0a9ee8a8c5e49ea9d4d629 Словянський крес: значення оберегу

Слов’янський крес: тлумачення

Оберіг крес з’явився на Русі вже в XI столітті. Після загального переходу до християнства посилився вплив Візантійської імперії на слов’янський устрій життя. У кожному багатому домі з’явилися ікони з Царгорода, а в будинках бідних селян — незвичайні обереги та повір’я.

Одним з таких амулетів став крес. Разом з самим талісманом на Русь прийшла і легенда про магічну силу цього знака.

Слов’яни вірили, що крес символізує силу відразу 5 богів: на них вказувала кожна з перекладин двох накладених один на одного хрестів, а також об’єднує їх початок.

 • Перше божество допомагало людям під час війни. Воно пробуджувало в людині патріотизм, бажання захищати батьківщину і правителя.
 • Другий ідол захищав господаря від видимих і невидимих ворогів. Ні стріли, ні меч, ні псування не могли погубити або заподіяти шкоду.
 • Третя сила креса — слов’янський бог багатства і забезпеченості. Він оберігав не тільки власника, але і всю його родину, і будинок.
 • Четверте божество допомагало впоратися з гнівом, ненавистю і заздрістю. Завдяки впливу могутнього покровителя людина ставав добрішим і кращим.
 • П’ята богиня — об’єднуюче начало. Вона стримує всі 4 сили в одному талісман, запобігає їх стухання. Володарка уособлює мудрість: вона посилює або зменшує вплив кожного бога у залежності від зовнішніх обставин і долі власника.
 • Завдяки потужному поєднанню 5 божественних помічників крес володіє феноменальним магічним впливом на людину. Він підійде для носіння тільки дорослим. Великі амулети рекомендується носити чоловікам, а більш маленькі і витончені — жінкам.

  Якщо людина не готова до серйозного вторгнення ідолів в його життя, то оберіг не затримається у такого господаря.

  Про те, що сила амулета надто велика, символізує втрата або крадіжка креса.

  d21259a3451c06c7ba72da31443801e2 Словянський крес: значення оберегу

  Значення оберегу

  Оберіг крес по-різному впливає на життя. Щоб точно визначити значення амулета, необхідно звернути увагу на його зовнішній вигляд і матеріал. Форма амулета важлива для визначення значення символу, в той час як розмір впливає тільки на силу впливу креса на життя людини.

  Залежно від зовнішнього вигляду

  Особливо популярні такі види талісмана:

  • З тонкими поперечинами двох накладених один на одного хрестів. Такий оберіг символізує поліпшення декількох сфер життя одночасно. Власник помітить, що його доходи збільшилися, пропав страх змін, а також з’явився супутник життя, готовий розділити труднощі та радощі. Комплексне вплив на життя людини буде запорукою щастя.
  • З широкими поперечинами одного з хрестів. Такий крес допоможе під час фінансових і кар’єрних проблем. Людина знайде додаткові джерела заробітку та помічників в особі близьких друзів. Однак щоб знову налагодити життя доведеться докласти чимало зусиль.
  • Крес без рунічних позначень — знак, що вказує на позбавлення від минулих помилок. Господар амулета зможе очистити свою репутацію, при цьому залишивши собі досвід. Засвоєні уроки житті знадобляться в подальшому, в той час як почуття сорому, провини або образи за минулу піде.
  • Круглий амулет з хрестів, не розділених один від одного вплине на особистість людини. Власник помітить, що його позитивні риси характеру стають більш сильними при моральному виборі, а негативні якості будуть рідко проявлятися. Це дозволить налагодити стосунки з оточуючими, а також досягти розуміння в спілкуванні з близькими людьми.
  • Квадратний крес з неподіленими поперечинами приваблює в життя фортуну. Невеликі випадкові події призведуть до того, що більш значимі події складуться більш вдало.

  В залежності від матеріалу

  Матеріал, з якого виготовлений правильний крес, визначає, на яку сферу життя амулет вплине більшою мірою.

  • Оберіг з дерева — до швидких змін в особистому житті. Людина помітить, що його друга половинка краще його розуміє. В парі з’явиться гармонія, так як улюблені будуть більше уваги приділяти потребам один одного, збільшиться кількість часу, проведеного разом.
  • Металевий амулет надає особливий вплив на кар’єру. Завдяки кресу людина зможе більш точно виконувати свої обов’язки. Також зникне м’якотілість, завдяки чому колеги не зможуть перекласти частину роботи на власника талісмана.
  • Синтетичні матеріали, з яких створено амулет, допоможуть людині в подоланні труднощів на шляху до мети. Завдяки з’явився завзятості господар буде швидше виконувати раніше поставлені завдання, що стане причиною успіху.
  • Якщо крес створений з дорогоцінного металу, то його вплив пошириться в першу чергу на оточення власника. Серед товаришів залишаться лише ті, хто дійсно вірна господареві. Випадкові люди і заздрісники швидко зникнуть з життя, завдяки чому утворюється коло справжніх друзів.
  • Крес, прикрашений камінням, позитивно впливає на світосприйняття людини. Завдяки тривалому впливу песимістичний настрій зміниться на позитивні очікування, що в подальшому призведе до змін у мисленні.

  Як активувати і посилити крес

  Для того щоб активувати амулет, необхідно приготувати декілька великих купюр і зображення з потаємним бажанням. Це може бути малюнок або роздрукована картинка, головне, щоб ілюстрація була кольоровою.

  Для початку необхідно стати біля вікна з східної сторони і затиснути амулет у правий кулак. Потім голосно вимовити: «Закликаю п’ять богів, чиєї влади немає кінця. Нехай пройде багато століть, не зняти з голови вінця». Потім потрібно покласти на підвіконня зображення, а на нього крес.

  Закривши очі, прошепотіти: «Силі вашої слава, Могутності вашу повагу. Виконаєте моє бажання, тоді і я повірю в ваші здібності».

  Ілюстрацію потрібно зберігати до тих пір, поки бажання не здійсниться. Якщо пройшло більше 2 місяців з моменту ритуалу, а мрії не збулися, то процес посвячення необхідно повторити. Активацію також потрібно проводити кожен раз, як цілі людини змінюються.

  Крес — незвичайний оберіг, який дає кожному можливість змінити своє життя або характер. Завдяки впливу слов’янського символу поєднується далеке минуле та сьогодення: 5 богів знову знаходять колишню могутність, у той час як сучасна людина досягає бажаних цілей. Процес наступності, а також союз божеств роблять амулет неймовірно сильним.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради