Що означає кільце на безіменному пальці лівої руки у дівчини

Традиція носіння прикрас прийшла з давнини. Їх наділяли магічною силою, використовували у ритуалах і наговорах. Вплив кільця на долю власника залежить від того, як вона одягнута. Багато сучасні чоловіки і жінки воліють прикрашати безіменний палець. У цього способу носіння є багато символічних значень. Найпоширеніша православна традиція, що стосується прикрас, — носити обручку на безіменному пальці правої руки після укладення шлюбу.

af11734ae06eebeac148eb99c82ad537 Що означає кільце на безіменному пальці лівої руки у дівчини

Навіщо носять кільця на цьому пальці

Крім позначення сімейного статусу, кільце на цьому пальці здатне надавати лікувальний ефект. На думку езотериків, для цього більше підходять прикраси зі сталі, олова, міді і заліза.

Роздратування і втому допомагають зняти срібні вироби. Вони сприяють боротьбі з депресивними станами, стресом, нервозністю. Золото додає сил, бореться з підвищеним тиском і сприяє активному відновленню життєвої енергії.

Безіменний палець — один з найсильніших за концентрації енергетики, безпосередньо пов’язаний з душею і серцем. Кільце на цій частині руки у багатьох культурах має сакральне значення, символізує чистоту, відданість і внутрішню красу.

Носіння кілець на лівій руці говорить про прагнення до позитивних емоцій, до поліпшення якості життя. Людина тяжіє до приємним змін, цікавим пригодам, професійному та особистісному зростанню. При довготривалому носінні виріб покращує творчі здібності, розкриває таланти.

Прикраса наділяли силою, асоціюючи з вірністю подружжя. Втрата одного з кілець обіцяла швидке розлучення або розставання на ґрунті серйозної сварки.

Найпоширеніша причина носіння дорогоцінного вироби на безіменному пальці — одруження або заручини. Причому в різних культурах обручку або помолвочное кільце носять на різних руках.

Жінки

Дівчатам краще вибирати золоті або срібні кільця. Незаміжній дамі бажано носити персні з бірюзою, діамантом, аметистом або нефритом. Імітацію або біжутерію надягати не варто, це блокує енергію та надає негативну дію.

Обручку дає жінці силу і розкриває потенціал. Маги говорять, що носіння прикраси на безіменному пальці покращує жіноче здоров’я, активізує дітородну функцію і дійсно пов’язує подружжя разом. Тому надовго знімати прикраси не рекомендується.

Езотерики і хіроманти не радять носити обручку з чорним каменем. Такий виріб передвіщає не розрив, а довгі і важкі стосунки. Вагітній жінці варто відмовитися від прикрас на безіменному пальці, залишивши тільки обручку.

Чоловіки

Впевнені в собі хлопці воліють носити кільця на безіменних пальцях обох рук. Це покращує їхній добробут, значно піднімає самооцінку. Такий чоловік романтичний, любить мистецтво та естетику, високо цінує внутрішню красу навколишніх. Вдало підійдуть вироби з білого або жовтого золота, кераміки з сріблом.

Ювелірні вироби з чистого срібла на безіменному пальці знижують лібідо у чоловіків, остуджують його романтичний запал. Печатка на правій руці означає бажання зайняти важливу нішу в бізнесі, зробити гарну кар’єру. Чоловічий перстень на лівій руці — ознака сили і прагнення до влади.

f04ae26399f093ca35e9d9df9b3a2275 Що означає кільце на безіменному пальці лівої руки у дівчини

Значення кільця на лівій руці

В православ’ї весільні вироби на цій стороні мають вдови та вдівці. У католиків кільце на безіменному пальці лівої руки у дівчини означає, що вона в шлюбі. Є й інші значення такого способу носіння прикраси:

  1. Срібне на лівій руці у дівчини — вона вільна, але не проти серйозних відносин, а на правій обручку носять нареченої.
  2. Золоте на правій руці — дівчина заміжня, на лівій — в розлученні.
  3. Два золоті вироби на лівій — вдова або вдівець.

Не можна носити обручку на лівій руці, якщо вже є обручку. Це вважається передвісником проблем в сім’ї, порушує гармонію.

В древніх ритуалах, перед тим як робити приворот або підклад, на ліву руку одягали срібний виріб з чорним каменем. Тому знайти прикраса подібного виду — до великої біди. Римляни уникали носити обручку на лівій руці, асоціюючи це з невдачами і нещастями.

Традиція носити на правій руці

Давнє повір’я про те, що відень на безіменному пальці пов’язана з серцем, призвело до того, що зараз обручки носять саме так. Традиції носіння дорогоцінних виробів сягають далеко в історію:

  • Стародавні римляни носили прикраси на правій руці, так як ліва вважалась нещасливою.
  • В Індії носили персні теж виключно на правій руці. Сьогодні одягати прикраси можна на будь-яку сторону.
  • Подружжя в Нідерландах і Німеччині до весілля носять обручку на лівій руці, а після офіційної церемонії — на правій. Це означає зміна соціального становища та сімейного статусу.

Деякі люди зовсім не набувають весільні вироби і вважають їх пережитком минулого. Езотерики стверджують, що саме з-за цього зростає відсоток розлучень.

Весільні кільця не просто прикраса, а символ вірності і любові, енергетичної та емоційної прихильності, яка має міцніти з роками.

Чи можна носити обручку на безіменному пальці правої руки до заміжжя

У різних джерелах думка розходиться. Однозначно можна одягати обручку після заручин, позначаючи змінився сімейний стан. Але до цього не варто прикрашати безіменний палець гладким колечком. Потенційний партнер візуально може прийняти його за обручку і відмовиться знайомитися. Високий ризик втратити пару своєї мрії.

Краще не носити до заміжжя прикраси на правій руці. Енергетичний потік не перекривається, шанс зустріти партнера збільшується. Якщо шанувальників занадто багато, і людина хоче захистити себе від любовних пригод, то краще надіти просте срібний виріб.

Для тих, хто не поспішає зв’язувати себе узами шлюбу і хоче реалізуватися в кар’єрі, ідеально підійдуть золоті ювелірні прикраси, надіті на обидві руки.

Значення залежно від виду кільця

Носіння золотого виробу приведе до успіху в любові, підвищеній увазі серед протилежної статі. Поліпшується добробут і загальний настрій. Темна смуга в житті зміниться світлою.

Срібне кільце притуплює любовну енергетику і підійде тим, хто бажає захиститися від себе залицяльників. Приглушує емоційний фон у жінок, почуття. Якщо людина переживає втрату або душевні муки, то срібне прикраса знизить їх інтенсивність.

Носіння дорогоцінного вироби таким чином пов’язано з серцем і почуттями. Обручка на правій руці символізує сімейне становище, демонструє, що людина не шукає нових знайомств. Коштовність з каменем можна носити як звичайна прикраса.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради