Птах накакала (нагадила) на голову, плече, одяг, автомобіль – прикмети

Люди з давніх часів звертали увагу на різні природні явища, пов’язуючи їх з життєвими ситуаціями. Якщо птах накакала на голову або одяг, то ця подія ніяк не могло залишитися без уваги.

8ba37f267a378c6cb7970b607fca0f51 Птах накакала (нагадила) на голову, плече, одяг, автомобіль – прикмети

Згідно з народними прикметами пернаті передавали якісь таємні послання або попереджали людини про небезпеці, що насувається. Від місця, куди потрапили екскременти, можна точно розтлумачити сенс і заздалегідь підготуватися до позитивних або негативних подій.

Птах позначила голову

Якщо птах накакала на голову, то згідно народній прикметі у будинок нарешті постукає удача. Завдяки цьому у людини зважаться фінансові проблеми, настане біла смуга в житті, яка обіцяє прибуток.

Але перед тим як почати радіти раптової удачі, зверніть увагу на те, яка птах залишила екскременти. Від виду пернатого безпосередньо залежить правильна трактування подальшому житті людини. Серед можливих варіантів зустрічаються:

 • Якщо обгидила голову ворона або дрозд – це знак, який попереджає про небезпеку, що насувається. Разом з послідом на людину обрушується негатив. Але краще про це не думати, щоб не притягувати до себе неприємності. Сприймайте цю ситуацію як своєрідне попередження.
 • Граки і синиці попереджають про те, що в житті можуть статися неприємні ситуації. Тому з цієї хвилини будьте напоготові.
 • Якщо на голову какнул голуб, горобець або чайка – це хороший знак. Хоч ситуація в цілому і неприємна для людини, але його будуть чекати успіх у справах. Пернаті володіють гарною і світлою енергетикою, яка допоможе вирішити проблеми.
 • Коли людина не встигає розглянути вид птиці, яка какнула на голову, то згідно приймете його очікують раптові гроші.

  2b5cca305b6ec1aabd2fcebaad7fece0 Птах накакала (нагадила) на голову, плече, одяг, автомобіль – прикмети

  Якщо птах позначила одяг

  Коли птах накакала на будь-який вид одягу, то народні прикмети трактують цю подію як позитивний знак. Насамперед, це стосується успіху у фінансових питаннях. Людину чекає швидка прибуток. Але щоб розтлумачити значення прикмети максимально точно і правильно, зверніть увагу на те, яка саме одяг постраждала.

  • послід на повсякденному одязі, яку людина носить на роботу, говорить про те, що незабаром будуть чекати випробування. Не варто їх боятися, труднощі будуть подолані;
  • послід на весільному вбранні нареченого або нареченої в день одруження попереджає про те, що на кого він потрапив, не відчуває любові;
  • екскременти, що потрапили на взуття, підтверджують, що людина вибрав вірний шлях у життя і рухається в потрібному напрямку. Якщо не звертати з намічених цілей, то незабаром він знайде успіх і благополуччя.

  Тлумачення візьме про птицю, яка накакала на одяг залежать і від дня тижня.

 • Понеділок. В будинку скоро з’являться гості.
 • Вівторок. Невдоволення начальства від виконаної роботи.
 • Середовище. Побачення.
 • Четвер. Зустріч з приємною людиною. Час, проведений з ним або з нею, пройде непомітно.
 • П’ятниця. Довгоочікуваний відпочинок в приємній компанії.
 • Субота. Швидка прибуток у великому розмірі.
 • Неділя. Супутня успіх у всіх починаннях.
 • Якщо птах накакала на вікно

  Багато людей часто кладуть на підвіконня залишки хліба або батон. Коли птах накакала на них з-за постійно прикорму, то тут не варто шукати прихований сенс. Тлумачення цієї прикмети просто неможливо, так як подібні ситуації будуть відбуватися практично кожен день.

  А ось якщо пташка какнула на вікно випадковим чином, пролітаючи повз, то це обіцяє прихід в будинок родичів або старих друзів. Гості нагрянуть абсолютно несподівано. Щоб зрозуміти, звідки вони прийдуть, зверніть увагу на місце розташування вікна, на якому пернатий залишив слід. Гості завітають в будинок тільки з добрими і позитивними намірами.

  А також послід на вікні обіцяє важливі новини, які господар будинку дізнається найближчим часом.

  c66eb105a7864e1823d0e2ef7a4fc94f Птах накакала (нагадила) на голову, плече, одяг, автомобіль – прикмети

  Пташка нагадила на плече

  Коли птах накакала на плече – це обіцяє людині більший прибуток. Крім цього, у всіх починаннях почне переслідувати удача.

  Прикмета, коли пташка нагадила на плече, має особливе значення для військової людини. Це обіцяє просування по кар’єрних сходах. Не за горами той день, коли у нього на плечах з’являться нові погони.

  Якщо птах накакала на автомобіль

  Птиця, яка накакала на машину застерігає водія від можливих неприємностей у дорозі. У цей день краще не перевищувати швидкість, а також не порушувати правила дорожнього руху.

  Не потрібно відразу мити автомобіль. Це лише приверне негативну енергетику. Оптимальним варіантом стане дочекатися дощу, щоб природа сама змила пташиний послід. Це допоможе уникнути негативної дії прикмети.

  Якщо пташка напруження на лобове скло, то господаря автомобіля в найближчому майбутньому буде чекати прибуток.

  Щоб прикмети не приносили негатив, ставитися до них потрібно тільки позитивно, а знаки природи – сприймати як застереження вищих сил.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради