Як зробити побачення побаченням: про що говорити при першій, другій та наступних зустрічах

Вибудовування близьких відносин, якими б хотілося дорожити і які б збереглися надовго, – це тендітна і делікатна сфера. Невірне слово або жест легко можуть зруйнувати виникає взаємний потяг, розвіяти довіру, яку дуже складно відновити.

Молодим людям бажано знати деякі ази спілкування для створення міцної дружби або більш близьких відносин. Перший крок на цьому шляху засвоїти, про що говорити на побаченні з дівчиною.

Про що краще поговорити на першому побаченні

Перше побачення можна порівняти з діяльністю розвідника – відбувається взаємне впізнавання, промацування інтересів, захоплень, приглядання до звичками та манерами. Постає питання, про що говорити на першому побаченні з дівчиною. Розмови носять нейтральний характер: про погоду, подорожах, улюблених місцях відпочинку, музичні уподобання і т. п.

Бажано подолати збентеження і триматися природно, органічно, але і не переходити певну межу, щоб поведінка не було розв’язаним і фамільярним.

Часто при першій зустрічі виникає боязнь ніякового мовчання. Щоб цього не сталося, необхідно мати напоготові кілька тем, які можуть служити «паличкою-виручалочкою». Теми для розмови з дівчиною на першому побаченні:

 1. Запитайте про місце навчання або роботи, як це пов’язано з планами на майбутнє, мріями і бажаннями. Зазвичай людині приємно увагу і інтерес до його персони. Відповідайте на її взаємні питання, при цьому спостерігайте, наскільки їй цікава тема. Якщо дівчина слухає з інтересом, можна розвинути тему, розповісти докладніше про своїх планах.
 2. Поговоріть про сім’ю. Тут слід проявити делікатність – може дівчина нещодавно втратила когось із близьких або в сім’ї напружені відносини. Не слід наполегливо розпитувати або розвивати тему, якщо вона неприємна співрозмовниці. Якщо про сім’ю і близьких дівчина каже з натхненням, проявіть інтерес і доброзичливе увагу.
 3. Дізнайтеся про наявність домашніх вихованців, розкажіть про своїх. Якщо інтереси збігаються, це може стати сприятливим приводом для живого спілкування, але, якщо когось з вас двох це не чіпає, делікатно змініть тему на іншу.
 4. Намацайте спільні інтереси у вечорі, можливо, це спорт, подорожі, захоплення фотографією або комп’ютерними іграми, дізнайтеся про улюблених фільмах, книгах, музикантів, кафе або клубах. Це гідні теми, про що поговорити з дівчиною на першому побаченні.

Не показуйте насмішку чи зневагу, якщо ваші інтереси не збігаються. Не нав’язуйте свої захоплення, якщо не побачите відповідь уваги.

Кращий варіант першого побачення, коли дотриманий баланс взаємного інтересу, коли кожен з пари відкрив себе, спробував зрозуміти і дізнатися співрозмовника, коли розпитування не перетворилися на допити. Знаючи, про що поговорити з дівчиною на першому побаченні, хлопець буде уникати сумних тим, зайвих одкровень, ситуацій, в яких він виглядав не найкращим чином.

Розповідаючи про себе в кращому світлі, слід знати міру, щоб це не виглядало хвастощами і самозамилуванням.

Якщо у всіх темах не сталося зіткнення інтересів, то побачення можна делікатно завершити і розлучитися. А можна спробувати краще пізнати людину при наступній зустрічі, якщо іскра все-таки пробігла.

kak sdelat svidanie svidaniem: o chem govorit pri pervojj, vtorojj i posleduyushhikh vstrechakh19 Як зробити побачення побаченням: про що говорити при першій, другій та наступних зустрічах

По поведінці дівчини стане зрозуміло – зацікавив ти її чи ні

Перспективні теми для розмови при другій зустрічі

Якщо під час першого побачення стався хороший контакт, посилився взаємний інтерес і виникла деяка довіра, то під час другої зустрічі можна дозволити собі бути більш відвертим. Ті теми, які викликали взаємний інтерес, дають відповідь, про що говорити на другому побаченні з дівчиною. Їх можна поглибити, розкрити потаємні плани, більше розповісти і розпитати про сім’ю, згадати моменти з дитинства. Прояв емоцій, переживань у спогадах допоможуть встановити більш близький душевний контакт і довіру, якщо дівчина налаштована на тривалі серйозні стосунки. Якщо їй не цікаві ваше життя і внутрішній світ, то вона, швидше за все, сприймає побачення як швидкоплинний епізод без продовження.

Слід поставитися до другого побачення більш відповідально. Якщо дівчина погодилася на нову зустріч, значить, вона зацікавилася і буде оцінювати юнака більш прискіпливо і вимогливо, щоб передбачити перспективу розвитку відносин. Це те, про що варто говорити на другому побаченні. Делікатно і м’яко варто з’ясувати, що кожен з пари чекає від зустрічей в майбутньому.

Може виявитися, що вже третя зустріч стане нецікавою для обох. Юнакові слід знати, що часто дівчата на другому побаченні прагнуть зрозуміти, чи є майбутнє у стосунків.

Бажано, щоб друге побачення пройшло в іншому форматі. Наприклад, перший раз була прогулянка по парку, в ході якої були з’ясовані загальні інтереси. Якщо це фотографія, то другий раз можна влаштувати спільну полювання за цікавими кадрами або відвідати фотовиставку. Важливо для обох побачити один одного в іншій ситуації.

Якщо юнак планує мати незабаром інтимний контакт, слід делікатно розпитати дівчину про її ставлення до цього. Краще зробити це, наприклад, дізнавшись її думку про взаємини спільних знайомих або популярних людей. Однак не варто поспішати. Перші два побачення – це більше обмін інформацією, свідомої та підсвідомої. Якщо обидва зрозуміють, що не підходять один одному, то розставання пройде менш болісно при відсутності інтиму і дозволить зберегти приятельські стосунки.

Як спілкуватися з дівчиною

kak sdelat svidanie svidaniem: o chem govorit pri pervojj, vtorojj i posleduyushhikh vstrechakh20 Як зробити побачення побаченням: про що говорити при першій, другій та наступних зустрічахОсновне завдання при першому спілкуванні: залишатися самим собою, не слід приміряти невластиві образи. Відчуття фальші здатне зіпсувати стосунки назавжди. При цьому треба виявляти повагу і такт, знати, як і про що говорити з дівчиною на побаченні. Вона оцінить в молодій людині при знайомстві оригінальність, не шаблонне поведінка, позитивний і емоційний настрій. Хороший прийом – у ході відповідей на її запитання зачіпати нову тему, щоб розмова не бракувало, чергувати питання невеликими цікавими розповідями, що спонукають та її задавати питання. Уникайте вульгарності і вульгарності, не забувайте про компліментах.

Які питання можна задавати

Ось кілька порад, про що говорити при першому побаченні з дівчиною:

 1. Задавайте тільки ті питання, відповіді на які дійсно цікаві. Дівчина відчує чергові питання, не передбачають розгорнутих відповідей. Однак не треба засипати ними подругу. Побачення – це не співбесіду і не допит.
 2. Легше розговорити мовчазну дівчину питаннями типу «А як ти вважаєш…?», «Що ти думаєш з цього приводу?», «Чому так, а не так…?» тощо.
 3. Уникайте закритих запитань, що передбачають відповідь «так» або «ні», розвивайте діалог. Тему завжди можуть підказати навколишні обставини («Як ти думаєш, що там відбувається?» «А ти помітила…?»).

Будь уважний до своєї дівчини, не розпитуй про теми, які їй неприємні, але поглиблюй ті, які їй дійсно цікаві.

Як запропонувати зустрічатися

Досвід першого спілкування з конкретною дівчиною і інтуїція, якщо стався настрій на вподобаного людини, підкажуть, як запропонувати зустрічатися. Коли молода людина цінує об’єкт своєї уваги, він зробить це красиво, в романтичній обстановці. Дівчина оцінить той факт, що юнак підготувався, врахував те, що вона любить, створив атмосферу, зрозумілу і близьку їм двом. Тоді на пропозицію бути разом і краще пізнати один одного буде отримано позитивну відповідь.

У сучасному світі молодь широко використовує гаджети для таємної переписки, але краще все-таки поговорити, дивлячись один одному в очі. Для того, кому заважає надмірне хвилювання, листування може допомогти, але в цьому випадку слід підбирати щирі нетривіальні фрази.

Як запросити на побачення

kak sdelat svidanie svidaniem: o chem govorit pri pervojj, vtorojj i posleduyushhikh vstrechakh21 Як зробити побачення побаченням: про що говорити при першій, другій та наступних зустрічахПерш ніж запропонувати довготривалі стосунки, не уникнути запрошення на перше побачення. Якщо вигляд дівчини викликає хвилювання і не вистачає досвіду в спілкуванні з протилежною підлогою, слід орієнтуватися на наступні поради:

 • бути виразним і конкретним;
 • запрошувати легко з посмішкою і гарним настроєм;
 • не бути нав’язливим і не підлещуватися, дотримуватися баланс між мужністю і дружелюбністю.

Слід перед зустріччю підготуватися і визначитися, про що розмовляти з дівчиною на першому побаченні.

Що таке френдзона

Існує таке поняття, як френдзона. Воно означає відносини, коли один з пари (зазвичай хлопець) закоханий і шукає стосунків, дівчина приділяє йому коло себе місце товариша, але приймає знаки уваги, розглядаючи як потенційного кандидата для більш близького спілкування. Часто причиною такої ситуації є те, що юнак не знав, як і про що можна поговорити з дівчиною на першому побаченні. Можливо, він не зумів повною мірою торкнутися її серці, хоч і проявив себе як хороший чоловік. З іншого боку, він міг здатися дівчині настільки ідеальним для цукерково-букетного періоду, що вона боїться зруйнувати ілюзію при переході в іншу стадію відносин. Якщо юнака не влаштовує такий варіант, йому варто через деякий час проявити наполегливість або розлучитися.

Висновок

 1. Проблема, про що говорити з дівчиною на 1 побаченні, важлива вибудовування подальших відносин. Часто перші зустрічі дозволяють зрозуміти, наскільки перспективно близьке спілкування пари.
 2. Іноді і одного побачення достатньо, щоб зрозуміти, що продовження не буде. І навпаки, гарна бесіда розкриє близького за духом людини, з яким не захочеться розлучатися.

Завжди залишайтеся собою, але і будьте уважні до того, хто поруч, щоб не упустити свою долю.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради