Прикмети, якщо кішка померла вдома – що деать, значення забобонів

Коти споконвіку ставилися до особливим тваринним. Собака – ангел, який зобов’язаний супроводжувати людину, сім’ю. Кішка – символ добробуту, захисту від темної магії. Господар повинен забезпечити безтурботне життя вихованця, щоб отримати взамін якісний захист. Смерть кішки насторожує, дає передумови очікувати неймовірні біди, нещастя.

05e93adef7200ca135f89e86387cf8e7 Прикмети, якщо кішка померла вдома – що деать, значення забобонів

До чого смерть кішки в будинку

Перехід в інший світ припускає горе для близьких, радість для пішла душі. Смерть вихованця залишає незгладимий відбиток на людину.

Так як коти відносяться до особливим тваринним з початку часів, то і їх смерть таїть щось незвичайне. Охайні пухнасті вихованці за кілька днів показують господареві, що пора розлучитися. В день смерті покидають оселі, щоб не вмирати на очах власника. Навіть домашні коти, які не відвідували вулицю, намагаються вибігти, вийти з квартири, щоб не нашкодити улюбленого хазяїна.

Якщо ж кішка померла вдома, то існує народне повір’я. Значення далеко не позитивного характеру. Але судити, конкретизувати тлумачення можна:

 • унаслідок;
 • за місцем загибелі;
 • по тимчасовому відрізку смерті.

Народні прикмети та забобони базуються на спостереженнях. Залишені тлумачення свідчать: за спеціальне завдання шкоди тварині буде покарання вищими силами.

Без уваги не залишать людей, які регулярно палять кошенят. Доля покарає їх своєрідно, не завжди відразу. Найбільш ймовірний результат для винищувачів котів – 7 років нещасть, бід, фінансових проблем.

Природний догляд

Є моменти, коли тварини гинуть з природної причини – старість. Якщо кішка померла з-за цього, то надприродного тут немає нічого. Тим більше не потрібно шукати негативного тлумачення. Чекати неприємностей варто в тому випадку, якщо кіт помер, не намагаючись покинути житло. За умови, що він був закритий у кімнаті, квартирі, будинку, а господарів не було, то тварина може лежати біля дверей. Це свідчить про бажання покинути житло. Відуни стверджують, що померти вихованець повинен тільки за межами дому. Разом з собою забравши біди, нещастя, негативну енергію, накопичену за довгі роки проживання.

Евтаназія – не вихід, а вбивство. Причому навмисне. Покарання за спеціальне завдання шкоди зберігачу – два роки неприємних сюрпризів у всіх сферах людського життя.

b5a18e0df9687826282e82ac37c5a2a8 Прикмети, якщо кішка померла вдома – що деать, значення забобонів

Раптова смерть

Коли померла кішка раптово, то точність тлумачення залежить від причин загибелі:

 • Вина одного з членів сім’ї – марновірство передбачає крадіжку. Причому крадіжка може бути зовсім необов’язково чужими людьми. Розшуки не принесуть результату.
 • Якщо кішка помирає вдома від побутових приладів, прикмети вказують на швидкі неприємності в професійній сфері. Сюди входять не лише догани, пояснення з начальством, але і звільнення. Причини: зарозумілість, небажання виконувати визначені обов’язки. За умови, що померла кішка довго мучилася – звільнення може мати інші наслідки.
 • Випадково випало тварина з верхнього поверху (балкон, вікно) – готуйтеся до шлюборозлучного процесу. Конфліктна ситуація назрівала давно. Загибель домашнього вихованця, символу сімейного вогнища, показує, наскільки важкі стосунки пари. Значить, їх пора припинити.
 • Коли помер кіт через отруєння, господарю краще утриматися від нових знайомств, змін в особистому житті, професійній сфері. Нові зв’язки принесуть проблеми всім членам сім’ї.
 • Коли тварина загинула через бійку з іншим представником котячих або з собакою, марновірство вказує на необхідність бути готовим до сварок, розладу з друзями. Відстоювання точки зору здатне призвести до повного розриву відносин.

Дивний випадок

До дивних випадків відносяться тільки моменти, коли невідомо чому улюбленець не прокинувся. Ніяких ознак про швидкий відхід, побутових причин не було, значить, господарю пухнастого звірка пора в будинок запросити священика. Народна прикмета розтлумачує знак як необхідність очистити житло від негативу.

Не виключено, що було наслано прокляття, псування, сильний вроки на мешканців квартири. Кіт, особливо кошеня, просто не витримав великої кількості негативу.

Загибель кількох вихованців

Насторожує ситуація, коли в будинку вмирають кішки одна за одною. Це означає, що приміщення зазнало серйозної магічної атаки. Не винятком стають випадки, коли батьки молодят всіляко намагаються розбити шлюб. Потрапляючи в будинок, свекруха або теща залишають по квартирі підклади, проводять різні магічні ритуали. Тварина забирає негатив, але частота таких заходів вбиває вихованця. Адже витримати чорну магію, та ще спрямовану на розлуку, складно.

За умови, що за рідними, близькими подругами, друзями не було помічено ревнощів, ненависті до одного з членів сім’ї, то варто перевірити енергетику будинку. Цілком можливо, що:

 • в купленій квартирі жили самогубці;
 • мешкала неблагополучна сім’я (мається на увазі алкоголіки, наркомани);
 • раніше здавалася, перебувала в оренді у відунів;
 • будинок стоїть на місці кладовища, масового поховання.

У такому разі коти не допоможуть зняти погану енергетику, навіть якщо мешканці всіх квартир заведуть вихованців. Слід звернутися до церкви для вирішення даної проблеми.

7f091140ddeaa939c908e04cf792d1ca Прикмети, якщо кішка померла вдома – що деать, значення забобонів

Що робити, якщо кіт помирає вдома

Якщо помітили, що тварина веде себе неприродно: плаче, лащиться, демонструє бажання піти на вулицю – попрощайтеся і відпустіть. Тут два варіанти розвитку подій: або відійде в інший світ, або повернеться повним сил. Скинувши з себе негативну енергію, коти часто оживають. Адже не даремно кажуть, що у них 9 життів.

За умови, що повернулися додому і знайшли улюбленця мертвим, обов’язково слід його поховати. Загорніть тварина в чисту тканину, по можливості покладіть в коробку. Протягом трьох місяців брати в будинок нову тварину не рекомендується.

Якщо тварина померла від старості, не треба переживати, проводити будь-які маніпуляції з очищення житла. Смерть настала несподівано: варто проаналізувати ситуації, що виникли за останній час. Цілком реально, що сім’я зазнала магічної атаки. При виявленні проблем треба звертатися до церкви чи знайти відуна.

Слід ще раз нагадати, що заводити кошеня корисно. Це маятник, покажчик проблем, який нейтралізує негатив. Смерть вихованця може слугувати підказкою для усунення з дому деяких «близьких» друзів, родичів, придивитися до їх дій, вчинків.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради