Представник великоплідних, витривалих томатів: опис сорту Княгиня

Великі томати, нагадують за формою перець і буквально усыпавшие кущ, відразу кидаються в очі навіть непосвяченій людині. Саме так виглядає сорт зі звучною назвою Княгиня, з описом якого можна ознайомитися в статті.

predstavitel krupnoplodnykh, vynoslivykh tomatov: opisanie sorta knyaginya39 Представник великоплідних, витривалих томатів: опис сорту Княгиня

Загальний вигляд рослини

Томат Княгиня прославився серед городників універсальністю використання і невибагливістю у догляді.

Опис сорту:

 • Кущ високий. У тепличних умовах стебло досягає 1,5 м у довжину.
 • Листя середня кількість.
 • Корені добре розвинені.
 • Томат приносить врожай в середні строки, але в теплому кліматі перші помідори знімають на тиждень раніше.
 • Плоди циліндричні, за розміром більші.
 • Увага! Різновид відноситься до біф-томатам, славиться мясистостью, солодким ароматом.

  По термінах дозрівання За типом росту За типом використання За способом вирощування Маса плоду (р) Врожайність (кг/м2) Колір зрілого плода Характеристики плода
  Середньо-стиглий (100-110 днів) Индетер-минантный

  (в теплиці до 150 см, на грядці до 100 см)

  Для салатів і заготовок Для всіх видів теплиць і відкритих грядок 300-400 Теплиця – 18 кг,

  грядка — 15 кг

  Червоний Циліндричний, гладкий, м’ясистий

  Позитивні та негативні сторони

  Представлений томат Княгиня наділений відчутним смаком і яскравим ароматом. Крім перерахованих пунктів сорт має інші позитивні характеристики:

 • Помідор приносить високі врожаї. При належному догляді і вирощуванні в теплиці з 1 м2 знімають до 18 кг плодів.
 • У південних областях практикують культивування в саду. У подібних умовах урожай досягає 15 кг.
 • Томат несприйнятливий до збудників поширених хвороб культури. Дізнатися більше про хвороби томатів можна їх цієї статті.
 • Добре переносить нетривалий відсутність поливу.
 • З недоліків городники відзначають високу вартість насіння.

  Увага! Помідори, розташовані на нижніх кистях, найбільші (до 450 г).

  Особливості агротехніки

  Щоб урожай порадував, слід вчасно посадити насіння. Обговорюваний томат висівають за 90 днів до запланованої посадки. Сорт не переносить насилля. На 1 м2 розміщують не більше 4 кущів при формуванні в 1 стебло. Якщо залишають 2 втечі, тоді на ділянці такого ж розміру висаджують 3 рослини.

  predstavitel krupnoplodnykh, vynoslivykh tomatov: opisanie sorta knyaginya40 Представник великоплідних, витривалих томатів: опис сорту Княгиня

  При вирощуванні в городі на відкритій грядці, в кінці літа обов’язково прищипують точку росту. Процедура дає можливість визріти залишилися помідорів до холодів. Високорослий, великоплідний томат потребує багато вологи і поживних речовин. Грунт навколо рослин регулярно поливають водою з додаванням комплексу мінералів. Як і чим підживити томати, ми докладно описали тут. Довге стебло з великими плодами обов’язково підв’язують. Для цього використовують шпалеру або опори. В іншому догляд нічим не відрізняється від роботи на інших помідорних ділянках.

  Відгуки городників

  У більшості аматори і фахівці залишають позитивні відгуки про томаті.

  • Людмила з Кемерово. Томат можу назвати своїм улюбленцем. У позаминулому сезоні придбала пачку насіння, орієнтуючись на фото. Розсаду вирощувала сама. У теплицю на постійне місце висадила молоді помідори з розрахунком 4 рослини на 1 м2. Так поступаю з усіма високими сортами. Урожаєм задоволена. Смачні, м’ясисті помідори дуже сподобалися.
  • Віктор з Ставропольського краю. Вирощую томати на продаж. Сорт висадив в минулому сезоні. Доглядав так само, як і за іншими индетерминантами, зростаючими в моїй теплиці. Урожай зібрав дуже великий. Апетитні помідори продавалися на «ура». Єдиний мінус – висока вартість насіння. Інших нарікань немає.
  • Тамара з Криму. Томат Княгиня висадила на відкриту грядку. Дуже сподобався. Помідори смачні, м’ясисті. Їли в салаті, переробляли на пасту, пюре.

  Томат Княгиня варто вирощувати для себе і в комерційних цілях. Невисокі вимоги до догляду, великий урожай і смачні плоди – якості, які завоюють серце будь-якого городника.

  Княгиня: відео

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради