Прикмета: впала ложка на підлогу (їдальня, чайна) – хто прийде

Накопичилося безліч прикмет, що стосуються побутової сфери життя людини. Столові прилади також не залишилися обділені увагою. Коли падає ложка, можна завжди почути трактування – до гостей. Але все не так однозначно насправді. Існує безліч доповнень до народним повір’ям, у тому числі і абсолютно інші тлумачення.

6416f6761564ff01961f6a6894be468e Прикмета: впала ложка на підлогу (їдальня, чайна) – хто прийде

Прикмети про зниження ложці

Перше що приходить в голову, коли зі столу або з рук вислизає столовий прилад – скоро хтось прийде. Окремою групою виділяють ознаки для подружніх пар закоханих. В цілому позитивне тлумачення, за винятком декількох випадків. Але і тут турбуватися не варто – існує маса способів зменшити або повністю нейтралізувати негатив.

На що звернути увагу при інтерпретації прикмети, якщо впала ложка:

 • яка за формою, матеріалом, розміром;
 • як падала;
 • в яку сторону спрямована і як лежить;
 • не розлилося і не розсипалося чого при цьому;
 • з чого і куди впала;
 • встигли зловити чи ні.

Для точного тлумачення слід враховувати кілька факторів. Найголовніший – різновид ложки – їдальня або чайна. Значення може доповнюватися інформацією по тому, як вона лежить на підлозі, в яку сторону спрямована ручка. Якщо розсипався цукор або розлилося що-небудь – також слід враховувати.

Найчастіше впала ложка означає, що гість буде просити позичити гроші. Розмір суми підкаже матеріал, з якого виготовлений предмет – чим дорожче, тим більше людині потрібно.

Найбільш поширені прикмети:

 1. Якщо на підлогу впала ложечка – чекай гостю жіночої статі.
 2. Для подружжя тлумачення, якщо впала столова ложка на підлогу, менш радісне – гряде низка сварок, скандалів і нерозуміння один одного.
 3. Для закоханих – будуть зміни або новини. В обох випадках замішана жінка.
 4. Зі злістю кинути ложку на підлогу – фінансові труднощі.

1fc76fda7703a7a49666ac0a9a7f6787 Прикмета: впала ложка на підлогу (їдальня, чайна) – хто прийде

До чого падає столова ложка

Якщо на підлогу впала обідня ложка, значить, у гості збирається прийти доросла жінка. Швидше за все, родичка чи подруга. Нічого поганого візит не віщує. Негативних значень повір’я не несе. Велика ложка падає, щоб просто попередити про прихід гостей, тому намагатися якось нейтралізувати прикмету не потрібно.

Інша інтерпретація стосується подружжя. В даному випадку тлумачення попереджає про сварку. Тут рекомендується провести певний обряд чи просто відразу помити впав прилад під струменем проточної води. Після цього при спілкуванні з коханою людиною потрібно аналізувати свої слова, не провокувати конфліктну ситуацію.

Прикмета, якщо впала чайна ложка

Часто сюди ж відносять десертний прилад, роблячи поправку на вік відвідувачки. Взагалі, якщо впала чайна ложка – слід чекати в гості власних дорослих дітей або жінку з дитиною. Коли опукла частина спрямована вгору – візит пройде доброзичливо, гості принесуть хороші новини, поділяться радістю і веселим настроєм.

Опуклість маленької ложечки лежить на підлозі – у дітей неприємності, будуть просити допомоги. При цьому якщо ручка спрямована до дверей або столу – складності невеликі, нічого страшного не станеться. Коли у зворотному напрямку – потрібно докласти масу зусиль для вирішення цієї ситуації.

Як падає предмет

Додаткову інформацію можна отримати при уважному розгляді процесу.

Про що ще може розповісти падає ложка:

 1. Перекинулася в польоті – гостя прийде з новинами або попросить ради.
 2. Падає рівно – слід чекати подругу або сестру і веселе проведення часу.
 3. Вилетіла з тарілки, расплескала суп – прийде темноволоса гостя з поганими помислами.
 4. Якщо ложечку вдалося спіймати на льоту – жінка тільки замислюється про візит, можливо, чекає запрошення.

Нейтралізація передбачення

В цілому позитивна прикмета і не вимагає ніяких дій. У випадках, коли виникає необхідність зменшити або усунути негативний вплив, наприклад, імовірна сварка чи прийде жінка з поганими помислами, можна скористатися простими рекомендаціями.

Способи нейтралізації поганий прикмети:

 1. Перш ніж підняти впав предмет, злегка наступити на нього ногою.
 2. Постукати 3 рази по ніжці або краю столу і прошепотіти: «Сиди вдома, тут і без гостей добре».
 3. Відразу помити під проточною водою, не повертаючи на стіл або складаючи з рештою брудним посудом.
 4. Залишити ложечку лежати на підлозі, поки не закінчиться трапеза.

Забобонні люди намагаються з допомогою народних повір’їв пояснити все, що відбувається в житті. Падає ложка не виняток. У більшості випадків прикмета означає, що скоро прийде в гості жінка. Але існують додаткові версії. Негативно забарвлене передбачення можливо нейтралізувати простими способами. Саме головне – не зациклюватися на події, думати тільки про хороше.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради