Як намалювати стрілки рідкою підводкою самій собі ложкою, за допомогою скотча, фломастера. Лайфхак для початківців з навислим століттям, котяче око, по-англійськи

Стрілки на очах займають особливе місце в макіяжі. Вони допомагають перетворити погляд, зробити його неповторним, а також підкреслити красу обличчя. Кілька лайфхаков і рідка підводка підкажуть, як намалювати ідеальні стрілки самій собі, не вдаючись до допомоги сторонніх осіб.

Особливості рідкої підводки для очей. Малювання стрілок

Рідка підводка дуже складна в застосуванні. Вона проводиться у формі фломастера або у вигляді туби з пензликом. Наносити рідкі лайнери можна тільки на шкіру, для промальовування слизової використовується сухий олівець. Щоб лінії були ідеальними, необхідно багато практикуватися.

При використанні рідкої підводки важлива однотонність стрілок, інакше вони будуть виглядати змазаними. З допомогою зміни кута нахилу пензлика можна змінювати товщину лінії. Рідка підводка досить швидко засихає, тому малювати потрібно швидко.

6a43f002c3782d4167351e9b5f635903 Як намалювати стрілки рідкою підводкою самій собі ложкою, за допомогою скотча, фломастера. Лайфхак для початківців з навислим століттям, котяче око, по англійськи

Купуючи рідкий лайнер, необхідно звертати увагу на термін придатності, так як сухий підведенням не вийде створити ідеальні стрілки, а також вона може подряпати повіку.

Як зробити стрілки ідеально рівними: лайфхаки та поради

Як намалювати стрілки рідкою підводкою самій собі допоможуть дізнатися кілька простих правил і рекомендацій:

 • Перший час при малюванні стрілок ставте лікті на стіл. Точка опори допоможе зафіксувати руку, щоб вона не тремтіла. Так лінія стрілок вийде ідеально рівна.
 • Щоб стрілки були стійкими, необхідно використовувати основу під макіяж. Якщо спеціальної бази немає, можна нанести нейтральні тіні для очей або пудру.
 • Краще використовувати водостійку рідку підводку. Це допоможе уникнути патьоків у разі дощу або сильної спеки. Змивати таку підводку необхідно спеціальним засобом для зняття макіяжу.
 • Використовуючи допоміжні предмети, можна також намалювати стрілки. Наприклад, це може бути чайна ложка, пластир, скотч, візитна картка.
 • Якщо досвіду в малюванні стрілок немає, можна використати трафарети. Вони продаються в різних спеціалізованих магазинах косметики. Необхідно докласти шаблон до ока і провести чітку лінію.
 • До нанесення рідкого лайнера рекомендується промальовувати лінію олівцем для очей. Це допоможе виправити нерівності. Або можна намітити точки на столітті, а потім з’єднати їх рідким підведенням.
 • Підготуйте ватні палички. Вони допоможуть прибрати всі нерівності, поки рідка підводка ще не засохла. Також за допомогою ватної палички можна підкоригувати лінію, зробивши її більш тонким.

Ці лайфхаки допоможуть значно спростити процес малювання стрілок рідким підведенням.

Класичні стрілки

Щоб макіяж не став перевантаженим, можна використовувати класичні стрілки. Дана техніка підходить практично будь-якого типу очей. Починати промальовування краще в районі зіниці, прямуючи до зовнішнього кута ока. Далі по лінії росту вій потрібно нанести тонку горизонталь, яка починається від внутрішнього куточка.

7277e146fa2d088573560378ae7913de Як намалювати стрілки рідкою підводкою самій собі ложкою, за допомогою скотча, фломастера. Лайфхак для початківців з навислим століттям, котяче око, по англійськи

Необхідно подумки уявити лінію, яка тягнеться від куточка ока до скроні. Акуратно малюється хвіст, далі потрібно з’єднати його з готової лінією. Ватною паличкою можна зробити кінець стрілки більш тонким.

Подвійні стрілки

Як без труднощів намалювати подвійну стрілку рідкою підводкою самостійно підкаже наступний алгоритм:

 • В першу чергу наносимо базу для макіяжу. Якщо планується використовувати тіні, краще вибрати більш сухі.
 • Малюємо верхню стрілку, починаючи від внутрішнього кута. Поступово лінія потовщується, а потім знову стає тоншою.
 • Далі малюємо тонкий хвіст.
 • Нижню повіку фарбують тільки по напрямку до середини особи. Нижня стрілка дублює верхню лінію, тому також біля зіниці вона стає товщі. Конур не замикається. Цей варіант допустимий тільки, якщо очі мають дуже велику форму.0f7044ac6d9901006d8f64dff96bcf27 Як намалювати стрілки рідкою підводкою самій собі ложкою, за допомогою скотча, фломастера. Лайфхак для початківців з навислим століттям, котяче око, по англійськи
 • Варіант з подвійними стрілками рекомендується вибирати для вечірнього образу. Для таких стрілок можна вибирати різні кольори. Щоб очі виглядали ширше, нижню повіку можна підвести білим олівцем. Візажисти не радять наносити подвійні стрілки дівчатам з розкосими очима.

  Широкі стрілки

  Щоб погляд був більш виразним, можна вибрати широкі стрілки. Рекомендується спочатку намалювати лінію олівцем. Біля зовнішнього кута ока необхідно намалювати галочку і з’єднати зі складкою століття.

  Далі рідкою підводкою наноситься широка лінія, яка стає вужчою до внутрішнього кута ока. Потрібно з’єднати обидва елемента і зверху нанести чітку лінію. Завершальним кроком є заповнення порожнього простору колером.

  Підняті стрілки з ефектом котячих очей

  Стрілки в макіяжі вперше почали використовувати в Стародавньому Єгипті, щоб розріз очей нагадував котячий погляд. Єгиптяни поклонялися цим тваринам і вважали їх священними. Стрілки з таким ефектом не втрачають своєї популярності і сьогодні. Хвіст необхідно малювати різким і широким.6b1d32a8a965307b65c9f7076e5a4f56 Як намалювати стрілки рідкою підводкою самій собі ложкою, за допомогою скотча, фломастера. Лайфхак для початківців з навислим століттям, котяче око, по англійськи

  Лінію потрібно проводити від зовнішнього кута ока до скроні. Суть техніки «котячий погляд» полягає в подовженні і звуженні форми очі. При використанні чорної підводки може вийти агресивний макіяж, в цьому випадку можна використовувати рідкі лайнери інших кольором залежно від відтінку очей і шкіри.

  Арабська стрілка

  Всупереч назві дана техніка відмінно підходить і дівчатам з європейською зовнішністю. Існує кілька видів арабських стрілок, але основне правило в будь-якому з варіантів: грунтовно фарбувати контур вій, а також слизову частину. Спочатку необхідно затемнити нижню повіку.

  a4d0b656feec28f17d9a1a39148bae4c Як намалювати стрілки рідкою підводкою самій собі ложкою, за допомогою скотча, фломастера. Лайфхак для початківців з навислим століттям, котяче око, по англійськи

  Далі потрібно фарбувати контури верхнього і нижнього століття, з’єднуючи лінії на зовнішньому куточку ока. Рідким лайнером домальовується лінія. Візажисти не радять використовувати цю техніку, якщо очі дуже маленькі і косоокі. Арабські стрілки допоможуть зробити погляд більш захоплюючим.

  Стрілки по-англійськи

  Макіяж у англійок завжди виглядає трохи недбало. Створюється враження, що він зроблений дуже швидко. Чіткі лінії використовуються рідко. Зазвичай промальовані стрілки зверху розтушовуються олівцем.

  Як зробити стрілки ідеально рівними з допомогою ложки

  Як намалювати стрілку рідкою підводкою самій собі, так і зробити макіяж кому-небудь іншому можна з допомогою чайної ложки. Необхідно додати суху ложку під кутом з зовнішньої сторони ока так, щоб округла сторона була біля кута. У результаті лінія буде чітка і виразна.

  560ef86257646528b2f202b40d902202 Як намалювати стрілки рідкою підводкою самій собі ложкою, за допомогою скотча, фломастера. Лайфхак для початківців з навислим століттям, котяче око, по англійськиЛайфхак як намалювати стрілки рідкою підводкою з допомогою ложки.

  Замість ложки можна використовувати візитну картку, але тоді вийде більш рівний стрілка. Мінус цього способу полягає в тому, що ложка повинна бути з собою при малюванні стрілок, а це не завжди зручно.

  Стрілки з допомогою скотча

  Рівних і акуратних стрілок можна досягти за допомогою звичайного скотчу. Його потрібно наклеїти під кутом до зовнішнього кута ока. Після цього краще зачекати хвилину, щоб рідка підводка засохла. Скотч потрібно відклеювати повільно, щоб не пошкодити чутливу шкіру навколо очей.

  Як зробити стрілки для очей різних форм

  Стрілки необхідно підбирати в залежності від форми очей. Правильні лінії допоможуть додати симетрію і гармонію. Техніка малювання повинна залежати від типу очей дівчини.

  Визначити форму можна даній таблиці:

  Основні форми очей Опис
  1 Мигдалеподібні очі Очі довгастої форми. Зовнішній кут знаходиться вище внутрішнього кута.
  2 Очі з опущеними куточками Це очі, у яких зовнішні кути опущені вниз.
  3 Маленькі очі Очі, які мають невеликий розмір порівняно з іншими рисами обличчя.
  4 Круглі очі Це очі, які володіють широким століттям. Як правило, вони дуже об’ємні і опуклі.
  5 Нависле повіку Це тип очей, при якому складка верхнього століття повністю або частково напливає на рухому повіку.
  6 Азіатські очі Це очі, які мають витягнуту форму з вузьким розрізом.

  Мигдалеподібні очі

  Для очей такої форми підійде практично будь-який вид стрілок і техніка макіяжу. Найбільш виразно буде виглядати природна лінія з потовщенням від середини верхнього століття. Хвіст повинен бути ґрунтовно промальований, з’єднуючись з нижньою лінією вій.

  134bbd6e707b910845b54d97ab4ad86e Як намалювати стрілки рідкою підводкою самій собі ложкою, за допомогою скотча, фломастера. Лайфхак для початківців з навислим століттям, котяче око, по англійськи

  Мигдалеподібна форма близька до ідеалу, тому в малюванні стрілок можна експериментувати. Головне, не зробити очі дуже витягнутими, а зберегти їх природну форму.

  Очі з опущеними куточками

  При такому вигляді очей погляд здається втомленим і сумним. Саме стрілка може виправити це. Лінія починається в районі зіниці, хвіст виводиться до закінчення смужки слизової. При такій техніці піднімають куточки, роблячи погляд яскравіше. Внутрішні куточки залишаються недоторканими.

  Маленькі очі

  Стрілки допоможуть візуально розширити очі маленької форми. При малюванні необхідно відступити від внутрішнього кута. Головне, не рекомендується обводити контур повністю, так маленький розмір очей стане ще помітніше. Можна лінію стрілки зверху рідкої підводки розтушувати олівцем. Краще для малювання вибирати не чорний колір, а металеві відтінки (золотий, срібний, бронзовий).

  Круглі очі

  Стрілка допоможе візуально додати круглим очам мигдалеподібну форму. Лінія повинна бути тонка, а кінець стрілки потрібно промальовувати горизонтальною смугою. Таким чином, стрілка подовжує очі з боків, роблячи їх менш круглими. Головне, не потовщувати стрілку в районі зіниці. Також можна затемнити слизову оболонку ока олівцем, щоб візуально зменшити округлість.

  Як намалювати стрілки рідкою підводкою самій собі при навис столітті, так і в цілому зробити яскравий макіяж очей досить проблематично. Зазвичай вважається, що це віковий ознака. Але нависле віко – анатомічна особливість, яка може зустрітися і у молодих дівчат. Таке повіку може приховати стрілку, більше того із-за цього підводка швидше стирається.

  Лінії повинні бути легкими, а хвіст необхідно промальовувати вгору, направляючи його до крайньої точки брів.

  9f4d14351f1df4f139c80ff4b574fc98 Як намалювати стрілки рідкою підводкою самій собі ложкою, за допомогою скотча, фломастера. Лайфхак для початківців з навислим століттям, котяче око, по англійськи

  Краще вибирати водостійку рідку підводку, так нависле повіку не зможе стерти стрілку протягом дня. Якщо очі великі, потрібно крім стрілки обов’язково нанести тіні. Так погляд буде більш гармонійним.

  Азіатські очі

  В основному очі такого типу вузькі за формою. Краще всього вибирати товсті лінії. Щоб широкі стрілки з першого разу вийшли ідеально чіткими, можна перед цим провести лінії олівцем. Лайфхак від візажистів: якщо промальовувати контур внутрішнього століття білим олівцем, погляд буде здаватися ширше.

  Розкосі очі не можна повністю обводити чорною підводкою, тому що так форма очей стане помітнішою. Як намалювати ідеально тонкі, так і широкі стрілки можна самій собі, використовуючи перераховані вище поради і рекомендації. Досвід допоможе вдосконалити майстерність малювання легких ліній з допомогою рідкої підводки. Стрілки зроблять погляд більш яскравим і виразним.

  Автор: Медведєва Катерина

  Оформлення статті: Анна Вінницька

  Відео про правильному малюванні стрілець

  Кілька лайфхаках як красиво намалювати стрілки:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради