Прикмети про рукавички: втратити, знайти, носити чужі, до чого падає рукавичка

Така банальна подія, як втрата рукавичок, може мати непередбачувані наслідки. Як реагувати на втрату або знахідку аксесуара підкаже правильне тлумачення народних прикмет.

89dd6dd5323d0601c4f899705223887e Прикмети про рукавички: втратити, знайти, носити чужі, до чого падає рукавичка

У чому магічна сила рукавичок

Враховуючи, що подібність сучасних рукавичок з’явилося ще в стародавньому Єгипті, забобони, пов’язані з цим аксесуаром, існує вже кілька тисячоліть.

Люди завжди переживають з приводу втрати майна. І тут справа зовсім не в матеріальних цінностях. Особисті речі, що стикаються з тілом людини, вбирають його енергетику. Саме тому стародавні маги і чаклуни використовували їх у своїх ритуальних обрядах.

У середньовіччі рукавички застосовувалися в судових спорах і в лицарських турнірах. У цьому випадку аксесуар уособлював частину тіла людини і був своєрідним заставою.

Вже пізніше, в 18-му столітті, рукавичка стала використовуватися як символ виклику на дуель. Але цим її роль в історії не обмежується. Середньовічні дами охоче дарували своїм обранцям витончені деталі вишуканого туалету в знак того, що вони віддають коханій людині свою «руку».

Прикмети про загублені рукавички

Негативні події, які пророкує втрата рукавичок – прикмета, міцно укорінена в свідомості людей. Однак втрачені аксесуари не завжди завдають шкоди людині і його емоціям.

Люди часто забувають десь свої речі. Але дуже рідко замислюються про те, які наслідки це може викликати. Щоб розшифровка прикмети була точною, потрібно взяти до уваги супутні втрати обставини: приблизне місце, зовнішній вигляд аксесуара і кількість втрачених предметів. Особливе значення має день тижня, в який відбулася ця подія.

Місце

Дуже часто люди не можуть згадати, де саме вони втратили ту чи іншу річ. Іноді це відбувається навіть у власному будинку, коли аксесуаром довгий час не користувалися. А буває так, що людина просто розсіяний від природи. Йому важко сконцентрувати свою увагу і згадати необхідну деталь. Але, як би там не було, у разі втрати рукавичок прикмети трактуються так:

 • пошук предмета одягу в межах власного житла нагадує про те, що місце проживання вимагає пильної уваги і турботи. У першу чергу це стосується членів сім’ї та близьких родичів, навіть якщо вони проживають окремо. Важливий і порядок у будинку, можливо, житлу потрібен ремонт;
 • якщо аксесуар був втрачений на вулиці, то ця прикмета нагадує про те, що слід остерігатися випадкових знайомств. Нерозбірливість у зв’язках може призвести до втрати не лише фінансів, але і великої частини майна;
 • загублені у громадському місці рукавички попереджають людини про швидкоплинність життя. Ось так, як у натовпі миготять обличчя перехожих, точно так само проходять день за днем.

14e67a601b0348fcdd224df924a40778 Прикмети про рукавички: втратити, знайти, носити чужі, до чого падає рукавичка

Якщо людина при всьому своєму бажанні не може пригадати, де ж він позбувся особистої речі, то доля не дає йому ніякого настрою. Цей символ можна розшифрувати так: людина, неуважний до своїх речей і до того, що його оточує, можливо, також байдужий до своєї долі.

Колір та матеріал виробу

Неможливо не враховувати зовнішній вигляд втраченого аксесуара, тому що матеріал, з якого він виготовлений, грає важливу роль. Особливої уваги вимагає колір виробу, тому що він має магічне значення:

 • втратити весільні рукавички з білого атласу або гіпюру – втратити життєву силу і ясність розуму;
 • втрачений аксесуар з червоного або бордового шкіри пророкує людині зміну активної енергетики на пасивну. Разом з тим буде завдано удар по сексуальності і лібідо;
 • втратити рукавичку чорного, сірого або фіолетового кольору зі шкіри або оксамиту означатиме позбавлення від негативу, пристріту або наговору.

Результат прогнозів не залежить від дорожнечі і вишуканості аксесуара. Чим більше був прив’язаний до нього людина, тим більше особистої енергетики залишиться на виробі. Отже, прикмета буде спрацьовувати з найвищою часткою ймовірності.

Одна або дві рукавички

Втрата незамінною в холоди речі може мати різні значення. Якщо людина втратила одну рукавичку, то народна прикмета попереджає про наступні події так:

 • конфлікт і розставання з коханою людиною або близьким другом;
 • захворювання в легкій формі;
 • неприємності у виробничому колективі, суперечки з керівництвом, втрата робочого місця;
 • фінансові труднощі, банкрутство у власному бізнесі;

Якщо втрачена рукавичка через короткий проміжок часу не знаходиться, то найбільш розумним рішенням буде позбавлення від решти пари. І зробити це треба без жалю.

Забута десь пара рукавичок, як не дивно, не несе в собі негативу. Не варто одразу піддаватися паніці. Можливо, річ незабаром знайдеться. А якщо цього не станеться, то ситуацію потрібно просто відпустити і жити далі. Народне повір’я з цього приводу обіцяє деякі зміни в життя, не пов’язані з негативними емоціями.

Втрата в знаменну дату

У народних повір’ях кожен нюанс має значення. Прикмета чітко розмежовує будні дні з святковими датами. Втрата незамінною деталі гардеробу в знаменний для людини день, попереджає його:

 • не слід занадто багато часу і грошей витрачати на розваги;
 • хтось з близьких людей потребує допомоги;
 • слід забути про шкідливі звички і подбати про своє здоров’я.

2941f10d1129075565d26b84495ec26b Прикмети про рукавички: втратити, знайти, носити чужі, до чого падає рукавичка

Народні прикмети у цьому випадку не несуть в собі жодної загрози. Але ці попередження понад можна залишати без уваги.

Тлумачення по днях тижня

Кожен день тижня відповідає певним ознаками:

 1. Понеділок – робочий тиждень почнеться з авралу і потрібно багато фізичних і душевних сил, щоб тримати себе в руках;
 2. Вівторок – слід звернути увагу на деякі фінансові питання, що виникли в сімейному бюджеті;
 3. Середа – переломний момент у кар’єрі слід пережити стойко. Мобілізація сил допоможе досягти бажаного результату;
 4. Четвер – сприятливий час про планування відпустки, поїздки до моря або екзотичного подорожі;
 5. П’ятниця – хтось із друзів або близьких родичів скучив по спілкуванню і жадає зустрічі;
 6. Субота – прекрасний час, щоб приділити увагу своїй «половинці» і дітям. Своєчасно надану увагу віддасться сторицею;
 7. Неділя – правильно прожитий вихідний день і оптимальний план на майбутній тиждень буде запорукою спокійного і щасливого життя. Все загадане в цей день має шанс здійснитися.

Якщо люди прислухаються до прикмет і роблять з них висновки, то це дає їм можливість уникнути негативних наслідків.

Прикмети про знахідки

Кількість втрачених рукавичок можна сміливо прирівняти до кількості знайдених. Як кажуть, хтось втрачає, а хтось знаходить. На цей рахунок є безліч прикмет:

 • знайшлися власні рукавички – до добра. Доля просто попередила про можливість втратити щось більш значуще і дає шанс все виправити. Цим треба скористатися з розумом;
 • знайти чужі нові рукавички означає успіх у найближчому майбутньому. Однак людям не варто розслаблятися, тому що це подія не дає гарантії, що протягом усього життя фортуна буде на їхньому боці;
 • деталь одягу, знайдена на вулиці, гарантує знайшла знайомство з приємною людиною або цікавою особистістю;
 • знахідка на роботі обіцяє кар’єрне зростання;
 • виявлені на столі рукавички обіцяють дружнє застілля.

Якщо людина знаходить рукавички в лікарні, не слід поспішати брати їх в руки, а тим більше забирати додому. Енергія нездорової людини і установи, де вони були знайдені, не подарує задоволення.

Правильним рішенням буде постаратися знайти того, хто втратив деталь туалету. Радість набуття втраченої речі позитивно позначиться на тому, хто її знайшов. Знайти рукавичку влітку – прикмета негативна. Це означає, що в житті людини відбувається справжній хаос.

278804c1b598e5da57c17f63cf6753da Прикмети про рукавички: втратити, знайти, носити чужі, до чого падає рукавичка

Чи можна носити чужі рукавички

Чужі особисті речі не тільки не приносять щастя, але і можуть кардинально змінити життя тієї людини, якій вони з нагоди дісталися. Не важливо, будуть це речі куплені в «секонд хенді» або вони залишилися після смерті близької людини.

Предмет одягу, який стикався з тілом, обов’язково збереже енергетику власника. Ніхто не зможе поручитися, чи буде вона позитивної або суцільно негативною. Так і в нових, нехай не самих дорогих речах, будь-яка людина відчуває себе набагато привабливіше і впевненіше.

Можна дарувати і приймати

Сам по собі предмет гардероба, подарований комусь, не несе ніякої негативної навантаження. Тільки треба враховувати, що такий подарунок можна зробити близькій або коханому. Подарований аксесуар сторонній людині буде, як мінімум, виглядати безглуздо у вигляді презенту.

До чого падають рукавички

Як би люди не намагалися робити все правильно, в їх житті іноді трапляються казуси. Народні повір’я з приводу падаючих предметів мають свою думку:

 • впала одна рукавичка – слід чекати фінансові витрати;
 • впала рукавиця з лівої руки – позбавлення від невдачі;
 • впустити деталь туалету з правої руки – втратити щось цінне.

Якщо на землю падає жіночий аксесуар, то незграбною дамі може не повезти з обранцем. Вона довго буде шукати супутника життя, але цей процес може не увінчатися успіхом.

Інші прикмети про рукавички

Коль скоро по руці ворожать і пророкують долю, рукавичка має безпосереднє відношення до життя і до всіх подій, які в ній відбуваються. Тому, для того щоб доля складалася благополучно, люди повинні обирати цей виріб точно за розміром руки. Одягаючи на руку річ, яка не відповідає габаритам руки, людина як би приміряє на себе чужу долю.

4ef600df0387b58727a1d947a5688754 Прикмети про рукавички: втратити, знайти, носити чужі, до чого падає рукавичка

Серед сотень різних народних прикмет завжди знайдуться застереження, повні негативу, або, навпаки, задовольняють бажання і мрії більшості людей. Головне – точно і правильно розшифрувати забобони.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради