Яке весілля відзначається після 33 років спільного життя, які привітання і подарунки прийняті в цей день

Проживши не один десяток років, подружжя замислюються, яка це весілля – 33 роки і як її відзначати. 33 роки весіллі – почесний стаж спільного життя, річницю називають кам’яною або полуничної.

До цих назв не слід ставитися надто серйозно: всі вони досить умовні і існують просто для того, щоб зробити наші будні і свята трохи менш нудними. Традиційно в цей день подружжя приймають презенти і теплі поздоровлення, пов’язані з символом свята.

Яка це весілля – кам’яна або полунична

33 роки спільного життя – яке ж весілля обійдеться без привітань і торжества, а вже цю пропустити точно не можна. Спершу складно розібратися: 33 року – це якась весілля, кам’яна або полунична. Насправді тут одночасно поєднуються два символи – камінь і полуниця. Камінь символізує твердість шлюбу, а полуниця – зберігаються ніжні почуття подружжя. Виходячи з того, що весілля полунична або кам’яна, вибирають, що подарувати подружжю.

kakaya svadba otmechaetsya posle 33 let sovmestnojj zhizni, kakie pozdravleniya i podarki prinyaty v ehtot den101 Яке весілля відзначається після 33 років спільного життя, які привітання і подарунки прийняті в цей день

33 річниця весілля – серйозна дата для сім’ї

Прикольні привітання з річницею подружнього життя

Привітання з кам’яної весіллям повинні відображати твердість відносин чоловіка і дружини. Згадайте, як називається весілля в 33 роки спільного життя, – це і потрібно відобразити у привітанні. Найкраще поєднувати текст з теплими і добрими фразами:

 • «міцна сім’я»;
 • «кам’яні стрижні довіри один до одного»;
 • «полуничного настрою»;
 • «як за кам’яною стіною»;
 • «кам’яного здоров’я»;
 • «любов міцніше каменю, але солодкої, як полуниця»;
 • «кам’яної стіни і любовно фортеці»;
 • «здоров’я, як камінь, а кохання – солодкою, як полуниця».

Вибираючи привітання на 33 роки весілля, не потрібно робити його занадто легковажним. Напевно за роки, проведені в шлюбі, чоловік і дружина подолали багато труднощів, але шлюб залишився міцним, – на цьому і акцентуйте слова привітань.

Що дарувати подружжю один одному

Враховуючи, яке весілля святкується через 33 роки, не виникає питання, що дарувати подружжю один одному. Сімейні психологи вважають, що краще всього зробити не зобов’язує подарунок. Так вітання з полуничною весіллям 33 роки не стане тягарем, а нагадає про ніжності у стосунках.

Хороша ідея – полуничні ягоди. Чоловік може здивувати з ранку жменею свіжих ягід, особливо якщо святкування припадає на холодний сезон. Жінкам полуниця теж згодиться – навряд чи чоловік відмовиться від вазочки полуниці зі збитими вершками і тертим шоколадом. Приємним сюрпризом на кам’яну весілля стане і випічка з полуницею. Такий подарунок внесе романтику і відверне від нудних буднів.

kakaya svadba otmechaetsya posle 33 let sovmestnojj zhizni, kakie pozdravleniya i podarki prinyaty v ehtot den102 Яке весілля відзначається після 33 років спільного життя, які привітання і подарунки прийняті в цей день

Красива подача приємно здивує і порадує

Що подарувати батькам

Привітання з річницею весілля на 33 роки батькам вкрай важливі для дітей. Важливо показати, що їх шлюб протримався, немов камінь, вже більше третини століття, тому і подарунок може символізувати силу і твердість. Вибираючи, що подарувати на кам’яну весілля батькам, зверніть знімання на:

 • парні кільця з камінням;
 • предмети з каменю – статуетки, вазочки, символи;
 • картини на камені.

Якщо не пов’язувати подарунок з каменем, то відмінною ідеєю стане туристична поїздка на двох, предмети меблів, спільний портрет батьків, подарунок, пов’язаний з захопленнями подружньої пари.

Картинки та листівки, які підходять для події

Вибираючи листівки і картинки з річницею весілля на 33 роки батькам, звертайте увагу на теплі кольори. Краще всього, якщо використовуються відтінки червоного, а на листівці з 33 річницею весілля зображена полуниця, адже це не тільки кам’яна, але і полунична весілля.

kakaya svadba otmechaetsya posle 33 let sovmestnojj zhizni, kakie pozdravleniya i podarki prinyaty v ehtot den103 Яке весілля відзначається після 33 років спільного життя, які привітання і подарунки прийняті в цей день

Фото полуниця в шоколаді

kakaya svadba otmechaetsya posle 33 let sovmestnojj zhizni, kakie pozdravleniya i podarki prinyaty v ehtot den104 Яке весілля відзначається після 33 років спільного життя, які привітання і подарунки прийняті в цей день

Оригінальне зображення каменів теж відмінно підійде

kakaya svadba otmechaetsya posle 33 let sovmestnojj zhizni, kakie pozdravleniya i podarki prinyaty v ehtot den105 Яке весілля відзначається після 33 років спільного життя, які привітання і подарунки прийняті в цей день

І класика – картинки з кільцями

kakaya svadba otmechaetsya posle 33 let sovmestnojj zhizni, kakie pozdravleniya i podarki prinyaty v ehtot den106 Яке весілля відзначається після 33 років спільного життя, які привітання і подарунки прийняті в цей день

Ще один варіант

Який вибрати торт

Торт на полуничну весілля очевидно повинен бути з полуницею. Краще використовувати свіжі ягоди, які кладуть в основу прошарку між коржами. Верхівку також прикрашають полуничкою. Якщо свіжий продукт не доступний, кондитери використовують карамелизированную полуницю. Вона відмінно прикрасить верхівку будь-якого торта і нагадає про специфіку події.

kakaya svadba otmechaetsya posle 33 let sovmestnojj zhizni, kakie pozdravleniya i podarki prinyaty v ehtot den107 Яке весілля відзначається після 33 років спільного життя, які привітання і подарунки прийняті в цей день

Ідея оформлення святкового торта без полуниці

Висновок

 1. Святкування 33 річниці весілля завжди залишається на розсуд подружжя. Особливих правил або вимог немає. Провести цей день можна як вдома в колі сім’ї, так і в ресторані або на природі.
 2. Подружжя замовляють свято в ресторані, де проходило весілля багато років тому, а хтось віддає перевагу скликати велику компанію близьких людей, які були поруч всі ці три десятки років.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради