Прикмети: що робити зі старим гаманцем після покупки нового – Куди подіти і можна викидати його?

Прикмети про гаманець свідчать: аксесуар повинен бути містким і дорогим, пофарбованим, привертає багатство, в ньому повинна лежати «приманка» для грошей. Так, гаманець, наповнюючись банкнотами різного достоїнства.

908b5e01b40c71443657fe3a5b6c0358 Прикмети: що робити зі старим гаманцем після покупки нового  Куди подіти і можна викидати його?

Але, в кінці кінців, ви купите нову портмоне, і будете думати, як позбутися від непотрібної пошарпаної речі. А адже існує чимало прикмет про те, що робити зі старим гаманцем після покупки нового, і як змусити його залучати грошову удачу.

Народні прикмети

Якщо куплений новий гаманець, прикмети не рекомендують негайно позбавлятися від старої речі. Навпаки, в отслужившем свій термін аксесуар можна зберігати заощадження, і таким способом притягувати удачу і благополуччя.

Є рекомендації езотериків, куди подіти старі гаманці, в залежності від того, як показував себе гаманець під час використання: водилися в ньому великі суми або бриніла дрібна монета.

Згідно приймете імпровізоване сховище потрібно розмістити в південно-східному секторі квартири, вибравши затишне містечко.

Для посилення магнетичних властивостей в гаманець потрібно покласти купюру, яку ви не будете витрачати. Почати можна з пятидесятирублевой купюри, а згодом замінити її банкнотою номіналом 100 або 1000 рублів.

Прикмети підкреслюють, що під час маніпуляцій зі старим гаманцем важливо перебувати в гарному настрої (так ви отримаєте підтримку світлих сил від нерозумних витрат і незапланованих витрат).

Можна зарядити старий гаманець на багатство і благополуччя. Обряд розрахований на 7 днів (при зростаючому місяці):

 • Кладете в старий гаманець кілька великих купюр, і перші 3 дні тримайте його поруч з собою. Згідно прикметам не можна торкатися до аксесуару, відкривати брати гроші.
 • Через 3 дні вночі дістаєте гроші і гаманця, підставляєте під місячне світло і скажіть: 9e00a96ca94ad6655f1d0225ce4b0c19 Прикмети: що робити зі старим гаманцем після покупки нового  Куди подіти і можна викидати його?
 • Потім берете велику банкноту, і купуєте подарунки родичам і близьким людям.
 • Гроші, що залишилися, перерахуйте і покладіть назад у гаманець, і залиште там до наступного молодика.
 • Успішний гаманець – це талісман грошової удачі. Тому його не варто нікому віддавати, навіть якщо він вам не потрібен. Прикмета свідчить: разом зі старим гаманцем можна віддати грошову удачу. Виняток становить випадок, якщо ви навмисне хочете передати свій «магніт» для грошей, щоб допомогти близькій людині, який молодий або дуже потребує.

  І брати чужий гаманець теж не варто. Разом з аксесуаром вам можуть передати «програму на злидні».

  f6d65de6baa05ac4d81edcdaaf24dcd0 Прикмети: що робити зі старим гаманцем після покупки нового  Куди подіти і можна викидати його?

  Можна викидати старий гаманець?

  Є багато прикмет про нових гаманцях, які допомагають досягти благополуччя у фінансовій сфері, але зі старим портмоне можна зробити деякі маніпуляції, щоб нейтралізувати негатив або зміцнити грошову удачу.

  Не потрібно викидати старий гаманець, який радував хрускотом великих купюр, інакше гроші образяться і підуть разом з викинутим портмоне.

  Старий гаманець допоможе залучити в життя ще більше грошей, ніж було до покупки нового гаманця.

  • Витягніть з старого портмоне всі гроші до копієчки.
  • Покладіть в спорожнілий гаманець купюру або монету мінімального номіналу, покладіть аксесуар у схованку.
  • Згідно з прикметами через місяць замініть гроші в гаманці на примірник більшої гідності.
  • Виконуйте цю процедуру щомісяця.

  Через півроку або рік ви виявите, що лежить в гаманці велика купюра невелика, тому що доходи за цей час суттєво зросли.

  Якщо ж гаманець останнім часом пустує, може бути його викинути, і обзавестися новим гаманцем? Купити новий аксесуар, необхідно, але викидати стару річ в сміттєвий бак марновірство не велить.

  Незважаючи на те, що старий кошель притягував до вас лише борги і порожні розтрати, потрібно попрощатися з ним і провести його з почестями. Виконайте ритуал, коли місяць убуває:

 • Витягніть весь дріб’язок з старого гаманця, і роздайте бідним. Самі дрібні копійки потрібно викинути на перехресті через ліве плече.
 • Сам аксесуар оберніть чорною тканиною і вимовте над ним слова: «Дякую за службу. Віддаю нужду і злидні».
 • Потім спаліть його в каміні, печі або закопайте «винуватця бідності» в землю далеко від дому.
 • Для проведення магічного ритуалу прощання зі старим гаманцем вибирайте день осіннього рівнодення. Згідно приймете в цей момент можна не тільки позбутися від старого портмоне, але і піти від безгрошів’я.

  c7796cb470fe5c6219e038f6004deded Прикмети: що робити зі старим гаманцем після покупки нового  Куди подіти і можна викидати його?

  Ритуал спалювання. «Жебрацький гаманець» потрібно кинути в спеціально розведений для обряду вогонь і вимовити слова:

  d759a3daeed72da12a77423567afbab4 Прикмети: що робити зі старим гаманцем після покупки нового  Куди подіти і можна викидати його?

  Прикмети про те, що робити з новим гаманцем

  Якщо порвався гаманець – це передвістя змін у сфері фінансів. Передбачені прикметою важкі часи можна пом’якшити купівлею нового портмоне.

  • Жодна копійка або банкнота із старого нещасливого гаманця не повинна проникнути в новенький гаманець!
  • Якщо з колишнього успішного портмоне перемістили гроші в новий гаманець, додайте в нього ще одну купюру. Важлива умова: банкноту потрібно отримати від близької людини (чоловіка або родича).
  • Щоб кошель притягував гроші, вони повинні знаходитися в кожній кишені гаманця хоча б по одній купюрі або монеті. Найбільші банкноти розташовуйте в середньому кишені, а більш дрібні гроші – в крайніх відділеннях.

  Ще ритуал при зміні гаманця:

 • Відразу ж після того як ви поклали гроші в новий гаманець, розкрийте аксесуар і проведіть їм 3 рази за годинниковою стрілкою над полум’ям свічки. Використовуйте неодмінно нову свічку, запалювали її тільки за допомогою сірників.
 • Потім гаманець в закритому стані потрібно покласти на чисту тарілку, де він повинен провести ніч.
 • Вранці тарілку помийте, а гаманцем користуйтеся як зазвичай.
 • Якщо вам презентували новий порожній кошіль – це погана прикмета. Щоб нейтралізувати її дію, покладіть в подарований гаманець 3 монети феншуй, зв’язані червоною ниткою.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради