Прикмети на 18 листопада — вісники швидкої зими

18 листопада вважався днем Іони, покровителем сім’ї та шлюбу. Наші предки надавали великого значення ворожінь, вважали, що вони зумовлюють майбутнє. 18 листопада було прийнято відвідувати церкву, просити прощення у тих, кого незаслужено образили. Дівчата на виданні молилися того, щоб зуміти знайти хорошого нареченого. Вдале заміжжя вважалося одним із самих головних цілей життя. Деякі прикмети на 18 листопада пов’язані з погодними умовами.

Прикмети

Коли місяць перебуває в серпанку, значить, очікується тривалу негоду. Причому зміна погоди відбудеться раптово. Сніг, що випав в ніч на 18 листопада, говорить про різке наближення зими. Значить, незабаром настануть холоди. Якщо дерева вже встигли покритися інеєм, ймовірно, зимові місяці будуть супроводжуватися хуртовинами і рвучкими вітрами.

Варто знати, що знайти на вулиці чужий віник – не до добра. Адже цим предметом вимітали сміття з хати. Ось чому, підібравши його, велика ймовірність зіткнутися з чужими негативними думками, накликати на себе додаткові страждання.

eb3eabd1009e101d87d83fbd11270477 Прикмети на 18 листопада — вісники швидкої зими

Звичаї

Що стосується усталених звичаїв, 18 листопада прийнято закінчувати прибирання редьки. Цей овоч часто вживали в їжу в різних видах. Побачити в лісі зайця вважалося до великої удачі. Якщо косою вже поміняв річну шубку на зимову, то це свідчить про настання сприятливого періоду. Значить, удача буде супроводжувати у всьому.

Хорошим знаком вважалося 18 листопада ходити в лазню. Згідно з повір’ям, всілякі недуги наступні 12 місяців будуть обходити стороною.

Дівчата, які мріють скоріше вийти заміж, повинні молитися святому Іоні і просити його про зустріч з нареченим з доброї, порядної сім’ї.

День 18 листопада вважається доленосним. Всі прийняті рішення серйозно вплинуть на подальше життя, можуть стати початком нового життєвого періоду. Однак не рекомендується здійснювати дорогі покупки і витрачати гроші, особливо без особливої потреби.

Талісмани

Тим, хто народився 18 листопада, слід знати, що їх захисним оберегом є діамант. З нього можна зробити собі талісман, який буде відганяти усе зле і нечисте. Сама присутність дорогоцінного каміння допоможе відвернути біду. Рекомендується носити кільця з діамантом або намисто. Такий оберіг здатний протистояти негативним помислам оточуючих.

Тлумачення снів 18 листопада

Сон в ніч на 18 листопада вважається віщим. Він здатний не тільки передбачити долю на найближчий рік, але і повністю відобразити настрій людини. Часто сни бувають пов’язані з підвищеною тривожністю, з тим, що людина вважає для себе найскладніших. Але головне – це вміти правильно тлумачити з’являються в мріях образи.

64ea21f51cc394b7f48bd57c7622d7af Прикмети на 18 листопада — вісники швидкої зими

Якщо людина уві сні відчуває себе пригніченим і приниженим, ймовірно, у ньому говорить образа. Напевно, занижена самооцінка не дозволяє йому в повній мірі реалізовувати наявні прагнення. Слід спочатку розібратися в тому, які можливості перед вами відкриваються.

Якщо сон в ніч на 18 листопада пов’язаний з подіями минулих років, то варто опрацювати зв’язку з родичами, колегами і друзями. Адже саме на цих людей найчастіше ми ображаємося. Має сенс переглянути ставлення до деяких доконаним у минулому подій. Якщо давні рішення досі впливають на ваше життя, придивіться до деталей. Можливо, ви приділяєте багато уваги застарілим образам чи відносин, які вже вичерпали себе? Докладний аналіз думок і вчинків допоможе все розставити на свої місця.

Таким чином, 18 листопада – день особливий. Він знаменує остаточний перехід до зимового періоду. Чим виразніше людина зможе налаштуватися на свершившуюся зміну в природі, тим легше йому буде прийти до внутрішньої згоди. Вміння досягати гармонії всередині себе – одне із самих потрібних якостей. Варто розуміти, до чого ви прагнете і чого слід очікувати від оточуючих.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради