До чого сниться біла кішка (кіт) – сонник для жінок, чоловіків

Здавна вважається, що пухнасті вихованці наділені магічними властивостями і мають зв’язок з потойбічним світом, а їх поява в нічних видіннях має велике значення.

Образ кішки світлого забарвлення у більшості випадків символізує позитивні зміни в житті, але, щоб підібрати максимально точне тлумачення, необхідно врахувати стать сплячої людини, зовнішній вигляд і кількість тварин у сні.

e513b37d33f33330956260b8773e073f До чого сниться біла кішка (кіт) – сонник для жінок, чоловіків

До чого сниться біла кішка – загальне тлумачення

Загальні трактування в різних сонники образу білої кішки або кота:

 • Тварина світлого забарвлення з темними плямами – до невдач у бізнесі. Проблеми можуть виникнути із-за активних дій недоброзичливців. Здатність до ризикованих дій та участь у авантюрних справах допоможе залишитися на плаву.
 • Білосніжний звір має хворобливий вигляд – в недалекому майбутньому хтось із близьких людей буде гостро потребувати допомоги сновидця. Боротися з хворим котом – в реальності намагатися впоратися із серйозною проблемою.
 • Кіт з агресивною поведінкою – до появи у ближньому оточенні нав’язливою особистості. Ця людина намагатиметься втягнути вас у нехороші справи, тому рекомендується якомога швидше припинити з ним спілкування. Якщо вийшло прогнати агресивна тварина – всі проблеми вдасться вирішити з плюсом для себе.
 • Гладити білосніжного кота – до закінчення чорної смуги в житті і переоцінки цінностей.
 • Вагітна кішка білого забарвлення – до отримання неприємних новин, надовго команд, що вибули сновидця зі звичної колії.
 • Намагатися зловити кота світлого забарвлення – познайомитися з неабиякою людиною, відмінним палким темпераментом.
 • Годувати білосніжне тварина – прагнути до відносин з людиною, значно молодше сновидця.
 • Звір забарвлення приніс в зубах здобич – до непередбаченої премії або підвищення зарплати.
 • Побачити біле тварина в темряві для представників обох статей – до непереборного бажання мати міцну сім’ю і багато дітей.
 • Якщо кіт бігає по будинку в пошуках виходу – до вдалого результату у майбутніх справах.

Безліч білих котів попереджають про необхідність добре обдумувати кожне слово при спілкуванні на роботі або в колі друзів, оскільки ваші слова можуть бути сприйняті неправильно.

До чого сниться біла кішка жінці, чоловікові

Трактування для представниць слабкої статі:

 • Зрілу Жінку кіт білого забарвлення часто сниться до необхідності навчитися розділяти час для роботи і членів сім’ї. Спроби скрізь встигнути з великою ймовірністю призведуть до скандалів з близькими людьми або незадоволеності з боку начальства.
 • Якщо тварина у сні намагається покусати або подряпати даму – незабаром у неї настануть важкі часи. Щоб вийти з цієї ситуації з мінімальними втратами, необхідно зі спокоєм і стриманістю підходити до вирішення проблем.
 • Для дівчини сон за участю кота білого забарвлення означає сильний підсвідомий страх перед зближенням з представниками протилежної статі.
 • Для жінки, яка складається в шлюбі, побачити в нічному видінні білу кішку на сносях – до збільшення обов’язків і катастрофічний брак часу для їх виконання.
 • Якщо дама побачила, як уві сні чоловік прийняв образ кота – обранець нещирим з нею і скоро може зрадити.

Чоловікам образ білої вихованки віщує швидкі неприємності, які позначаться на всіх сферах життя. Можливо, у ближньому оточенні є людина, що живе за рахунок ідей сновидця.

Якщо уві сні красива біла кішка треться об ноги чоловіки – в житті з’явиться нещира дівчина, яка усіма силами намагатиметься окільцювати сплячої людини.

До чого сниться біла пухнаста кішка

У багатьох сонники образ білої кішки є попередженням про можливі проблеми незабаром, які виникли через необачність сновидця. Щоб не погіршити відносини з колегами і не погіршити своє фінансове становище, необхідно добре обміркувати кожен новий крок у робочих проектах.

Білий великий пухнастий і спокійний кіт часто сниться до прорахунків у справах, які негативно позначаться на репутації сплячої людини. Рекомендується приділити час для самопізнання та наповнення енергією – це допоможе вирішити виниклі проблеми.

2599f318d36862cb99c8805803f30afd До чого сниться біла кішка (кіт) – сонник для жінок, чоловіків

Образ кішки

Біла кішка з кошенятами

Приснилася здорова біла кішка з потомством – до сварок з родичами або близькими друзями. Бачити уві сні пологи тварини – до поліпшення відносин з коханою людиною. Сновидець усвідомлює причину наявних проблем, і це допоможе знову зблизитися з другою половинкою.

Кошенята поруч з мамою означають наявність у колі близьких друзів зрадників, які незабаром намагатимуться зіпсувати життя сновидця.

Якщо кішка у сні годує своє потомство – очікуйте неочікуваного та приємного подарунка від близької людини.

Біла мертва кішка

Власноруч убити в сні білого вихованця – успішно завершити давні справи і отримати заслужену нагороду. Бачити мертву тварину – здобути перемогу над ворогами завдяки розуму і рішучих дій.

Біла кішка в крові

Поранене біле тварина означає сварку на роботі або з родичами, яка буде мати серйозні наслідки. Спляча людина на тривалий час припинить спілкування з людиною, які беруть участь у скандалі.

Тварина, біла шерсть якого забруднений кров’ю, попереджає про небезпеку для сновидца або близьких йому людей. Особливо важливо доглядати за дітьми, оскільки великий ризик вчинення або серйозних помилок.

Думка экспертаНаталия АлександроваНумеролог, парапсихолог, тарологДля дівчата поранена кішка означає проблеми у кращої подруги, з якими вийде впоратися тільки спільно.

Біла кішка на руках

Сниться тримати на руках білу пухнасту кішку – в реальності вийде прийняти вірне рішення, і це значно полегшить життя сплячої людини. Також цей сон указує, що вийде вийти без значних втрат сумнівних справ.

Якщо тварина намагається вирватися з рук – рекомендується переглянути свої плани на найближче майбутнє, оскільки великий ризик невдалого результату.

Домашня біла кішка

Великий домашній білий кіт сниться до зайвої скритності, яка заважає сновидінню знайти своє місце в житті. Грайлива білосніжна кішка вказує на необхідність покластися на свою інтуїцію при прийнятті рішень.

Домашня кішка з білою шерстю символізує гармонійні стосунки з членами сім’ї. Вдома протягом тривалого часу не буде скандалів і непорозумінь.

Не варто надмірно загострювати увагу на нічних видіннях – образи можуть виникати внаслідок завантаженості на роботі або надмірного емоційного хвилювання. Постарайтеся знайти час для відпочинку і проведення часу в колі близьких людей – це допоможе нормалізувати психологічний стан і надалі сконцентруватися на хвилюючих питаннях.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради