До чого сниться біле щеня: жінці, дівчині, чоловікові – сонник

Щеня здавна є другом людини, тому його образ у нічному видінні може вказувати на гостру потребу підтримки з боку близьких людей, пошуки сенсу життя або авторитетної особистості.

Тварина з білим забарвленням найчастіше є позитивним знаком, але, щоб знайти точну трактовку, необхідно врахувати стать сплячого, поведінка, розміри або стан собачки.

567f7ae93ba4e6dd9573f0e9d7479701 До чого сниться біле щеня: жінці, дівчині, чоловікові – сонник

До чого сниться білий щеня – загальне тлумачення

Маленький білий песик уві сні може означати:

 • швидке просування по кар’єрних сходах;
 • висновок вигідною і довгострокової угоди;
 • виграш у лотерею, одержання премії або спадщини;
 • побачення, здатне перейти в тривалі відносини, і навіть шлюб.

Думка экспертаИльмира ДербенцеваПарапсихологБелый щеня з блохами сниться до дрібних клопотів, на рішення яких доведеться витратити багато часу і сил. Щоб швидше розібратися з виниклими труднощами, рекомендується звернутися за допомогою до друзів або родичів.

Якщо маленький чотириногий друг спокійно сидить поруч з кошеням – в реальності необхідно навчитися контролювати власні емоції. Надмірна запальність і різке поведінку можуть стати причиною скандалів, здатних негативно позначитися на всіх життєвих сферах.

Навколо собаки грає багато білих цуценят – вас оточують справжні друзі, з якими ви можете бути щирими. Намагайтеся приділяти їм більше уваги, інакше це може стати причиною погіршення відносин.

Тварина чорно-білого окрасу нерідко сниться перед отриманням радісних звісток або пророкує приємні клопоти незабаром.

Дії сновидця

Трактування сну залежить від дій сплячої людини:

 1. Купити песика світлого забарвлення – до радикальних позитивних змін у житті. Сновидця чекає знайомство з впливовою особою, просування по кар’єрних сходах, отримання премії або приємний сюрприз від дорогої людини. Спостерігати за тим, як хтось незнайомий купує білосніжного вихованця – до брехливих чуток, які розповсюджуються за спиною сновидця.
 2. Шукати білого цуценятко – в реальності страждати через відсутність підтримки і взаєморозуміння з боку близьких людей. Спляча людина може сильно переживати через зраду друга, а це, в свою чергу, негативно позначиться на його здоров’ї і може стати причиною тривалої замкнутості. Знайти в сні свого вихованця і випробувати прилив радості – в реальності знайти гармонію між фізичним і душевним станом. Зміни в собі допоможуть отримати визнання на роботі або досягти успіху у власному бізнес-проекті.
 3. Грати з білосніжним песиком – отримати приємний подарунок від близької людини.
 4. Тримати цуценя за лапи – до стабільного доходу та поліпшення фінансового становища. Найближчим часом можна сміливо братися за нові проекти або поміняти роботу.
 5. Дати білої собачці кістка – до грошових втрат і тривалого погіршення фінансового становища.
 6. Вбити тварину – до серйозних неприємностей або небезпеки, що насувається. Рекомендується на найближче майбутнє відмовитися від сумнівних угод, подорожей та більше уваги приділити здоров’ю.

Маленький білий пес радісно облизує вам обличчя – до прекрасних відносин в колективі на роботі.

Як з’явився білий щеня

Спостерігати за народженням цуценя світлого забарвлення – до отримання справжнього задоволення від своєї роботи, швидкому визнанню з боку керівництва або партнерів, і отримання гідної плати за свої труди.

Тварина з’явилася нізвідки і перебігло сновидінню дорогу – до швидкого знайомству з приємною особистістю. Якщо звір намагається вкусити сплячої людини – в майбутньому відбудеться скандал з близькою людиною, і він приведе до дуже серйозних наслідків.

Якщо уві сні ви самі перетворилися в білого цуценя, виходить, у реальному житті необхідно відпочити від роботи в самоті або колі близьких людей – це допоможе відновити фізичні і душевні сили.

Агресивна тварина

Якщо собачка веде себе агресивно і гарчить – незабаром сновидця можуть очікувати конфлікти на роботі або з членами сім’ї. Постарайтеся уникати провокацій з боку співробітників або наближеного оточення, оскільки скандал може перерости в тривалу ворожнечу.

Укус тварини попереджає про зраду з боку друзів або коханої людини, яке надовго виб’є сновидця зі звичної колії.

Білий щеня на руках

Біла маленька собака, яку сновидець тримає на руках, символізує проблеми у когось з близьких друзів. Ваша вчасна підтримка допоможе йому уникнути серйозних втрат, а на допомогу цієї людини в майбутньому ви зможете завжди розраховувати.

Якщо чотирилапий друг світлого забарвлення у нічному видінні спокійно сидить на руках – незабаром проекти почнуть приносити дохід. Можна сміливо братися за нову роботу, займатися цікавим хобі або докладати зусилля для отримання кращої посади – ваші старання будуть винагороджені.

Тримати тварину на руках – в реальності отримати дуже серйозне завдання. Щоб його виконати, доведеться викластися в повній мірі, але нагорода того варто.

1d30df87ef5eb869fcdd4b5e7184bbff До чого сниться біле щеня: жінці, дівчині, чоловікові – сонник

Приснився дівчині, жінці

Розшифровки для представниць слабкої статі:

 1. Для дівчинки сновидіння з участю білої собачки означає швидке сприятливе вирішення давніх справ.
 2. Дівчині, яка складається у відносинах, образ білого пухнастого песика символізує швидку вагітність. Якщо тварина виглядало здоровим та радісним – ваші стосунки з коханим призведуть до щасливого і міцного шлюбу. Хворобливий або переляканий вихованець попереджає, що хлопець вас обманює і не сприймає відносини серйозно. Відкрито поговоріть з хлопцем про хвилюючі вас питання, щоб не втрачати час на безглуздий роман.
 3. Для дорослої жінки вести цуценя світлого забарвлення на повідку – до отримання довгоочікуваної посади або отримання великої премії.
 4. Заміжніх жінок собачка з білою шерстю попереджає про швидке погіршення взаємин з чоловіком. Якщо в нічному видінні було два цуценя – на горизонті з’явиться небезпечна конкурентка, здатна повести вашого чоловіка. Сновидице необхідно придивитися до сімейного оточення і проаналізувати ставлення в родині – розмова по душах з коханим і обопільні спроби внести різноманітність у сімейне життя допоможуть зберегти шлюб і уникнути зрад.
 5. Вагітну дівчину білий песик у сні попереджає про благополучних пологів і здорове маля.

Ластящийся маленький пес світлого забарвлення символізує відновлення відносин з колишнім хлопцем або новий роман, здатний привнести в життя сновидицы багато яскравих фарб.

Чоловікові приснився

Якщо уві сні молодий чоловік тримає на руках новонароджену білого цуценятко – в реальності він мріє про сім’ю або дітей на підсвідомому рівні.

Для бізнесменів сон, в якому він бачить новонародженого світлого цуценя, пророкує відповідальна справа, незабаром доручену вищим керівництвом або запеклу боротьбу з конкурентами за прибутковий проект. Приділивши відбувається максимум уваги, можна значно поліпшити своє фінансове становище на довгий час або отримати підвищення.

Для літнього чоловіка образ білого песика у сні означає швидке знайомство з молодим, але дуже цілеспрямованою людиною – життєвий досвід сновидця допоможе цієї особистості досягти поставлених цілей.

Якщо молодій людині приснилася собака, оточена білими цуценятами – в недалекому майбутньому він познайомиться з дівчиною, яка багато в чому нагадує його маму. З цією дамою будуть тривалі відносини, які з великою ймовірністю призведуть до одруження.

89d8d6c2972a27cf513ddf387f1f65e2 До чого сниться біле щеня: жінці, дівчині, чоловікові – сонник

Тлумачення відомих сонників

Трактування образу білосніжного цуценя від популярних тлумачів:

 1. Фрейд. Бачити уві сні здорового і життєрадісного білого цуценя – до кардинальних змін у робочій сфері або особистого життя. Наполеглива праця і цілеспрямованість допоможуть отримати бажану роботу або просунути власний бізнес.
 2. Міллер. Біла невелика собачка символізує початок нового проекту, який принесе великий прибуток. В найближчому майбутньому потрібно приділити максимум уваги нових пропозицій і прислухатися до ідей партнерів, щоб не упустити свій шанс. Також маленький чотириногий друг світлого забарвлення може символізувати швидке знайомство з людиною, яка в майбутньому стане справжнім другом. Мертвий білий щеня попереджає про те, що сновидець здійснить необдуманий вчинок і буде тривалий час про це жалкувати.
 3. Ванга. Образ маленького песика світлого забарвлення попереджає про важливу річ, яку сновидець забув – це може стати причиною серйозних змін. Намагатися наздогнати білих щенят – докласти багато зусиль для отримання бажаного. Рекомендується сповільнити життєвий темп, приділити увагу близьким оточенню і відпочинку, інакше ви ризикуєте зіпсувати здоров’я або погіршити відносини з близькою людиною. Втратити маленького песика – до значних фінансових втрат.
 4. Нострадамус. Білий щеня вказує на приховані почуття сновидіння, в яких він не зізнається навіть собі. Також подібне сновидіння може попереджати про неприємності незабаром. Приснився новонароджений білий щеня – до швидкого знайомства з дуже цікавою особистістю.
 5. Хассе. Приснилося, як ви тримаєте біля грудей білого цуценя – до гармонійним відносинам з другою половинкою. Якщо тварина намагається вирватися – сновидця чекає скандал з одним або членом сім’ї, пов’язане зі зрадою цієї людини. Годувати собаку з рук – в житті мати впливового покровителя.
 6. Квіток. Образ білого цуценя пророкує, що в недалекому майбутньому важливі для сновидця справи будуть пов’язані з людьми молодшого віку. Багато маленьких песиків – до роботи зі студентами або учнями. Знайти маленького білосніжного цуценятко – незабаром допомоги сновидця біжать потребувати хтось із близьких людей. Намагатися безуспішно зловити собачку – погіршити відносини з близьким другом з власної дурості.

Білий колір асоціюється з успіхом, позитивними змінами чи удачею, тому тварина такого забарвлення у нічному видінні найчастіше є добрим знаком. У той же час злий, хворий або полохливий пес може попереджати про прийдешні проблеми в особистому житті або погіршенні фінансового становища.

Іноді такий сон може вказувати на підсвідоме бажання завести вихованця або острах за свою собаку – подібні сновидіння не несуть смислового навантаження.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради