Прикмети: чому не можна розбавляти чай холодною водою і можна залишати недопитий чай

Народна мудрість досі підказує людям, як потрібно організовувати свій побут. Вона залишається актуальною, тому що наші пращури спостерігали за знаками долі протягом тривалого часу. Зроблені висновки були покладені в основу забобонів. Саме завдяки прикметам ми знаємо, чому не можна розбавляти чай холодною водою або залишати його недопитим.

ce50574ee4e1964943d428f4e17fb588 Прикмети: чому не можна розбавляти чай холодною водою і можна залишати недопитий чай

Чому не можна розбавляти холодною водою

За прикметами, розбавляти чай холодною водою – погана прикмета. Це знак, що вказує на швидкий конфлікт з оточуючими. В залежності від того, який чай розбавляє людина, можна зрозуміти, що його чекає в майбутньому:

 • Разбавка чорного чаю – передвістя сварки з другою половинкою. Людина зрозуміє, що його не влаштовує спільне життя з партнером, тому спробує позбутися недоліків сімейного побуту. Однак це призведе тільки до погіршення ситуації і появи безлічі конфліктних ситуацій.
 • Розбавити зелений чай – до зіткнення з колегою. Точки зору людей, що працюють в одній компанії не будуть збігатися, з-за чого вони посваряться. Тільки втручання інших членів робочого колективу або начальника змінить ситуацію.
 • Розбавляти водою каркаде – значить, посваритися з батьками. Людина не зможе пояснити мету своїх подальших дій, що стане причиною непорозуміння між родичами. Це перейде у тривалий конфлікт, який закінчився неприязню і недовірою один до одного.
 • Чай з добавками, розведений водою, вказує на конфлікт з незнайомцем. Неприємна ситуація незабаром відбудеться на вулиці. Людина не зможе стримати агресію, за цим першим почне сваритися з оточуючими. Підсумком спору стане зіпсований настрій і неповага до інших.

Чому не можна залишати недопитий чай

Недопитий чай – поганий знак. Щоб зрозуміти, на що саме вказує це подія, необхідно згадати, з ким людина була, коли залишив напій.

 • Розмовляти з незваним гостем і залишити недопитим чай – передвістя кризи. Людина не зможе врегулювати власні доходи і витрати, що стане причиною проблем з матеріальним становищем.
 • Бути з колегою і залишити чай – значить незабаром зіткнутися з неприємностями на роботі. Людина не зможе правильно виконати завдання керівника, з-за чого йому доведеться переробляти проект і затримувати його здачу.
 • Чаювання з батьком, під час якого був залишений напій, віщує розставання з другою половинкою. Партнер не зможе в потрібний момент надати підтримку, що спричинить за собою розчарування у відносинах. Любі зрозуміють, що не підходять один одному, з-за чого пара розпадеться.
 • З начальником пити чай і залишити напій – до проблем в сім’ї. Людина не зможе підтримувати довірчі стосунки з усіма родичами, тому з’являться труднощі у взаєминах з ріднею.
 • Залишити чай, розмовляючи з другою половинкою – значить розчаруватися у власному думці про оточуючих. Людина зрозуміє, що думав занадто добре про приятелів. Це підштовхне його до зміни кола спілкування.
 • Пити з новим знайомим, після чого залишити напій в гуртку – до несподіваної зустрічі зі старим другом. Після розмови з приятелем з’явиться заздрість і почуття неповноцінності, що негативно вплине на самооцінку і продуктивність.
 • 34fcbb05fbbe09e9403bc9449ae0ccc5 Прикмети: чому не можна розбавляти чай холодною водою і можна залишати недопитий чай

  Прикмети, пов’язані з недопитим чаєм

  Недопитий чай може вказати і на інші неприємні події найближчого майбутнього. З ним пов’язано безліч народних марновірств.

  • За прикметами, випадково додати цукор в залишений чай – значить, стати жертвою дрібного шахрая. Людина не втратить багато грошей, однак надалі його буде переслідувати страх злочинців.
  • Якщо людина пролив чай на стіл або просипав заварку, то його чекає неприємна розмова з однолітком. Під час бесіди він проявить себе як різнобічно розвинена особистість, що негативно позначиться на її відносинах з ровесниками. До людини будуть ставитися як до вискочці.
  • Пролитий на себе розбавлений чай вказує на застій у професійному зростанні. Людина не зможе виконати завдання боса досить якісно, що негативно позначиться на взаєминах з начальником. Співробітника не допустять до інших проектів, з-за чого він тривалий час не буде просуватися по кар’єрних сходах.
  • Залишити напій недопитим, забувши при цьому дістати ложку з чашки – значить незабаром людини чекають невзаємні почуття. Він буде відчувати симпатію до представника протилежної статі, проте отримає у відповідь гордовитість і сміх замість щирості.

  Незважаючи на те, що недопитий чай – дрібниця, непримітна на перший погляд, вона є важливим знаком долі. Правильно витлумачивши сталося, людина зможе дізнатися, що його чекає в найближчому майбутньому. За прикметами, розбавлений або залишений недопитим чай вказує тільки на негативні прийдешні події.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради