Як звернути на себе увагу хлопця, чоловіка, який подобається, на вулиці, вечірці, роботі, школі або на відстані по листуванню

Як гарно, по-особливому звернути на себе увагу хлопця – цим питанням задаються багато молоді дівчата. Це зробити дуже просто, якщо знати деякі нюанси і мати уявлення про те, що їм у цілому подобається. Смаки у всіх різні, але існують такі способи звернути на себе увагу, які не підведуть.

Як пробудити інтерес

На вулиці

Щоб звернути на себе увагу хлопця, як не можна до речі підійдуть знайомства та зустрічі на вулиці. Хлопці часто роблять спроби познайомитися, якщо їм сподобається дівчина. Але жіночої статі, в свою чергу, слід дотримуватися деякі рекомендації, щоб дати зрозуміти незнайомим хлопцям, що вони не проти знайомства.

Рекомендації:

 • Погляд – це те, що може спочатку викликати інтерес. Необхідно виділитися з натовпу: подивитися йому в очі, на 2-3 секунди затримавши погляд. Бажано в такий момент мати максимально розслаблений, природне вираз обличчя з легкою усмішкою. Вона показує, що дівчина не просто дивиться, а, швидше за все, цікавиться і проявляє явний інтерес.
 • Не завжди сильна стать готовий проявити рішучість, також є ймовірність, що юнак не зміг зрозуміти знак або взагалі не помітив. Тому в такому випадку дівчині слід діяти прямо: ненав’язливо підійти і запитати що-небудь. Наприклад, як знайти дорогу до певного недалекого місця (бажано, щоб воно було по дорозі у ту сторону, куди йде хлопець) або зробити комплімент з приводу одягу. Потрібно бути природною і не показувати хвилювання. Якщо від хлопця відчується дружелюбність або явна зацікавленість, то далі можна пройтися разом. Великий шанс, що він попросить номер телефону та спілкування продовжиться.
 • На вечірці

  Звернути на себе увагу хлопця на вечірці простіше, ніж на вулиці, бо це місце, де всі відпочивають. Сприятливо позначається також неформальна розслаблена атмосфера.

  Саме тому, якщо дівчині сподобався хлопець, слід скористатися шансом:

 • Важливо добре виглядати, тому що на вечірках багато дам в гарних вбраннях і з яскравим макіяжем. Одягатися слід під відповідну тематику. Як правило, це плаття. Не варто одягатися і фарбуватися занадто вульгарно.
 • На вечорницях дівчата зазвичай бувають з подругами, тому дуже зручно, якщо одна з них знайома з симпатичним хлопцем і може представити їх один одному.9031ea4e19479e3404605f9621a742be Як звернути на себе увагу хлопця, чоловіка, який подобається, на вулиці, вечірці, роботі, школі або на відстані по листуванню
 • Бажано бути яскравою і в поведінці: багато розмовляти, сміятися, танцювати, підтримувати діалоги і висловлювати свою думку, тоді дівчина точно не залишиться в тіні.
 • Як і у випадку зі знайомствами на вулиці, якщо хлопець не підійшов сам, варто проявити ініціативу.
 • На роботі

  На роботі виділитися серед колег дуже просто: дівчина зможе легко звернути на себе увагу, якщо зробить акцент на чому-небудь яскравому в собі. Це може бути деталь у зовнішності, риса характеру або незвичайне захоплення.

  Важливо стежити за собою, бути доглянутою, добре пахнути, стежити за волоссям, шкірою, тілом. Варто дізнатися, чим захоплюється сподобався чоловік. У разі якщо в чомусь інтереси збігаються, вже буде не так складно стати трішки ближче. Як звернути на себе увагу хлопця на роботу: зробити це можна, влившись в колектив і потоваришувавши з усіма колегами, тоді дівчина опиниться в центрі уваги.

  Не слід пропускати корпоративи або неформальні зустрічі, якщо там буде головний об’єкт закоханості.

  В школі

  У шкільні роки теж реально привернути увагу хлопця. Але найбільш часто зустрічається проблема – скромність юних дівчат. Тому варто розвивати впевненість у собі і не боятися виглядати безглуздо.

  Якщо дівчинка навчається в школі, а об’єкт зітхання – в іншому класі і навіть не знає про неї, то варто знайти привід познайомитися, але не починати з визнання, так як немає гарантії, що спілкування продовжиться. Саме тому можна, наприклад, піти в ту ж секцію або гурток, куди ходить юнак, разом відвідувати олімпіади і т. д.

  Тоді спілкування зав’яжеться природним чином, а хлопець, відповідно, виділить дівчину подумки серед натовпу інших школярок. Йому можуть подобатися дуже товариські або ж навпаки скромні тихі дівчини. Але в будь-якому випадку необхідно продемонструвати свою увагу хлопця, а не приховувати його. У сучасному світі також відмінним рішенням стане спілкування з хлопцем в інтернеті.

  На відстані

  Звернути на себе увагу вподобаного хлопця можна як у реальному житті, так і в інтернеті.

  Але потрібно діяти поетапно:

 • Важливо мати привабливу сторінку: якісні красиві фотографії, можливо, зроблені на телефон, але не варто викладати однотипні селфи. Оформлена анкета та записи на стіні теж повинні бути змістовними і багато говорити про власника сторінки.
 • Вивчити його профіль, подумати, чи немає у нього дівчата і не одружений він. Подивитися на групи, фотографії і пости, щоб дізнатися його інтереси.
 • Потім можна редагувати свою сторінку. Наприклад, виходячи з попереднього пункту, з’ясувалося, що він фанат мотоциклів, тому, якщо у дівчини є фотографія на мотоциклі, буде не зайвим викласти її.539cdfe5266c9143c0558ad35c6d6a0b Як звернути на себе увагу хлопця, чоловіка, який подобається, на вулиці, вечірці, роботі, школі або на відстані по листуванню
 • Тепер саме час проявити свою увагу: залишити кілька лайків або змістовних коментарів. Буде дуже хорошим знаком, якщо і хлопець у відповідь зацікавиться сторінкою дівчини або навіть додасть в друзі.
 • Після можна спробувати ненав’язливо написати що-небудь особистим повідомленням.
 • 7 кроків, щоб звернути на себе увагу

  Є покрокові поради, які в більшості випадків незалежно від ситуації та обстановки допомагає дівчатам виділятися і зацікавлювати чоловіків.

  Крок 1. Підкресліть достоїнства і приховати недоліки

  В першу чергу необхідно почати з зовнішності, так як від неї залежить половина успіху. Наприклад, у дівчини неймовірно гарна фігура. Її ні в якому разі не можна ховати, а навпаки, варто носити і підбирати речі, які підкреслять її. Але важливо не перестаратися: занадто короткі спідниці, вузький шкіряний одяг і глибоке декольте швидше збентежать хлопця.

  А ось якщо фігура не зовсім ідеальна, то варто зайнятися спортом і ретельніше підбирати фасони одягу. Наприклад, при повних ногах носити брюки прямого покрою і робити акцент на талії.

  Впоратися з дрібними недоліками шкіри і виділити риси обличчя допоможе легкий макіяж. Важливо не переступити межу і не почати фарбуватися дуже яскраво. Як правило, для краси достатньо трохи помади, тонального засобу або пудри, туші і зовсім трохи підводки по лінії росту вій верхньої повіки. Жорсткий контуринг особи і великі стрілки – тільки для вечора.

  Крок 2. Образ впевненої в собі, сучасної особи

  Впевненість у собі – це не зовнішність, недоліки якої можна приховати. Вона йде зсередини. Для створення образу впевненої дівчини можна прикласти деякі зусилля, але в першу чергу потрібно стати по-справжньому впевненою.

  А сприятиме цьому:

  • життя в гармонії з самою собою;
  • спорт (танці, одноборства і т. д. за смаком);
  • активний спосіб життя і спілкування з людьми;
  • хобі;
  • догляд за зовнішністю;
  • позитивні думки: ніколи не можна самознищуватися, порівнювати себе з іншими і сподіватися тільки на погане;
  • у деяких випадках не завадить допомога психолога.

  Але навіть упевнені в собі дівчата не завжди можуть створити потрібне враження. Щоб виглядати впевнено зовні, потрібно попрацювати над своїми рухами, манерою подачі і, головне, голосом, дикцією. Мова повинна бути плавною, виразною, щодо гучного. Також важливо не мовчати, коли є що сказати, т. к. впевнених людей виділяє те, що вони майже завжди висловлюють свою точку зору.

  8cbc85f6b152a1948d30dd7d00bf3496 Як звернути на себе увагу хлопця, чоловіка, який подобається, на вулиці, вечірці, роботі, школі або на відстані по листуваннюОбраз упевненої в собі жінки допомагає вирішити питання, як звернути на себе увагу хлопця.

  Тут допоможе лише практика: потрібно звикнути говорити багато, навчитися виражати думки. І ще образ сучасної особи доповнює активний спосіб життя: наявність друзів, з якими можна провести час і цікаво відпочити (але не в клубі з алкоголем), спорт, хобі. Також упевнені люди зазвичай завжди мають роботу, більш того, отримують від неї задоволення і часто йдуть по кар’єрних сходах вгору.

  Крок 3. Варіанти хорошого першого враження. Одяг, зачіска, запах

  Потрібно приховати недоліки і виділити гідності.

  Є ряд рекомендацій для створення гарного першого враження:

 • Одяг не повинна бути занадто яскравих і різких кольорів, також важлива її якість і чистота. Для залучення уваги хлопця в перший раз може підійти жіночний образ (із спідницею, сукню) або повсякденний. А ось макіяж, як вже говорилося, краще всього підбирати «природний».
 • Зачіска – особлива деталь образу. Дівчина може заплести косу, зібрати мушлю, пучок або бути з розпущеною шевелюрою, але в будь-якому випадку волосся повинні бути чистими і добре розчесаним. Якщо у незібраному стані, вони плутаються, необхідна укладка. Для краси волосся стоїть за ними доглядати: користуватися масками, гелями, сушити природним чином.
 • З запахом все трохи складніше. Обов’язково потрібно мати чисте вимите тіло, користуватися дезодорантом, але духи підбирати з особливою ретельністю, так як недорогий парфум, як правило, пахне слабо або має їдкий аромат, який, навпаки, може тільки відлякати хлопця з думками триматися на відстані. Якщо аромат прийнятний, то не факт, що він сподобається хлопцю. Тому тут якраз ідеальний виходом буде не користуватися парфумами взагалі або ж купувати хорошу туалетну воду і духи.
 • Крок 4. Мова тіла

  Мова тіла здатний багато розповісти про людину. Хлопців дуже приваблює, якщо дівчина покручує локон або погладжує який-небудь невеликий предмет, поправляє волосся, тримає губи злегка відкритими і не використовує закриті пози: схрещені між собою руки, пальці рук, ноги. Однак закинути ногу на ногу можна – це сприймається як добрий жест.

  Важливо вести себе максимально природно і розслаблено.

  Крок 5. Розташуйте до себе

  Розташувати до себе можна за допомогою діалогу. Почавши говорити самій, можна завести хлопця так, щоб почав розповідати щось про себе, довіряючи вам. Наприклад, дівчина в перший раз прийшла на побачення з хлопцем. Не можна мовчати. Швидше за все, хлопець сам розслабитися, позбутися нерішучості і зав’яже діалог.8a66ac7f867e8f640809448e3c3ee77b Як звернути на себе увагу хлопця, чоловіка, який подобається, на вулиці, вечірці, роботі, школі або на відстані по листуванню

  Але ні в якому разі не можна перебивати юнака і говорити багато про себе або про ті речі, які йому нецікаві. Краще знайти якусь спільну тему для розмови. Також важливо трохи жартувати, але не допускати принижень, або, як мінімум, говорити про позитивні речі.

  Крок 6. Попросіть його про дрібну послугу

  Привернути увагу і закохати хлопця дуже допомагає зовнішня беззахисність дівчата і жіночність. Показати це можна не тільки за допомогою зовнішнього вигляду і поведінки, а й проханням про легко здійсненним послуги.

  Прохання може бути звичайнісінькою: проводити до будинку, попросити дати друкарську ручку тимчасово, допомогти вийти з машини або будь-яка інша дрібниця, яка, тим не менш, приверне увагу чоловіки.

  Крок 7. Правильний флірт: посмішка і погляд очі в очі

  Флірт – річ досить легка, але в той же час складна, так як фліртувати треба вміти. Це не прояв вульгарності і вульгарності, а куди більш тонка річ і гра слів, поглядів та інших складових.

  Як тільки дівчина звернула на себе увагу хлопця, вона може скористатися тонким фліртом:

 • Трохи посміхатися, так як це розкріпачує і дівчину і хлопця. Посмішка не повинна бути «на всі зуби» або штучною, вона повинна бути ледве помітною, розслабленою.
 • Можна використовувати невербальні жести: погладжування волосся або предметів, відкритий рот.
 • Томний голос також може допомогти.414eaedeeb6b1f05bce3ce7fea17f6ea Як звернути на себе увагу хлопця, чоловіка, який подобається, на вулиці, вечірці, роботі, школі або на відстані по листуванню
 • Найголовніше – погляд. За допомогою погляду можна грати з хлопцем, закохати його в себе, показати зацікавленість та багато іншого. При знайомстві потрібно дивитися на хлопця, відводячи погляд через кілька секунд після того, як очі зустрінуться, ніби соромлячись. А потім подивитися знову. Краще це робити з легкою посмішкою.
 • Як розташувати до себе в розмові

  Після того, як створено гарне враження, дівчина сподобалася хлопцеві зовні і по поведінці, привернула увагу, саме час відкриватися внутрішньо за допомогою розмов і розкріпачуватися обом. Діалог – кращий засіб покласти початок для подальшого спілкування. Але важливо знати, як розташувати до себе в розмові, якщо познайомилися зовсім недавно.

  Для цього потрібно час від часу жартувати, розповідати про себе, але більше слухати хлопця, цікавитися ним, задавати питання, щоб він мав можливість відповісти.

  Варіанти того, як краще почати розмову

  Є кілька способів, як почати розмову, щоб він закінчився успіхом, і дівчина привернула б увагу хлопця.

  Говорите мало, тільки по справі

  Говорити мало – означає слухати співрозмовника. Це дуже хороший прийом, так як тут працює психологічний чинник: люди цікавляться тими, хто цікавиться ними. Потрібно багато питати хлопця про нього, щоб краще його пізнати. І трохи розповідати про себе, підтримувати діалог своїми коментарями. Хлопець сам запитає дівчину про неї, якщо зацікавиться у відповідь.

  Не варто забувати про одне, говорити мало і більше слухати можна, але якщо тільки мовчати і піддакувати у відповідь, хлопець сприйме це як сильну невпевненість дівчини або незацікавленість, безініціативність.

  Говорите про те, що цікавить співрозмовника

  Цей прийом дуже схожий з попереднім, і зазвичай їх використовують разом. Щоб запам’ятатися хлопцеві, потрібно говорити про цікавих для нього речі (бажано знайти загальну тему і збіги за інтересами). А от про особисте життя і занадто інтимні речі на перших порах розпитувати з пристрастю не варто. Це налякає хлопця.

  Як правильно зробити комплімент

  Після хороших похвал на свою сторону чоловіки відчувають себе впевненіше. Можна ненав’язливо зробити комплімент з приводу красивою деталі одягу, зовнішнього вигляду.

  Але краще всього говорити приємне з приводу особистих якостей хлопця і про його успіхи, хобі, захоплення. Але не можна говорити що-небудь про те, що пов’язано з фінансами, інакше хлопець подумає, що дівчина захоплена його забезпеченістю і грошима, а не їм самим.cce1c86bf90e563f85aa7e46ac7616b4 Як звернути на себе увагу хлопця, чоловіка, який подобається, на вулиці, вечірці, роботі, школі або на відстані по листуванню

  Можна поєднати з проханням. Наприклад, попросити відкрити важкі двері, а потім похвалити його за допомогу, силу, доброту. Або дізнатися, яка книга у хлопця кохана, і захопитися його смаком і начитаністю.

  Важливо, щоб комплімент був доречним і не переигранным. Бажано говорити від душі і дійсно по справі.

  Загадки недомовленості

  Недомовленість здатна підтримувати інтерес до себе дуже довго. Ідеально, якщо дівчина розкривається поступово. З кожним разом, копаючи глибше, хлопець буде дивуватися все сильніше і буде хотіти дізнатися більше.

  Тут все просто: потрібно давати інформацію не відразу. В ідеалі хлопець сам запитує щось або випадково дізнається. Звичайно, це має бути щось незвичайне і хороше. Наприклад, після знайомства хлопець дізнається, що дівчина дуже розумна і начитана, а потім раптом з’ясовується, що вона, виявляється, обожнює стрибки з парашутом.

  Якщо хочеться розповісти щось про себе, потрібно підвести до цього тему і потім здивувати. Якщо хлопець не виявляє зацікавленості, то, ймовірно, не варто і намагатися продовжувати спілкування.

  Як зацікавити за листуванням в Вконтакті, Фейсбуці

  Важливо знати такі нюанси того, як варто писати, щоб заінтригувати:

 • Не варто часто починати з банального «Привіт. Як справи?». Найчастіше, при спілкуванні хлопці з дівчатами взагалі уникають таких формальностей, а діалог ллється природно. Проте іноді буває зайвим поцікавитися, як справи у хлопця і що у нього нового.
 • Можна заговорити про що-небудь цікаве. Наприклад, про недавні новинах, запитати, що хлопець думає з цього приводу. Або дізнатися щось пов’язане з тим, чим він захоплюється: «У тебе багато фотографій з твоїми малюнками. Як давно малюєш? Мені так сподобалося. Скажи, будь ласка, які олівці ти використовуєш. Сама хочу спробувати».
 • Ні в якому разі не можна перегинати палицю в листуванні з скаргами на життя, близьких і т. д. Хлопця може розчулити те, що іноді дівчина сумує, але якщо вона сама по собі дуже негативна, інтерес може пропасти.
 • Можна і потрібно писати першою, однак це тільки для тих випадків, якщо відчувається взаємний інтерес: хлопець теж цікавиться дівчиною і пише перший. Якщо він сам ніколи не починає розмову першим, то варто задуматися про те, щоб припинити спілкування.
 • Покажи свої якості

  Деякі риси характеру у дівчат дуже приваблюють хлопців і здатні викликати бурю емоцій, привернути увагу та закохати.

  Освіченість. Вміння себе вести

  Чоловіки люблять освічених дівчат, т. к. вони здаються цікавими, тому підходять для створення дружби або відносин і сім’ї. З такими дівчатами, як мінімум, цікаво. Мова йде не про освіту, а в цілому про те, як дівчина поводиться, що говорить.

  Для цього потрібно говорити про цікаві речі: про книги, новини і т. д., мати широкий кругозір і вміти підтримати майже будь-яку розмову. Вміння себе вести – теж важливий супутник для розумних дівчат. Як правило, такі жінки дуже стримані, в якійсь мірі скромні, але вміють триматися впевнено.

  Щирість

  Щирість не можна підробити, всі люди можуть бути чесні з одними людьми, а з іншими – не дуже. Щоб хлопець повірив, що дівчина зацікавлена їм щиро, треба постійно показувати своє тепле ставлення, підтримувати і, найголовніше, вміти вислухати.

  Адже у кожної людини бувають свої неприємності й гіркоти, а також потреба в тому, щоб вислухали. Також показником щирості може стати те, що дівчина цінує хлопця.

  Позитивний настрій

  Позитивність виражається через відношення до себе і до світу, тому потрібно показувати оптимістичний настрій на майбутнє, ніколи не влаштовувати істерики, вірити в хороше і бути позитивною людиною. Почуття гумору виділяє багатьох дівчат серед інших.

  Розум і активність

  Показником розуму та активності панянки вважається широкий кругозір, наявність хобі, осмислене ставлення до життя і внутрішня зрілість.

  Щоб бути такою дівчиною, потрібно подорожувати, мати інтерес до світу, дізнаватися кожен день щось нове, читати, бути в курсі останніх новин, мати таких же розумних і активних друзів, намагатися творити або робити щось своє, проявляти активність у житті та ініціативність, записуватися на гуртки та секції за інтересами.

  Доброта

  Доброта допоможе, як звернути увагу хлопця на себе, так і продемонструвати особливу людяність дівчини. Це якість – одне з найцінніших для чоловіків.

  Щоб показати свою доброту, потрібно не приховувати такі свої якості, як співчуття, співчуття до людей та тварин, можливо, легку сентиментальність. Не варто приховувати, що течуть сльози на сумних моментах у фільмах.b03138752e6679425a452c661a635634 Як звернути на себе увагу хлопця, чоловіка, який подобається, на вулиці, вечірці, роботі, школі або на відстані по листуванню

  Але самий головний показник доброти – гарні вчинки, а саме: благодійність, допомога людям і бажання підтримати. Такі дами, як правило, залучають відповідальних і турботливих чоловіків, здатних створити міцну сім’ю. Але не варто плутати щиру доброту з бесхарактерностью і невмінням відмовляти.

  Відео про те, як привернути до себе увагу хлопця

  12 способів того, як привернути увагу хлопця:

  Як сподобатися хлопцю в школі:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради