До чого луна червона — тлумачення стародавніх Майя і Біблії

Людям властиво вигадувати логічне пояснення всьому, що їх оточує. Якщо щось виходить за рамки повсякденності, стає важко відчувати внутрішній комфорт, відчувати себе вільним і самодостатнім. У Древній Русі місяць вважалася сакральним чином. Їй приділяли багато уваги, оспівували її неперевершену красу. Наприклад, повного місяця і молодику приділялося багато уваги. Саме ці фази місяця вважаються найбільш несприятливими для будь-яких нових починань. Червоний місяць – явище рідкісне, тому воно навіювало жах і страх. Часом грань між реальністю і фантазією настільки примарна, що буває нелегко повірити в деякі пояснення, до чого луна червона.

Наукове пояснення червоної Місяця

Якщо звернутися до наукових досліджень, то цього явища цілком можна знайти логічне пояснення. Коли місяць сходить або заходить, то світло від неї просувається через шари атмосфери. Виходить, що чим ближче вона знаходиться до горизонту, тим більше перешкод доводиться долати. Деякі відбиті частки світла розсіюються. У результаті місяць стає насичено червоного кольору.

8e808780b1e5bb3a0ec2fc21a6f7a447 До чого луна червона — тлумачення стародавніх Майя і Біблії

Вплив на людей

Вчені прийшли до висновку, що місяць, купуючи червоний відтінок, впливає на психологічний стан людей і навіть може стати причиною змін зі здоров’ям.

  1. Зростає ризик отримання травми. Наприклад, може статися дорожньо-транспортна пригода. Іноді відбуваються події, які ставлять під сумнів правильність зробленого раніше вибору.
  2. Краще відкласти на інший день переїзд на нове місце проживання в інше місто. Червоний місяць говорить про те, що можуть виникнути додаткові складності.
  3. Слід пам’ятати про те, що необхідно стежити за своїми словами. Необережна фраза може зіпсувати стосунки, створити конфліктну ситуацію. Певні обставини навіть призводять до розриву відносин, сприяють наростання тривожності і відчаю.

Значення у Майя

Відома давня цивілізація надавала особливого значення місяці і вважала її символом життя. Таке явище як червона луна отримало у них своє пояснення. За повір’ям, воно означало, що наближається кінець світу. Якщо людина народилася в такий незвичайний день, то вважалося, що вищі сили наділили його особливим даром передбачення і переконання.

Пов’язані з війною забобони

Відомо, що всілякі забобони виростають зі страху виявитися неготовими до змін. Червона луна означає, що потрібно чекати безліч побоювань. Можуть статися події, які залишать після себе серйозні наслідки. У деяких випадках це означає проявити пильність, почати більше замислюватися про дім і сім’ю. Ще в стародавні часи помічали, що, побачивши криваву місяць, слід починати готуватися до масштабної війни або іншої катастрофи, яка б принесла з собою руйнування. Іноді червоний місяць віщує значні проблеми зі здоров’ям. Людина може просто не знати про те, що серйозно хворий або йому слід пройти термінове медичне обстеження.

a415cec4c823588968d8bce5bcfbdf8c До чого луна червона — тлумачення стародавніх Майя і Біблії

Сучасні тлумачення

В даний момент часу вченими було доведено, що червоний місяць не наділена ніякими містичним змістом. Подібний ефект досягається внаслідок заломлення сонячних променів. Якщо деякий метафізичне значення все ж таки присутня, то воно віщує швидше бути обережним, але ніяк не говорить про насування катастрофи. Отже, про що потрібно пам’ятати?

  1. Слід відмовитися від водіння автомобіля. Краще навіть виключити поїздки за місто або будь-які далекі пересування. У темний час доби не рекомендується ходити по вулицях, а перебувати вдома, в теплі, в оточенні близьких людей.
  2. Польоти на літаку в цей період не принесуть задоволення. Це не означає, що авіалайнер обов’язково зазнає катастрофи. Просто великий ризик зіткнутися зі страхом користуватися цим видом транспорту і потрапити в зону турбулентності.
  3. Не можна формувати натальну карту. Червоний місяць не дасть вірні показники. Є ймовірність ввести самого себе або іншої особи в оману.
  4. Рекомендується утриматися від з’ясування стосунків. Особливо хочеться застерегти від того, щоб влаштовувати сварку на очах у колег, родичів або інших свідків. Будь-які конфлікти будуть провокувати ще більші сварки. Може вийти так, що червона місяць стане причиною розпаду сім’ї або випадково стався звільнення.
  5. Не можна в цей період взаємодіяти з людьми, які страждають тими чи іншими розладами психіки. Червоний місяць – це провісник несподіванок, у тому числі неприємних. Будь-які емоційні сплески чреваті численними скандалами і внутрішнім спустошенням.

Якщо для людини важливі повір’я, значить, треба до них прислухатись. Адже найдорожче душевний комфорт.

Як загадати бажання

Виявляється, коли місяць набуває кривавий відтінок, саме час загадати бажання. Головна умова – воно обов’язково має бути щирим. Тільки в цьому випадку позитивний намір збудеться і принесе благо як самої особистості, так і оточуючим. Після реалізації задуманого обов’язково треба подякувати вищі сили за участь.

Таким чином, червона луна – це цікаве і загадкове явище. До нього слід ставитися філософськи, беручи до уваги розумні доводи.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради