Як підняти настрій дівчині в ВК, коханої. Способи терміново, фото, музика, СМС, картинки, вірші

Підняти настрій людині завжди складніше, ніж просто спілкуватися з ним на відсторонені теми. Особливо складно доводиться чоловікам, які не знають, як розвеселити дівчину. Багато що залежить від ситуації, однак є ряд методів, які допоможуть розвеселити представницю прекрасної статі на відстані або при особистому спілкуванні.

Як розвеселити дівчину, кохану на відстані?

Якщо немає можливості побачитися з дівчиною, але у неї, безумовно, не найкращий настрій, то варто скористатися сучасними технологіями.

Перед початком листування з дівчиною в соціальній мережі потрібно врахувати кілька важливих нюансів:

Що допустимо при листуванні Що не припустимо
Гумор, проте жарти повинні бути добрими. Також варто утриматися від чорного гумору. Іронія. Для багатьох це різновид гумору, однак, якщо дівчина сумує, подібне буде зайво.
Підтримка. Якщо дівчина розповіла про свою проблему, то потрібно постаратися заспокоїти її і знайти докази, які допоможуть їй поглянути на ситуацію під іншим кутом. Критика. Якщо навіть, на думку чоловіка, дівчина сама винна в тому, що їй тепер сумно, не варто про це писати.
Компліменти. Кожна людина любить, коли інші говорять про його позитивних якостях. Тому можна похвалити розум дівчини, захоплюватися її красою, цілеспрямованістю. Вульгарність. Не варто робити компліменти окремих частин тіла дівчини і зводити все до вульгарним зауважень і жартів. Навіть якщо представниці протилежної статі лестять такі коментарі, в момент печалі вони можуть тільки розсердити.
Розповісти про аналогічній ситуації, яка сталася з чоловіком і більше виглядала комічно. Виставляти себе клоуном. Якщо дівчина вирішить, що з нею спілкується абсолютно несерйозний чоловік, то вона не тільки не перестане сумувати, але ще і засмутиться через те, що вона стільки часу витратила на листування з якимось клоуном.

61f7e75ce732961100830415dfc53ee3 Як підняти настрій дівчині в ВК, коханої. Способи терміново, фото, музика, СМС, картинки, віршіПотрібно постаратися передати листування в позитивне русло, щоб дівчина відволіклася від проблем. Якщо вона захоче виговоритися, то їй потрібно обов’язково надати цю можливість. Деякі, навпаки, вважають за краще все тримати в собі. У такій ситуації не варто занадто тиснути і наполягати на тому, щоб дівчина розповіла про проблеми, які її мучать.

Ідеї для ВК

Підняти настрій дівчині при листуванні в ВК можна наступними способами:

 • Побажати спокійної ночі, доброго дня. Такі незначні прояви уваги завжди приємні і рідко сприймаються негативно. Зате це заряджає позитивом. Додатково можна надіслати в повідомленні тематичний смайлик або позитивну картинку, наприклад фото світанку.
 • Надіслати смішне відео. Головне правильно зрозуміти, що дійсно смішно і мило, а що може перейти деякі рамки. Наприклад, можна надіслати відео зі смішним кошеням, який грає з хвостом або що-небудь інше в цьому дусі. Не варто надсилати відео, де людина падає і йому боляче чи його лякають. Такі ролики досить спірні, з одного боку вони смішні, а з іншого – немає нічого смішного в тому, що людині боляче або у нього міг статися серцевий напад від переляку. Тому важливо вибирати нейтральну тематику, краще всього віддавати перевагу тваринам.
 • Комплімент. Кожній дівчині приємно почути щось хороше про себе. Головне не перестаратися і не виглядати зухвало. Наприклад, можна сказати: «Я не перестаю дивуватися, як здорово ти виходиш на фотографіях. Вперше бачу таке фотогеничное особа». Чи можна написати щось на кшталт: «Нечасто зустрінеш дівчину з таким чудовим почуттям гумору». Головне, щоб комплімент не перейшов межі вульгарності. Ще можна сказати, що дівчина схожа на яку-небудь гарну актрису Голлівуду. Але, при такому комплименте потрібно підібрати знаменитість, на яку дівчина дійсно чимось схожа.

  31c54cc435a507da40e16d0b924ff4f5 Як підняти настрій дівчині в ВК, коханої. Способи терміново, фото, музика, СМС, картинки, віршіПідняти настрій дівчині можна, відправивши їй комплімент у вигляді красивої листівки

 • Розповісти жарт або історію. Тема повинна бути відстороненою і не перетинатися з тією тематикою, яка змусила її сумувати.
 • Подарунок. У соціальній мережі ВК є опція, яка дозволяє купувати спеціальні тематичні стікери і відправляти їх іншому користувачеві в якості подарунка. В цьому випадку можна вибрати зображення красивого букета квітів і відправити його дівчині. Завжди набагато приємніше отримати такий подарунок. Якщо придбати такий сюрприз немає можливості, то можна проявити оригінальність і самостійно що-небудь намалювати. Навіть якщо картинка буде далека від художнього твору, дівчині буде дуже приємно, що молодий чоловік витратив час і постарався зробити для неї щось незвичайне.

Приклади СМС

Підняти настрій дівчині, не бачачи її реакції, складніше, але і шляхом текстових повідомлень можна спробувати її розвеселити. Наприклад, можна написати щось на кшталт: «Я тобі напишу, трохи згрішу. Ти прекрасна не в міру, підірвала мою віру».

Так само як і при листуванні в соціальній мережі, в текстовому повідомленні можна використовувати різні смайли і картинки. Можна розповісти веселий випадок, який стався тільки що. Наприклад, молодий чоловік стояв у черзі в магазині і випадково розбив банку солоних огірків. У підсумку вся чергу дивилася на нього, а він був весь в маринаді.158f086d1df1e0d59ecb4d07e6d311fa Як підняти настрій дівчині в ВК, коханої. Способи терміново, фото, музика, СМС, картинки, вірші

Зазвичай такі історії про незручної ситуації, що сталася з іншим людиною, змушують задуматися, що власні переживання не настільки критичні, так як буває ще гірше.

Наприклад, якщо дівчина засмутилася через те, що вона вранці забула нафарбувати одне око і цілий день так і ходила тільки з частиною макіяжу, то можна розповісти, що коли банку від огірків розбилася, розсіл бризнув на джинси хлопця таким чином, що виглядало так, ніби він справив нужду.

У такому вигляді йому довелося йти додому і, як на зло, по дорозі він зустрів знайомих і сусідів. В СМС також рекомендується писати короткі жарти, щоб дівчині не стало нудно читати цілі «простирадла» тексту. Краще вибрати щось ємне, але дуже смішне.

Ідеї для телефонної розмови

Під час телефонної розмови важливо:

 • Не мовчати і не створювати незручних пауз. Якщо дівчина сама хоче висловитися, потрібно дати їй можливість зробити це і сказати, що ситуація не настільки критична. Можна також згадати аналогічну історію і розповісти, як в результаті все добре завершилося.
 • Важливо стежити за інтонацією свого голосу. Говорити потрібно спокійно, не перебивати дівчину, не кричати. Одного тембру приємного чоловічого голосу іноді вистачає для того, щоб представниця прекрасної статі відчула себе набагато краще.
 • По можливості треба спробувати перевести розмову в більш оптимістичне русло.
 • Якщо дівчина не налаштована розмовляти по телефону, то потрібно спробувати сказати, що молода людина хоче подзвонити їй буквально на одну хвилину, щоб почути її голос. Це трохи розтопить напруга. Якщо дівчина погодиться, то можливо бесіду можна буде продовжити.
 • Якщо дівчина перша не починає говорити про свої проблеми, не варто змушувати її розповідати. Потрібно вести розмову на відсторонені теми, які будуть цікаві їй. Наприклад, можна запитати ради, який серіал або фільм подивитися. Якщо вона назве його, то зазначити, що назва звучить дуже цікаво.

99b101704f187adf9a329c1ef2a93270 Як підняти настрій дівчині в ВК, коханої. Способи терміново, фото, музика, СМС, картинки, віршіПідняти настрій будь-якій людині допоможуть анекдоти. Однак потрібно розуміти, що мова йде про дівчину. Тому, якщо вона не працює програмістом, їй будуть абсолютно не цікаві анекдоти із серії «Якщо у влади будуть програмісти, те міністрів замінять невеликими скриптами».

Також не варто розповідати анекдоти про тещу», «про блондинок» і вульгарності. Краще вибрати щось нейтральне, наприклад, про тварин: «Черепаха з клаустрофобією вже не знає, куди ховатися, коли її хтось лякає».

За допомогою сторінки в соціальних мережах

У більшості популярних соціальних мереж реалізована можливість залишати на так званій стіні користувача різні посилання, зображення, відео. Відмінний варіант залишити на стіні дівчата красиву або позитивну пісню. Музику можна відправити і особистим повідомленням.

Також варто згадати «стару школу» і те, що ніщо так не приємно, як пісня, яку хлопець сам написав і заспівав під гітару. Так як головна мета розвеселити дівчину, то не обов’язково концентруватися на своїх вокальних даних. Навпаки, якщо немає слуху і голосу, то вийде набагато смішніше.

Ідеї з залученням друзів по переписці

В цьому випадку є маса варіантів. Наприклад, можна зробити невеликий віртуальний флешмоб. Для цього кожен з друзів має сфотографуватися з аркушем паперу, на якому написана частина тексту. Наприклад, в одного на фото буде напис «Катя!», в іншого – «Не сумуй», а у третього – «Все налагодиться!». Такий крок не залишить байдужою жодну дівчину і вона обов’язково посміхнеться.

Як написати оптимістичну лист?

Щоб дівчина забула про своїх печалях, можна скласти їй ціле лист. Головний його сенс має бути в тому, що вона завжди може розраховувати на молодого чоловіка. Потрібно розповісти в листі, що неприємності трапляються, але це не привід для того, щоб сумувати, адже в світі є стільки прекрасних речей.586d3d1db53e29a5a57b03966b331562 Як підняти настрій дівчині в ВК, коханої. Способи терміново, фото, музика, СМС, картинки, вірші

Наприклад, красивий світанок, посмішки близьких та інше. Потрібно постаратися налаштувати дівчину на те, що ситуація здається складною зараз, а по закінченні часу, все вже не буде здаватися таким. Так навіщо ж сумувати в такий чудовий день.

Не потрібно боятися бути романтиком або прямо говорити про свої почуття. Дівчата цінують таку поведінку і, безумовно, від такого послання їй захочеться посміхнутися.

Способи підняти настрій, якщо дівчина поряд

Якщо хлопець проживає з дівчиною чи часто з нею бачиться, то варіантів поліпшити її настрій значно більше. Наприклад, якщо кохана сумує, то настав час вирушити на кухню і спробувати кулінарні навички.

Можна вибрати блюдо, яке гарантовано не вийде приготувати з першого разу. Побачивши гору підгорілих млинців з посмішками зі збитих вершків і розгублені очі свого коханого, дівчина точно засміється. Або можна приготувати те, що у молодої людини дійсно виходить. Це теж справить на дівчину враження.

Підняти настрій дівчині допоможуть подарунки або незвичайні сюрпризи. Наприклад, побороти нудьгу можна походом по магазинах. Якщо цей варіант здається нудним і сама представниця прекрасної статі не тяжіє до покупок, то варто піти більш оригінальним шляхом.

Наприклад, можна сказати: «Ну все, закінчуємо сумувати, підемо стрибну з парашутом або покатаємося на водних лижах». Таке незвичайне пропозицію змусить забути про неприємності. Якщо дівчина любить адреналін, то вона з захопленням сприйме таке запрошення. Але відштовхуватися потрібно від інтересів конкретної людини.

Якщо дівчина любить квіти, то можна принести їй оберемок ромашок, так як троянди сьогодні багатьом здаються дуже химерними. При достатньої фінансової стабільності розігнати тугу можна поїздкою у відпустку. Жодна дівчина не буде сумувати на пляжі поряд з прекрасним морем.4a2d8fa0fa4098729c63ba46e53d1124 Як підняти настрій дівчині в ВК, коханої. Способи терміново, фото, музика, СМС, картинки, вірші

Якщо нічого не допомагає і кохана все одно сумує, то потрібно звернутися за допомогою до її подругам. Дівчата завжди тонко відчувають один одного. Тим більше, іноді буває простіше виговоритися подругам, ніж своєму хлопцеві або навіть чоловікові.

Тому можна організувати для дівчини невеликий дівич-вечір. Наприклад, варто запросити додому її подруг, а самому знайти привід і на деякий час піти з дому, щоб кохана змогла виговоритися. Чи можна оплатити день в СПА салоні для дівчини і її подруги. Такі процедури дуже розслабляють і налаштовують на позитивний лад.

Буває так, що дівчини не особливо люблять спілкування з подругами. У цьому випадку можна замовити додому величезну піцу, знайти багато комедій і запропонувати провести вечір за поїданням піци і переглядом відмінних фільмів.

10 фраз, здатних розсмішити

Підняти настрій дівчині можна за допомогою декількох смішних фраз:

 1. У мене на вихідні були настільки невизначені плани, що я купив книгу і шпатель.
 2. Чоловікові, який страждає від заїкання, потрібно було сказати слово «ксерокс». Поки він намагався вимовити його, до нього прибігли на поклик всі кішки району.
 3. Я ніколи не поступаюся бабусям місце в громадському транспорті, так як бабки – це не найголовніше в житті.
 4. Якщо дружина запитує чоловіка, що він хоче на вечерю, то рідко якому чоловікові вдається вгадати правильну відповідь.
 5. По понеділках я дуже часто відкриваю вранці очі і розумію, що робити цього не варто.
 6. Тільки ставши батьком дитини розумієш, що навіть поїздка в магазин без дітей може бути справжньою вечіркою, якщо в машині є музика.
 7. Якби не Стас Михайлов, мене б уже не було. Кілька років тому я потрапив у жахливу автокатастрофу, і довгий час був у комі. В один прекрасний день медсестра в моїй палаті 25 раз включила пісню «Без тебе». На 26 раз я прокинувся, щоб вирвати магнітофон з розетки.
 8. Люди, які бігають вранці, просто сплять на незручному дивані.
 9. Тільки, коли Іван взяв іпотеку, він зрозумів, що аномалія у вигляді трьох нирок в організмі – це не патологія, а справжній подарунок.
 10. Чоловік, прийшовши з роботи, виявляє на холодильнику записку: «Пішла лікувати нервову систему. Прийду пізно, п’яний і веселий».

Оригінальні способи

Оригінальні способи не обмежуються фантазією. Наприклад, можна надіслати дівчині квіти з кур’єром або бути більш непередбачуваним. Можна прийти до її будинку з магнітофоном і тримати його над головою, як у старих фільмах.b3927cf856968e7f2b68a4655a504bb3 Як підняти настрій дівчині в ВК, коханої. Способи терміново, фото, музика, СМС, картинки, вірші

Непоганий варіант – це вірші. Найкраще написати їх самостійно. Проте якщо з фантазією справи йдуть не дуже, можна знайти масу цікавих чотиривіршів в інтернеті. Наприклад: «Ти мені подобаєшся навіть сумною, але не здумай знову сумувати. Адже з посмішкою набагато прекрасніше жити!»

Можливі помилки

Підняти настрій дівчині нескладно, але потрібно правильно вибирати слова. Головна помилка деяких молодих людей – це використання жаргонного лексикону та матюків. Не варто жартувати про жінок в цілому і принижувати їх гідність.

Ні одній дівчині такі жарти не сподобаються. Тим більше не можна починати стверджувати, що чоловіки розумніші або заводити теми про фемінізм та обов’язки жінки в сім’ї. Глузування, сарказм, чорний гумор – це також заборонені теми. Не варто говорити вульгарності і вже тим більше пропонувати дівчині інтим.

Також не варто бути занадто настирливим і говорити про те, що проблема дівчата незначна, і вона просто роздуває з мухи слона. Важливо проявляти делікатність і завжди залишатися справжнім джентльменом. В іншому випадку співрозмовниця тільки ще більше засмутиться, і не буде продовжувати спілкування.

В яких випадках не варто веселити?

Іноді жінці просто потрібно побути поруч з тим, хто її розуміє. У ці моменти не хочеться веселитися. Якщо мова йде про чоловіка, то можна озброїтися пилососом і провести генеральне прибирання, щоб трохи звільнити дружину від стандартних щоденних домашніх турбот. Іноді потрібно тільки підтримка.

До речі прибирання в підсумку може перерости в забавне видовище, яке кохана буде з задоволенням спостерігати.

Часто буває, що не потрібні ніякі слова. Якщо дівчина не хоче нічого говорити і ніби не сприймає жарти та інші спроби її розсмішити, досить обійняти її і сказати: «Я поруч». Це саме те, що потрібно не тільки жінкам, але і взагалі будь-якій людині в складній життєвій ситуації.d9c486ff46fb2e60bce6196b7f05db06 Як підняти настрій дівчині в ВК, коханої. Способи терміново, фото, музика, СМС, картинки, вірші

Тому все залежить від ситуації і конкретних причин того, що представниця прекрасної статі сумує. Немає ніякого сенсу смішити дівчину, якщо у неї помер близький родич. Жарти в цьому випадку недоречні. Іноді для того, щоб стало легше, потрібно просто виплакатися.

Піднімати настрій дівчині можна різними методами. Головне, щоб вони були до місця і не викликали зворотної реакції. Тому потрібно проявити гнучкість і завжди пам’ятати, щоб жінки хоч і неймовірно сильні духом, в глибині душі потребують захисту, ніжності і турботи.

Відео: як підняти настрій дівчині

Найкращі ідеї, як підняти настрій дівчині:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради