Сорт М’ясистий цукристий – великоплідний рожевий томат чудових смакових характеристик: опис та відгуки

Багато томатоводы мріють вирощувати великі, соковиті, смачні помідори, підходящі для свіжого споживання та переробки. До таких томатам, якщо судити за описом, повною мірою відноситься сорт М’ясистий цукристий. І позитивні його якості підтверджуються відгуками городників.

sort myasistyjj sakharistyjj – krupnoplodnyjj rozovyjj tomat velikolepnykh vkusovykh kharakteristik: opisanie i otzyvy90 Сорт Мясистий цукристий – великоплідний рожевий томат чудових смакових характеристик: опис та відгуки

Опис сорту

Ця різновид помідорів виведена вітчизняними селекціонерами. Сорт відносно молодий, але вже завоював серця садівників. Томат М’ясистий цукристий підходить для культивування у більшості регіонів нашої країни. Добре росте як в захищеному грунті, так і без укриттів.

Рослина томату високоросла, индетерминатное, коренева система поверхнева. Кущ компактний, облистяність середня, утворюється 4-5 зав’язей.

Увага! Кущ практично не дає бічних відростків, що зазвичай не властиво для індетермінантних томатів, зате це значно спрощує роботи, пов’язані з проведенням пасинкування.

Плоди утворюються великі: на перших гронах – 400-500 г (вага окремих екземплярів може доходити до 700-800 м), а на наступних – 250-300 р. На фото можна подивитися, якими гарними помідори цього сорту стають, коли дозрівають, купуючи насичене рожеве забарвлення. М’якоть соковита, солодка, ароматна. Шкірочка тонка, але міцна, не розтріскується.

По термінах дозрівання За типом росту За типом використання За способом вирощування Маса плоду (р) Врожайність (кг/м2) Характеристики плода
Середньо-ранній (95-105 днів) Индетер-минантный (250 см) Салатний Для відкритого грунту і теплиць 250-500 Грядка – 8-10 кг, теплиця – 10-12 кг Яскраво-рожевий. Округлий, злегка витягнутий, м’ясистий, глянсовий, тонкокожий

Переваги і недоліки

Крупноплідність і прекрасні смакові якості – головні плюси цього сорту. Стиглі помідори краще вживати свіжими і використовувати для нарізки салатів. Дуже смачним з них виходить і сік. Але врожай може бути застосований також для консервації та інших зимових заготовок.

Рада. Для консервації можна використовувати останні плоди, менші за розмірами, ніж сформовані на перших гронах.

До інших позитивних характеристик відносять:

  • непогану врожайність;
  • тривалий період плодоношення;
  • посухостійкість та тіньовитривалість;
  • зав’язування плодів навіть при недоліку світла і рідкісних поливах;
  • гарну транспортабельність.

Крім того, прибраний врожай довго зберігається. А якщо його довелося зняти з кущів зеленим, переживати не варто. Помідори добре дозариваются і в приміщенні, що практично не позначається на чудовому смаку і ароматі плодів.

sort myasistyjj sakharistyjj – krupnoplodnyjj rozovyjj tomat velikolepnykh vkusovykh kharakteristik: opisanie i otzyvy91 Сорт Мясистий цукристий – великоплідний рожевий томат чудових смакових характеристик: опис та відгуки

Серед недоліків томату М’ясистий цукристий зазвичай виділяють:

  • різний вага плодів;
  • нерівномірність дозрівання помідорів, що знаходяться в одній кисті;
  • погану опірність томату грибкових інфекцій.

Особливості агротехніки, відгуки дачників

Для відкритого грунту томат рекомендований для південних районів. У помірному кліматі і північних регіонах для вирощування цього сорту краще використовувати теплиці. При посадці кущів без укриття просто в саду врожайність буде значно нижче заявлених показників.

Томат вирощують тільки через розсаду з подальшим переміщенням у підготовлену землю на постійне місце. Щільність посадки може бути досить високою – до 6 кущів на м2. Формують рослини в 1-2 стебла. Подальший догляд звичайний.

Відгуки про томаті від садівників хороші:

  • Тетяна з Краснодарського краю придбала насіння цього томата для експерименту. Сорт виявився дуже невибагливий, повністю відповідає своїй назві і характеристиками.
  • Віктор з Воронезької області вирощує томат вже не перший рік, кожен раз знімаючи значні врожаї добірних плодів, смак яких подобається всій його родині. А насіння він заготовляє сам, періодично оновлюючи їх.

При виборі помідорних сортів варто звернути увагу і на цей томат. Він відрізняється відмінним смаком, товарними якостями, невибагливий до умов, може вирощуватися як у теплицях, так і на відкритому городі.

М’ясистий цукристий: відео

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради