Прикмета: збити, задавити кішку на машині – до чого це?

Поїздки на особистому транспортному засобі до роботи, в магазин чи до знайомим для багатьох є невід’ємною частиною життя. Однак, крім зручності і швидкого пересування, автомобіль може стати знаком долі. Наприклад, якщо людина на машині збила кішку, то в найближчому майбутньому його чекає біда.

b288d2aaa967e1328422f15bd279eaa1 Прикмета: збити, задавити кішку на машині – до чого це?

Що обіцяє прикмета збити кішку?

Як свідчать прикмети, збити кішку на машині – це погана прикмета. Тлумачення того, що сталося, буде залежати від дня тижня.

 • Якщо кота збила машина в понеділок, то незабаром доведеться зустрітися з суперником. Той постарається негативно вплинути на професійну діяльність, принизивши заслуги людини перед начальником. Подібні дії призведуть до уповільнення кар’єрного зростання.
 • Збити на автомобілі кота у вівторок – стати нещасним із-за взаємних почуттів. Незважаючи на серйозність і добромисність, людина не зможе похвалитися успіхами у відносинах з представниками протилежної статі. Це призведе до зниження самооцінки і розчарування в любові.
 • Стати причиною смерті кішки в середу — до зміни відносин з рідними. Ті повірять неправдивої інформації, що спричинить за собою недовіру і підозрілість. Таке спілкування припиниться тільки після пояснень, однак, до цього доведеться терпіти безглузді припущення і натяки.
 • Якщо людина збив кошеня в четвер — настане чорна смуга. Що б той не почав займатися, його чекають невдачі і труднощі, на позбавлення від яких буде йти велика частина часу.
 • Розчавити тварина в п’ятницю — до важкої роботи. Людині належить довести свою грамотність і наявність знань у непростих питаннях. Однак, незважаючи на тривалу підготовку до професійних труднощі, працівник не впорається із завданням, заплямувавши репутацію перед начальством.
 • Збити кішку на дорозі в суботу — значить, незабаром стати причиною невдач оточуючих. Людина не буде спеціально шкодити близьким людям, з-за чого їх справи підуть гірше. Це негативно вплине на міжособистісні стосунки і зробить спілкування менш довірчим.
 • Як свідчать прикмети, якщо людина збив кішку на машині в недільний день, варто чекати неприємної розмови з начальником. Незважаючи на те, що у людини будуть в запасі аргументи, він не зможе протистояти босові. Через несправедливого догани настрій на найближчі дні буде зіпсовано.
 • 091ee371bb077d624d010452e66a497a Прикмета: збити, задавити кішку на машині – до чого це?

  Значення події також залежить від того, якого кольору була задавленная кішка.

  • Руда збита кішка вказує на швидкий криза. Людина не зможе зрівняти доходи і витрати, з-за чого заплутається в боргах. Подальші фінансові справи підуть все гірше і гірше. Матеріальне становище вплине і на статус людини в суспільстві: деякі знайомі перестануть поважати особистість і розмовляти на рівних.
  • Переїхати білу кішку — знак, що вказує на швидкий ганьба. Людина заплямує свою репутацію перед оточуючими, опинившись в незручному становищі через невдалого жарту. Незважаючи на те, що трапилося не буде серйозним, очиститися від сорому вдасться не скоро.
  • Якщо машина наїхала на сірого вихованця, то людині доведеться зустрітися з неприємною особою, спілкування з якою залишилося в минулому. Повторний початок відносин буде помилкою, однак відмовитися від бесіди не буде можливості. Міжособистісний конфлікт стане причиною сварки і розриву, однак незабаром ситуація повториться.
  • Розчавити чорну кішку — до зради другої половинки. Відносини закоханих будуть довірливими, мова зайде про весілля. Однак з-за невідкладного від’їзду та тривалого розставання партнер не зможе зберегти вірність. Звістка про зраду стане причиною рішучих дій в результаті яких пара розпадеться.
  • Коричневий кошеня, збитий автомобілем, — передвістя кар’єрних складнощів. Людина не зможе зрозуміти свою роль в корпорації, з-за чого не зможе виконати всі завдання у відповідності з вимогами. Це потягне за собою неприязнь начальства і відсутність просування по кар’єрних сходах.

  Чи можна нейтралізувати негативну ознаку?

  Незалежно від того, до чого людина переїхав кішку, забобони можна нейтралізувати. Достатньо допомогти тварині і відвезти його в клініку. Якщо ж аварія закінчилася летальним результатом, то потрібно з щирими вибаченнями поховати труп. Під час поховання необхідно вголос сказати: «На мене ти не ображайся. Вгору за хмари злітай. Далі Буду акуратніше, не собью твоїх побратимів».

  Для повної нейтралізації рекомендують взяти до себе бездомного кошеняти того ж кольору, що і збитий.

  Розчавити кота на проїжджій частині — неприємна подія, яке може статися в житті кожного. Людини, який збив тварину, чекають неприємності. Однак зробивши неважке дії, можна нейтралізувати зазначені прикметою прийдешні події.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради